• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALEFČeská pirátská strana - Pirátský přístav na Nyxu
    BUGAS
    BUGAS --- ---
    Zástupci uskupení Spolu, Pirátů a STAN v Praze pokročili v jednání o vytvoření koalice na pražském magistrátu na půdorysu vládní koalice. Spolu věří, že se 16. února podaří zvolit nové vedení Prahy. Cestu k případné dohodě otevřelo vystoupení Pirátů z Aliance stability, kterou uzavřeli s Prahou Sobě. >> http://czch.tv/2JIwnB
    KEB
    KEB --- ---
    FRK_R23: V pohodě, já už na to seru. Co jsem chtěl říct jsem řekl. Jestli si z toho někdo z pirátů něco odnese nebo ne, mám na háku.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KEB: V tomhle máš jistě pravdu. Asi to stačit nebude. Ale nelze říci; že třeba Olga není aktivní.

    Můžem se bavit o tom co se tlačí v médiích. Ale je to chyba Olgy? Já si to nemyslím.

    Pointa je, že piráti něco dělají. Je to vidět? O tom se můžeme bavit.
    KEB
    KEB --- ---
    SADY: FRK_R23: Ok, na twiteru je aktivní, a bude to stačit? A co Bartoš a ti další? A bude v dalších volbách twitter stačit? Nechtělo by to i průsak někam jinam? Kamkoliv jinam? Samé otázky...

    Tohle už jsou jen řečnické a serte na mě. Snažím se konstruktivní kritikou pomoci straně kterou jsem volil. Výsledek je, že jsem frustrát a že tomu nerozumím. V pohodě, nejsem ani uražený ani naštvaný, jen mám Deja Vu. :)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KEB: Já tu aktivitu vidím. Tak to možná taky sleduj.
    SADY
    SADY --- ---
    KEB: hele, nejsem insider, ale na twitteru proste videt jsou a ty kecas, ze ne 🤷
    KEB
    KEB --- ---
    FRK_R23: dík, ty mě taky :⁠-⁠D
    FRK_R23: hmmm, ok, jak říkám, žádný kontakt. Takže otázka zní, bude to stačit?

    Vy tady jste evidentně přesvědčení že ano, ale já bych jen připomněl třeba pana ferjenčíka, který si byl taky náramně jistý jak skvělou a jak skvěle kampaň vede.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KEB: Kecáš vole. Olga je jedna z těch aktivních a například na Twitteru (nemám jiné soc sítě) je aktivní dost.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KEB: Tyvole ty ses frustrát....
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KEB: Zrovna co dělá Šalomoun je mediálně absolutně nezajímavý, proto o tom nevíš
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    KEB: Je to Salomoun, inak podla mojho nazoru robi z vsetkych ministrov najlepsiu pracu, aj ked ho moc nie je vidiet.
    GAARQ
    GAARQ --- ---
    KEB: upřímně, imho nejlepší politik je "neviditelný" politik. např. o válkovi či síkelovi slýchám částo a o ničem dobrém to nesvědčí.
    KEB
    KEB --- ---
    JORIM: troufnu si říct, že se dokonce i zajímám a nic. Ale jen tak dál, piráti, pokračujte, ale aby nebylo velké diveni, tak jako po minulých volbách.

    To říkám jako váš volič, který to s vámi myslí dobře. ;⁠-⁠)
    JORIM
    JORIM --- ---
    KEB: JÁ jsem o tom neslyšel, takže to neexistuje!
    KEB
    KEB --- ---
    KEB: klidně si minusujte, ale já o ní minimálně půl roku vůbec neslyšel vůbec, úplná nula. O Bartošovi jednou něco se stavebním zákonem a ten čtvrtý je kdo? A kdyby se Šalamoun jmenoval jinak tak bych neznal ani jméno.

    Jediný trochu viditelný je Lipo...
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    KEB: No a dokonce dneska vyhrála i soud.

    https://twitter.com/olgarichterova/status/1613575682486837249?s=20
    KEB
    KEB --- ---
    HONZA09: kdo to je Richterová? Ona ještě žije?
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    XCHAOS: Tak doufám, že tam zůstanou mý oblíbenci Richterová, Lipavský a Profant. :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    HONZA09: já bych řekl, že něco takového se stejně chystá...
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    XCHAOS: Takže jestli to jsou raný piráti, tak bych logicky vyhodil, ty co tam jsou nejdéle. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam