• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALEFČeská pirátská strana - Pirátský přístav na Nyxu
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    XCHAOS: Pak si to ale chce ujasnit, co je účelem existence dotyčné strany:
    - prosazování nějakých společných představ a idejí => a z toho vyplývá nějaká větší či menší volitelnost
    - nebo maximální volitelnost => a z toho vyplývá přizpůsobení veškeré veřejné prezentace strany (ideje jdou stranou)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    GAARQ: ve skutečnosti snaha části členů udělat stranu nevolitelnou je skutečně vtipná... jenže otázka je, kdo začal a jestli Janka.

    Samozřejmě v každé straně bude napětí mezi obecnými aktivisty a pragmatiky, kteří se fakt snaží něco vyřešit. Pokud neskončíš v opozici, tak odpovědnost za činy vlády tě nemine. A my žijeme ve fakt složité době, kdy lidi pocítí propad životní úrovně a budou tím vinit vládu (ačkoliv vláda jen zarazila Babišovo zadlužování...)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    wow, deep, nešlo by to dát na obrázek a k tomu třeba... Churchila?
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    Prozradím vám tajemství... stačí chvilku ignorovat twitter a tyhle žabomyší půtky a půjde to úplně mimo vás a nic se nestane. Akorát přijdete o možnost se pár dní strašně rozčilovat.
    KEB
    KEB --- ---
    NECROMAN: a až tam michailidu vyhraje, tak za zpěvu internacionály vyrazí na prahu svrhnout Bartoše a udělat revoluci.

    To budou boží meme, už se jich nemůžu dočkat
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    mladá ODS se musí válet na zemi smíchy, takovejhle aport ještě nikdo nikdy nikomu nehodil
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Hoši hoši, to ste se slušně posrali v kině...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    HONCKA: tak pokud tam Martin Martin Janku chce a neodstoupí, tak je fakt trouba. Už dřív jsem téhle jejich "levicové frakci" vyčítal, že nejsou schopni nominovat osobnost, která je jasně zastupuje a různě jdou ve vnitrostranických volbách i chaoticky proti sobě (akorát oni ten pocit nemají, že to je "proti sobě"... ale de-facto je, protože zbytek strany by podpořil v nejlepším případě tak jednoho z nich, apod.)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KAMAHL: aby toho nebylo málo, Středověký kraj zahájil rozpravu na nominaci Janky do RV za kraj.
    GAARQ
    GAARQ --- ---
    XCHAOS: vzhledem k tomu, že nevím, koho jinak volit, a jednu 20letou periodu nevolení mám už za sebou, kousněte se příště, prosím, do jazyka, než si zas někdo u vás utvítne, nebo uspořáte nějaké další auto-da-fé veřejným hlasováním.

    rant over.
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    XCHAOS: Janka je mrtvá, ať žije Janka? 😆
    KEB
    KEB --- ---
    JORIM: tohle je logika mýho školkou povinného synka.

    Opravdu nemusím být kuchař, abych poznal spálené jídlo. Nemusím být spisovatel abych poznal mizernou povídku. A nemusím být markeťák abych poznal mizerně vedenou kampaň.

    A to nemluvím o tom, že tady kolega
    FRK_R23: markeťák nejspíš je.

    Začínám mít dejavu, všichni říkali, že kampaň vedete na prd a vy ne a ne a ne a výsledek jsme viděli všichni...
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    XCHAOS: Kandidujou u nás další 3 lidi, tj je nefér hlavně kvůli Tereze Kvitoví předjímat výsledky, další kandidáti jsem já a Martin Martin, který Janku nominoval. Jako mě je to jedno, pokud bych se dostal s Terezou nebo Jankou do druhýho kola, tak jsem tak na 90% ochotný odstoupit a zůstat pak náhradníkem, že obě jsou lepší kandidátky než já
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Tak to vypadá, že bude obratem zvolena do RV za SčK. Což by ovšem byl geniální trolling regionů :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Tak to vypadá, že Janka byla z RV odvolána, ale docela těsně.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    FRK_R23: Richterová je vidět, protože patří k vnitřní straně. Je to sestra Mikuláše Ferjenčíka (který mj. vystupoval na akcích SocSol, ještě než to bylo in :-)

    Já popravdě proti vnitřní straně až tolik nemám, prostě v pohodě, nějak si ty kariéry odpracovali. Ale máme i jiné lidi a ti dělají zajímavé věci a často přitom nejsou tolik vidět. (Není divu, že se pak Janka snaží zviditelnit tak zoufale, když ty normálnější kanály fungujou tak divně...)
    JORIM
    JORIM --- ---
    FRK_R23: Vynikající, takže se těším, až se přihlásíš do toho výběrka a řekneš jim, jak to mají dělat.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KEB: Já myslim, že se shodnem. Práce tam je, tak ji jen prodat.
    KEB
    KEB --- ---
    FRK_R23: dělám si prdel, celý je to chycený za špatný konec. Nic moc slyšet, nic moc vidět, a skutečnou reklamu dělá michailidu, která jede bomby.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KEB: Protože si se ptal, jestli ještě žije Richterová. Ta jediná je mi přijde, že je vidět.

    Tvrdý data na to nemám, ale na twitteru je rozhodně víc aktivní, než ostatní.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam