• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALEFČeská pirátská strana - Pirátský přístav na Nyxu
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Nominace CF Mikuláše Peksy do Republikového předsednictva - Stránky 3 - Fórum Pirátské strany
    https://forum.pirati.cz/viewtopic.php?p=861773#p861773
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    DELVIT: Spíš asi https://ipfs.tech/, blockchain je drahý jak sviň...
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    NIEKT0: Budoucnost bude v něčem takovém...https://getsurge.io/
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    KAMAHL: afaik podporili cely DSA (digital services act), kde sa riesia aj niektore veci z autorskeho prava (ale je tam aj kopa inych dolezitych veci, typu interoperabilita, na ktorej robil hlavne marcel kolaja).

    S tym uloz.to je blbe, ale ono by to asi padlo tak ako tak casom, "majitelia prav" sa ich snazia ostrelovat uz dlho, a je to vysledok dlhodobo vedenych sporov. decentralizovat, decentralizovat, decentralizovat...
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    Je pravda, že pirátští MEP podpořili tu směrnici, kvůli které ulož.to končí?
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Pánové plýtváte časem a energií. Já proti uloz.to nic nemám a sám jsem to hojně využíval. Koneckonců tam jistě mám ještě nějaký kredit (Data na stahování 81,2 GB).

    Vaše případy jsou jasný a já je nezpochybňuju. Buďme ale fér, jsou to promile případů.
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    CAIDEL: ono i u knih je takové veřejné tajemství, že podklady pro některé tituly se brali od pirátů
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    FRK_R23: Pirátění je jedna věc, ale co jsem tak viděl reakce i některých lidí od filmu, tak to může být docela problém obecně pro starší, archivní věci a tak, protože to paradoxně spousta z nich používala i k práci - když bylo potřeba občas řešit nějaké prastaré věci, tak často oficiální archivy už neexistují a ulož.to bývalo jediné místo, kde se spousta těch věcí v různých verzích vůbec dala najít protože to tam nadšenci nasázeli. Takže nejde jen o pirátění blockbuster AAA titulů, ale celkový archiv, abadonware a tak obecně.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    HONCKA: Tyvole ses jenom rozmazlenej. Ty chceš sběratelskej Blu-Ray:)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KEB: To samozřejmě můžeš. Apple, Google, Amazon a další drobní poskytovatelé ti to umožňují. V Česku to nabízí například okrajový provider O2.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    FRK_R23: já od služby požaduju určitý věci jako třeba u 21:9 filmů chci, aby nebyly uprostřed, ale u spodní hrany plátna (mám malý drop), což ale oficiální platformy neumí, taky jsme zmlsanej tím, že když mám chuť se podívat na něco, tak to dám vyhledat a podívám se na to a nemusím prolézat x různých aplikací jednotlivých platforem a bych zjistil, jestli a na které ten film dávají
    KEB
    KEB --- ---
    FRK_R23: platit si službu že které mě zajímá jeden film za čtvrt roku a někdy ani to ne je k prdu. Až bude možnost si koupit jeden film nebo jeden seriál za nějakou sumu, tak klidně.

    Je to jako s textem za paywallem. Proč není možnost si článek přečíst, ale předtím shlédnout třeba tři reklamy? To pořád nechápu...
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    MEMNON666: To máš jistě pravdu. I tak se ale domnívám, že existují jiné cesty než exkluzivně ulozto.
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    KRAMERIUS: Co nas neodvratne vedie k tomu, ze dalsi ciel bude stavba velkeho europskeho firewallu. A to bude mrzeni...
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Odjakživa platilo, že pirátství není právo, ale výsada.
    Pokud chcete blbuvzdorný pirátský sledování filmu, tak si pořiďtě cca za 200 na 1/4 roku streamcinema
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    FRK_R23: jak se člověk dostane ze stavu chudej student tak už si platí ledacos, ale stale jsou veci ktere umim najit jen v sede zone a nikdo mi je nechce poskytnout legalne
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    KEB: Spíš se použije služba, u které stačí link - třeba Mega.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Tyvole vy se tu tvářite jako byste si od teď MUSELI platit Disney nebo HBO.

    Stále existuje pestrá plejáda míst na stahování filmů a seriálů.

    Já už si na pirátění připadám moc starej a solventní. Takže si platím pár služeb a když nějakej film fakt chci vidět, tak si to prostě koupím.

    Upřímně řečeno mi tyhle nářky že je čím dál těžší stahovat filmy přijdou dost mimo.
    KEB
    KEB --- ---
    PETER_PAN:
    NIEKT0: takže se bude sdílet link a pristupovka? Chjo návrat ke kořenům
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam