• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALEFČeská pirátská strana - Pirátský přístav na Nyxu
    KEB
    KEB --- ---
    Piráti v Jihomoravském kraji chtějí za předsedu strany Bartoše a Gregorovou - Seznam Zprávy
    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/prave-se-deje-pirati-v-jihomoravskem-kraji-chteji-za-predsedu-strany-bartose-a-gregorovou-241408

    Gregorovou? Uvědomují si piráti, že lídr strany by měl být alespoň elementárně sympatický? 😂
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Nominace CF Mikuláše Peksy do Republikového předsednictva - Stránky 3 - Fórum Pirátské strany
    https://forum.pirati.cz/viewtopic.php?p=861773#p861773
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    DELVIT: Spíš asi https://ipfs.tech/, blockchain je drahý jak sviň...
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    NIEKT0: Budoucnost bude v něčem takovém...https://getsurge.io/
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    KAMAHL: afaik podporili cely DSA (digital services act), kde sa riesia aj niektore veci z autorskeho prava (ale je tam aj kopa inych dolezitych veci, typu interoperabilita, na ktorej robil hlavne marcel kolaja).

    S tym uloz.to je blbe, ale ono by to asi padlo tak ako tak casom, "majitelia prav" sa ich snazia ostrelovat uz dlho, a je to vysledok dlhodobo vedenych sporov. decentralizovat, decentralizovat, decentralizovat...
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    Je pravda, že pirátští MEP podpořili tu směrnici, kvůli které ulož.to končí?
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Pánové plýtváte časem a energií. Já proti uloz.to nic nemám a sám jsem to hojně využíval. Koneckonců tam jistě mám ještě nějaký kredit (Data na stahování 81,2 GB).

    Vaše případy jsou jasný a já je nezpochybňuju. Buďme ale fér, jsou to promile případů.
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    CAIDEL: ono i u knih je takové veřejné tajemství, že podklady pro některé tituly se brali od pirátů
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    FRK_R23: Pirátění je jedna věc, ale co jsem tak viděl reakce i některých lidí od filmu, tak to může být docela problém obecně pro starší, archivní věci a tak, protože to paradoxně spousta z nich používala i k práci - když bylo potřeba občas řešit nějaké prastaré věci, tak často oficiální archivy už neexistují a ulož.to bývalo jediné místo, kde se spousta těch věcí v různých verzích vůbec dala najít protože to tam nadšenci nasázeli. Takže nejde jen o pirátění blockbuster AAA titulů, ale celkový archiv, abadonware a tak obecně.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    HONCKA: Tyvole ses jenom rozmazlenej. Ty chceš sběratelskej Blu-Ray:)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KEB: To samozřejmě můžeš. Apple, Google, Amazon a další drobní poskytovatelé ti to umožňují. V Česku to nabízí například okrajový provider O2.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    FRK_R23: já od služby požaduju určitý věci jako třeba u 21:9 filmů chci, aby nebyly uprostřed, ale u spodní hrany plátna (mám malý drop), což ale oficiální platformy neumí, taky jsme zmlsanej tím, že když mám chuť se podívat na něco, tak to dám vyhledat a podívám se na to a nemusím prolézat x různých aplikací jednotlivých platforem a bych zjistil, jestli a na které ten film dávají
    KEB
    KEB --- ---
    FRK_R23: platit si službu že které mě zajímá jeden film za čtvrt roku a někdy ani to ne je k prdu. Až bude možnost si koupit jeden film nebo jeden seriál za nějakou sumu, tak klidně.

    Je to jako s textem za paywallem. Proč není možnost si článek přečíst, ale předtím shlédnout třeba tři reklamy? To pořád nechápu...
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    MEMNON666: To máš jistě pravdu. I tak se ale domnívám, že existují jiné cesty než exkluzivně ulozto.
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    KRAMERIUS: Co nas neodvratne vedie k tomu, ze dalsi ciel bude stavba velkeho europskeho firewallu. A to bude mrzeni...
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Odjakživa platilo, že pirátství není právo, ale výsada.
    Pokud chcete blbuvzdorný pirátský sledování filmu, tak si pořiďtě cca za 200 na 1/4 roku streamcinema
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    FRK_R23: jak se člověk dostane ze stavu chudej student tak už si platí ledacos, ale stale jsou veci ktere umim najit jen v sede zone a nikdo mi je nechce poskytnout legalne
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    KEB: Spíš se použije služba, u které stačí link - třeba Mega.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Tyvole vy se tu tvářite jako byste si od teď MUSELI platit Disney nebo HBO.

    Stále existuje pestrá plejáda míst na stahování filmů a seriálů.

    Já už si na pirátění připadám moc starej a solventní. Takže si platím pár služeb a když nějakej film fakt chci vidět, tak si to prostě koupím.

    Upřímně řečeno mi tyhle nářky že je čím dál těžší stahovat filmy přijdou dost mimo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam