• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALEFČeská pirátská strana - Pirátský přístav na Nyxu
    PECA
    PECA --- ---
    Uvidím, co mi odpoví junior (17). Jeho classmates neví, ale někdo to občas používá v rámci toho věku kolem 18 cca. Vybavuji si, že Tik Tok měly holky ze synovy třídy někde v 7. / 8. třídě asi tak. Teď mi napsal doslova:
    Idk
    Spíš mladší
    Nebo debilnejsi
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    GANBOY: Jsem myslel, že pro 50+ je tu FB, pro 40+ twitter a pro ten zbytek ty ostatní :)
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    ATROPOS: ne. Na titkoku sedí lidi 40+ to fakt nejsou děti…
    ATROPOS
    ATROPOS --- ---
    OK. Když už se bavíme o Agátě a Ornelle, jakože si myslím, že tyhle dvě až by zase odvibrovaly do lalalandu, tak by Pirátům mohly zavařit přes bulvár slušně.. nešlo by někoho, kdo to umí nechat dělat ten posranej TikTok?

    To, že mladá generace jede na téhle čínské sračce je ohavná realita, ale realita to prostě je. Jsou tam všichni, jak ti blbí tak ti chytřejší.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Snad to nebylo ten den, kdy měl být onen „maraton“, to by bylo mrzuté :)

    KEDRIGERN
    KEDRIGERN --- ---
    YBUKO: Tak to je fakt... chjo... jestli tohle jsou ti lepší, tak jsme ztraceni...
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    FRK_R23: je to naprosto geniální příležitost dostat se do obejváků lidí co předtím měli v hlavě piráti=komunisti.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Jestli Agata neví koho podpořit, protože ANO ji sere, tak bych to rozhodně zkusil:) horší to bejt nemůže, co si budem. Meme s uklízečkama je top btw ;))
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    ZAPPO: Ano beru. Hlavně proto, že odmítám posuzovat kampaň podle svého subjektivního vkusu. A tady jsem navíc získal povedené memes, takže vlastně hodně dobrý :)

    GANBOY
    GANBOY --- ---
    XCHAOS: takže se chceš stylizovat jako cool parta pro 7%?!?!?!?!?!!!?!!!
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    FRK_R23:
    GANBOY: tak samozřejmě, paradoxem kampaně, zejména u "zavedených" stran je, že necílí na voliče, které ta strana už má, ale na voliče těch druhých. Takže US se kdysi stylizovala do legalizátorů marihuany, ODS odvážně loví méně proruské voliče Svobodných hrátkami s BTC, Okamura nominuje Ukrajinku, KDU-ČSL nějaké umírněné gaye, co chtějí konzervativně žít jen na hromádce... a Piráti budou... ehm :-)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    GANBOY: Máš naprosotu pravdu. Nicméně s obavám ze marketingový experti strany zijou v paralelním vesmíru. Tak uvidíme.
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    MILKMAN: pro stovky tisíc, možná kiliony lidí ano. To že ji tak nevidíš ty, nebo já, neznamená že ostatní to mají stejně jako mi dva.
    Tím že podcast roku urvala v podstatě jen tím že řekla- holčičky všechny hlasujte a ony udělaly- to se dá přirovnat k oprah efektu.
    Takže teď se tu budete moc točit nad “agáta” nebo si uvědomit že tahle země má 11mega lidí a ty jsou různý a podle toho je i nakrmit obsahem.
    MILKMAN
    MILKMAN --- ---
    GANBOY: Agáta je “normální holka”???….ale co já vím, třeba je mezi čtenáři Extra a Super významné množství latentních pirátských voličů…
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    XCHAOS: když je volím min 12let počítá se to?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    no, on nikdo neví, co na voliče ANO platí. Možná taky nic, možná jsou indoktrinovaní důkladně. ale kolik toho musí core voliči Pirátů ještě strpět během pokusů to zjistit? :-)
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    KRAMERIUS: proč ne?
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    GANBOY: Agáta a Ornela? To je polibek smrti, v těhle vodách snad lovit nechceš. :-D
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    Já si sem odložím co sem psal do pošty přímo na facebook, takový námět k zamyšlení.

    Vítej, zlatý hattricku! Vlevo … – Vlevo dole – Apple Podcasts
    https://podcasts.apple.com/cz/podcast/vlevo-dole/id1510803097?l=cs&i=1000713210983

    Čauky mňauky! Posílám vám kratičký podcast kde se v čase 7:40 objeví duo agáta & ornela, proč vám to proboha posílám?
    Inu agáta tam inzeruje že je naprodej v rámci politického marketingu. Respektive tvrdí- dřív sem bezhlavě podporovala babiše, teď už ne.
    Takže osoba s neuvěřitelným dosahem přizná že není rozhodnutý volič a že je zklamaná z ano.
    Na nic nečekejte, dejte ji ty miliony co si řekne a udělejte na ni příběh “normální holka co je zklamaná z tradičních stran objevila alternativu”
    Nechte ji s někým od pirátů rozebrat volební program, vezměte ji na místa kde máte starosty a kde můžete prodat do médii jejich práci, tohle je výborná šance vypálit ostatním rybník a nechat agátu aby nahlodala “holčičky”!!!
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    KEDRIGERN: zatím bez odpovědi

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam