XCHAOS: hmmm, ahaaaa, tak ony 'se objevuji hlasy' jo??, jak to v praxi vypada, najednou se ti zjevej v hlave vsechny naraz, nebo nasajes nekde nakou totalni picovinu, zkopirujes ji na nyx a uz jsou ty hlasy dva, ty a Babis, co?:)))
ja durazne zadam, aby kdejakej nemytej neumetel nehovoril o kulture, ke ktery se hlasim, te zapadni, jakozto o necem, co je shodne s tzv korporatni kulturou, tedy 'kulturou' nesourodych spolecenstvi bez predchozich vyznamnych nazorovych ci hodnotovych pruniku, zformovanych jen a pouze za ucelem financniho zisku.
takovej defetistickej flagelantskej paskvil bych cekal spis od SPD, AfD, MOTOdegenu a podobnyho ksindlu, rozhodne ne od nekoho, kdo se povazuje za de facto genia loci tech uplne nejpuvodnejsich a nejotevrenejsich piratskych fórumů