• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JOSE01M*A*S*H
    JOSE01
    JOSE01 --- ---
    NTSHADOW: Jooo! :D:D:D:D Velkej a surovej :D:D:D
    Trapper: "Jak velkej?"
    Radar: "Asi jako celá četa"

    :D :D
    NTSHADOW
    NTSHADOW --- ---
    JOSE01: me vzdy pobavi, jak Radar dela oblicej boxera, ktery prijel boxovat s Trapperem kvuli te sestricce, aby se vratila:) (Requiem pro lehkou vahu)...
    JOSE01
    JOSE01 --- ---
    MACCINO: To je fajn :-)
    MACCINO
    MACCINO --- ---
    Tak ted si me pobavil... vidim jak ty dva blazni vzdycky neco upustej a svihnou se hlavama...:D
    JOSE01
    JOSE01 --- ---
    Já mám stejný problém, potom se trefit s náladou do toho nebo onoho dílu je celkem kumšt :-)
    Ale celkem jsem si nedávno vychutnal díl, jak Henry s Radarem jeli na velitelství, kde měl být Henry obžalován za své velení apod. Jak se probírali věcmi z těch hlášení, tak to vzpomínání co se dělo v táboře, bylo naprosto nážezové! =D

    Např.: Jak pořádali závody na sálových stolech :D (stoly, které Henry popsal, "To je pojízdný stůl, který se používá na převoz pacientů, tam a zpět, z různých míst, když je vozíme tam a zpět, zpět.") =D =D =D
    MACCINO
    MACCINO --- ---
    akorat davaj na Prime Mash... je to zabava jako vzdy, ale obcas me sere, ze uz vim podle prvnich 10s jak to dopadne...
    Kovboj privezl dalsi zraneny vrtulnikem...
    JOSE01
    JOSE01 --- ---
    MACCINO: čert ví, ale četl jsem, že do projektu After MASH jít nechtěl..
    MACCINO
    MACCINO --- ---
    proc asi radara nevzali do after mashe? on asi vedel jakej to bude pruser...
    JOSE01
    JOSE01 --- ---
    MACCINO: ne to jistě ne, ale spíš mi to příjde, jako, když udělil After MASH s Pottrem, Mulcahym a Klingerem, tak G.Burghoff(Radar) chtěl udělat něco podobného.. ale je to jen spekulace :-)
    MACCINO
    MACCINO --- ---
    vidim uplne poprvi... tohle je takovej before mash?
    JOSE01
    JOSE01 --- ---
    http://www.youtube.com/watch?v=W0XajEAJHYI&feature=related

    říká vám to něco? Já znám jen After MASH, ale nad tímhle mi spadla čelist!
    JOSE01
    JOSE01 --- ---
    LEONKA: Tleskám Ti, bomba obrázek! Je pravda, že jsem taky přemýšlel, nad tím sedícím pánem, ale jen asi minutku =)
    LEONKA
    LEONKA --- ---
    Otec Mulcahy:)
    SKRU
    SKRU --- ---
    invaze z planety klobasoveho jedu?:))
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    LEONKA: to je slusnej mazec, chvilku me trvalo nez jsem je rozeznal:-)
    LEONKA
    LEONKA --- ---
    tyve:)))
    JOSE01
    JOSE01 --- ---
    DARKTIME: To co jsem vyčetl ve již zmiňované knize, byl Alan Alda z počátku velice tichý mladý hoch, kterého bavilo divadlo a zárověň miloval pobyt mezi herci, miloval tu atmosféru. Později neměl ani práci a pár měsíců roznášel noviny, aby uživil rodinu. Ale jak je vidět, sláva asi ráda rychle stoupá do hlavy a otáčí nosánek.. =)
    DARKTIME
    DARKTIME --- ---
    Zajímavost ze seriálu číslo 8 (osm):
    Pilotní epizoda přišla jen na 250 tisíc dolarů. Představitelé hlavních rolí dostali 10 tisíc, herci ve vedlejších rolích 5 tisíc dolarů. Při natáčení poslední série se už jeden díl točil za 600 tisíc. Třetinu z toho tvořily náklady na Alana Aldu.
    JOSE01
    JOSE01 --- ---
    Tento muž v seriálu stvárnil minimálně čtyři odlišné role..

    http://www.csfd.cz/herec/11977-oh-sun-tek/
    JOSE01
    JOSE01 --- ---
    DARKTIME: Někde jsem četl, že představitel B.J Hunicutta Mike Farrell, nesnášel Wayna Rogerse, jistě to byla profesní nevraživost.. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam