• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: zadosti o zalozeni klubu - vsechny pohromade
    VESNACH
    VESNACH --- ---
    [SERVER ERROR]
    TORI
    TORI --- ---
    Uživatel NYX založil diskuzi Vědecké vtipy: diskuse
    TORI
    TORI --- ---
    TORI
    TORI --- ---
    TORI
    TORI --- ---
    Uživatel NYX založil diskuzi Sublimace, transferovy tisk
    TORI
    TORI --- ---
    Uživatel NYX založil diskuzi STOP ZEVLING
    SIGNER
    SIGNER --- ---
    názevTvorba letáků, grafických vzorů, log a motivů
    kategorieGRAFICKA A VIZUALNI TVORBA / reklama
    popisNevím jestli je to uplně ólrajt, ale kamarád mi doporučil, abych se sem přihlásil a nabídl své služby zde. Čerstvé odmaturovaný sháním práci odpovídající mému oboru, ideálně na plný úvazek, ale každá příležitost je pro mě v tuhle chvíli chlebem a vodou, zvlášť pokud by se jednalo o jednorázkovky. Mám vystavené skromné portfolio na; http://portfolio21.xf.cz/ Momentálně pořád pracuju na interkativní verzi, blogu a jiných drobných dodatků. Mám zkušenosti především z vektorovou grafikou, ale docela příjemně si rozumím z celým CS ( dle znalostí; Flash, Illustrator, PS, InDesign, Pre, atd. ), částečně i zkušenosti z 3D grafikou, tedy modelingem. Také mám nějaké zkušenosti se základním webdesignem. Rád bych se považoval za kreativního člověka, který se rád přizpůsobí prostředí a přiučí novým praktikám. Pokud by měl někdo zájem o malé zakázky typu vytvoření letáku, motivů, návrhů či cokoli blížící se mým schopnostem, určitě napiště.
    možná podobnéTestovaci FOTO.LOG EnTe
    Nyx slaví 20 let!!!
    EROTICKÉ POVÍDKY......vlastní autorská tvorba
    Arteterapie - vase tvorba
    Filmy pro pamětníky - česká kinematografie 30. - 40. let
    TORI
    TORI --- ---
    Uživatel NYX založil diskuzi Dj Station - Prague Music Club
    TORI
    TORI --- ---
    Uživatel NYX založil diskuzi Hádáme vojenskou techniku
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    názevHádáme vojenskou techniku
    kategorieVĚDA A TECHNIKA
    popisP R A V I D L A 1) Zadává ten, kdo uhodl! Vyvarujte se zadání, jejichž adresa obsahuje řetězec, díky kterému lze dohledat na zdrojové stránce nebo dokonce přímo přečíst název v řetězci (proto máme odkaz na ImageShack)! Hádá se vždy jen jedno zadání. 2) Je zakázáno hádat, pokud víte, že nezadáte... váš příspěvěk se smaže a dostanete RO na 30 dní 3) Pokud ten, kdo má zadávát, nezadá do 25 minut, zadá někdo jiný. (platí pouze, pokud je online, mezi 00:00 a 07:00 toto pravidlo neplatí). 4) Nesmí se zadávat, dokud nebude potvrzeno, že jste uhodli (i kdybyste si byli sebevíce jistí)! 5) Pokud bude příspěvek starší 24 hod. a nikdo ho neuhodne, odstraní se, a kdo zadával neuhodlý příspěvek, dá alternativní! 6) Jeden uživatel nesmí dávat více tipů najednou, pokud vám zadavající nepotvrdil chybu v předešlém (jinak je počet pokusů neomezený) 7) Google A DALŠÍ VYHLEDÁVACÍ PROGRAMY A SERVERY JSOU ZAKÁZANÉ!!!!!!!!!! (hlavně je trapne si odpověď vygooglit) 8) správná odpověď se potvrdí kliknutím na odpověděť a napsáním "spravne" bez diakritiky a v boldu. 9) zadávejte obrázky, části obrázků, údaje atd. Popůlnoční pravidlo) Pokud vám po půlnoci nebude potvrzen váš tip do dvaceti minut, můžete jít spát, i když to bude správný tip. Bod vám bude uznán a další zadání v pořadí je na vás.
    hlasy8 hlasů pro | 0 hlasů proti
    MPRODLIVE
    MPRODLIVE --- ---
    názevDj Station - Prague Music Club
    kategorieOSTATNÍ KULTURA / kluby, hospody, kavárny, čajovny a jiná útočiště
    popisNový Pražský hudební klub. :) Štefánikova 230/7, Praha 5
    hlasy5 hlasů pro | 0 hlasů proti
    ALCHIMISTA1206
    ALCHIMISTA1206 --- ---
    názevS Bulíkem do Chorvatska - podmínky
    kategorieCESTOVANI & CIZI MISTA
    popisCo vše je potřeba pro výjezd s Pit/staf/bul - teriérem do Chorvatska, Nalezl jsem odpovědi.
    možná podobnéRestaurace - Ostrava a okoli
    Korea - Hanguk
    BULGARIAtekk..a co dál??
    Tipsport, Fortuna, kurzové sázení aneb AO a Tenis,Mauresmo ma urcite penis
    Architektura ASP.NET
    BARCAPONA
    BARCAPONA --- ---
    názevsháníme ozvučení akce 21.7
    kategorieHUDBA / ostatni: aviza / navody / bazaar / inzerce / reportaze ...etc
    popisAhoj :) shanime člověka, kterej si přiveze tuto sobotu 21.7 svůj sound a zahraje na celodenni venkovní akci a afterparty v baru Azyl v Liberci. Nastal problem s ozvučením a my narychlo sháníme hudbu na Graffiti jam. Možnost přivést si svůj bar, akce měla reklamu. Pište PROSIM na jan.ghoe@yahoo.com. díiky
    možná podobnéLevne originalni hry (budgety, cover-CD/DVD, specialni akce)
    Vlastivědně výlety- společné akce i s lidma na Okounu.
    kluby pro DIY kapely a jine hudebni akce
    Vědecké akce a přednášky
    nějaká zajímavá akce, kterou jsi sám absolvoval (divadlo, koncert, taneční představení atd)? DOPORUČ!
    EKIM
    EKIM --- ---
    názevPANSOFIA
    kategorieSPOLECENSKE VEDY, NABOZENSTVI / zjistil(a) jsem jak funguje svět, popř. to chci teprve zjistit
    popisZdravim, nejsem žádnej mázák v oboru pansofie. Ale rád bych doplnil toto téma na nxu, protože si myslím že má pansofia jako věda (vševěda) má své místo jak v učebnicích tak ve vědomí každého vzdělaného člověka. Pojdme se vzájemně obohacovat o to co pro nás zanechal Jan Amos Komenský.
    LALINA
    LALINA --- ---
    [SERVER ERROR]
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    názevČECHÁČKOFF
    kategorieRUZNE / ulevove
    popisJsem hrdý čech,ale občas je mi pokorně k zblití aneb na co jste ve své krásné malé,velké Zemi pyšní a naopak,co vás na ní bytostně sere!?
    možná podobnéTipsport, Fortuna, kurzové sázení aneb AO a Tenis,Mauresmo ma urcite penis
    ENKI BILAL...
    Gramatyka a stilystyka – krasna a spisovna cestina nejen na netu
    Bílá stopa+ /dáš si koniferku a pak práska?/
    Restaurace - Ostrava a okoli
    BRADA_CZ
    BRADA_CZ --- ---
    názevSublimace, transferovy tisk
    kategorieGRAFICKA A VIZUALNI TVORBA / reklama
    popisRady, tipy, triky - tisk na textil, koberce...
    hlasy8 hlasů pro | 0 hlasů proti
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam