• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ERNEST_GASKINKult barmana, kultura barového povaleče. Naše štamgastplacy, naši barmani, naše radosti.
    HLADOLET
    HLADOLET --- ---
    JELLY: Kabinet je v bubenči.o)
    JELLY
    JELLY --- ---
    ja mam moc rada kabinet u nas v dejvicich a s barmany si tykam treba v tiskarne na vinohradech.)
    HLADOLET
    HLADOLET --- ---
    IJACZEK: kterej ty seš.o)
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    HLADOLET: jj, super tam jest to!
    HLADOLET
    HLADOLET --- ---
    rád bych vám doporučil přijemný místo v praze http://lalibela.cz/
    LEJNO
    LEJNO --- ---
    BARONFRITZ: stavim se až bude čas - dokdy jsi v brně?
    BARONFRITZ
    BARONFRITZ --- ---
    LEJNO: já mám teda čerstvej štamgastplac aji barmanplac v nově otevřeným salonu daguerre (slovákova 1) ... minulý týden se mi podařilo zajít tam devětkrát)
    LEJNO
    LEJNO --- ---
    BARONFRITZ: tak možná bys ji miloval, kdybys tam byl studoval - protože to je štamgastplac pro nás, žejo - teda vlastně menza :D
    BARONFRITZ
    BARONFRITZ --- ---
    LEJNO: já tu díru nenávidím)
    ale párky maj dobrý.. to zas jo
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    kniha Mag - Satori v Parizi, od svetoznameho autora Sala Paradise :)
    ERNEST_GASKIN
    ERNEST_GASKIN --- ---
    WILDENBURY_SQ: jmenuje. právě to je to, co mne tam napoprvé zatáhlo. knihu prý četl jeden ze zakládajících barmanů, když kavárnu vytvářeli.

    nicméně čičmundové to jsou, na webu maj, že je to podle knihy "mag - satori v paříži", hehehe ;)
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    ERNEST_GASKIN: Ma to nejakou blizsi spojitost s Kerouacem.. Nebo se to tak jen jmenuje? .)
    SERHOMIL
    SERHOMIL --- ---
    IJACZEK:
    to by nesneslo mý ego, ale dík .)
    SERHOMIL
    SERHOMIL --- ---
    mým oblíbeným štamgastplacem je vltavská náplavka







    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    my máme na baru i džus
    SERHOMIL
    SERHOMIL --- ---
    mně je to jedno, já už stejně nechlastám
    ERNEST_GASKIN
    ERNEST_GASKIN --- ---
    MASOO: pět z pěti štamgastů napovídá:
    je to tak!

    ono neni nejlehčí vypustit z života cokoliv, co máš ráda. A kdokoliv poznal tuto stránku barů, ví, o čem je řeč. pro mě a věřím, že i pro děti na fotce, je ztráta téhle hospody velkou ranou.
    najít něco podobného není nejjednoduší - sami se o tom přesvědčujeme poslední rok.

    (cross plánuju taky nahodit.. ale jen tak mimochodem, tebe jsem tam ještě neviděl ;)
    MASOO
    MASOO --- ---
    ja jeste teda premyslim, kde sem byla doma.....kdyz ten tram uz neni (nebo je,ale nevim jakej) a jediny, co me napada, je cross, ale to jen diky kamosce, co tam doma byvala, jsem poznala tu lepsi stranku, barmany, vrchnejsi patra, projekt boure....
    ale neni kazdej den posviceni....
    ted vlastne zadny misto takovy nemam, ze by to bylo to, co mi v zivote chybi?;/
    ERNEST_GASKIN
    ERNEST_GASKIN --- ---
    mi tu začaly nějak blbnout počítače a odeslalo se mi to v polovině. takže dál ;)

    po tom, co v baru odstranili barové stoličky a ponechali jen dvě, už bar moc neválím - není úplně nejjednoduší se tam vejít, zvlášťě, když tam povětšinou poposedávají přátelé barmanů.
    tak i tak jde o příjemné místo, za kterým bych asi nějaké štreky nejezdil.. ovšem všem z okolí nemohu nedoporučit ;)
    MASOO
    MASOO --- ---
    tak ja prihodim dalsi
    http://www.rozjetazaba.cz/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam