• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHILDINTIMEPalm Pre, Eos a taky WebOS
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    CHILDINTIME: Už je zdarma PalmOS emulátor, takže aplikací by mělo být dost.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    FRKY: no gsm verze pre hlavne jeste neni krome nejakejch testovacich kousku..
    a vyber novyho telefonu mi tak trosku ztizila nokia, protoze n900 se mi zda ze je vyborna (mam doma n800 a na net je to skvely a aplikaci je celkem dost..rozhodne vic nez pro webos)
    kazdopadne myslim ze do vanoc budu mit moznost si osahat vsechny tri pristroje a uvidi se.
    FRKY
    FRKY --- ---
    CHILDINTIME: to je fakt s tou wifi, o 3g nic moc nevim , ale stejne rad bych si poridil nejak palm pre a to nsehnat za nejakou slusnou cenu neni lehky
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    FRKY: myslim ze je mozny ze to treba do ty gsm verze daji..ale nevim. spis je mi to tak trochu jedno, mam v mobilu wifi ale skoro nepouzivam (jedine doma na voip treba)..kdyz jsem nekde ve meste nebo kdekoliv tak pouzivam 3g, o2 ma celkem dobry pokryti.
    FRKY
    FRKY --- ---
    CHILDINTIME: jenom skoda absence wifi, myslite ze to casem upgraduji, ten design je super
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    SAMGARR: vzhledek k tomu ze jsem znicil treo a musim ted pouzivat nokii e61 tak po novym telefonu koukam..ted nejsou penize teda ale az to bude aktualni tak by mohly byt, urcite dej vedet.
    (pokud si do ty doby nekoupim pouzityho iphona 3g :) )

    (jinak se mi tak trochu zda ze tech aplikaci neni zatim zase tak moc, ale roste to no..)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    CHILDINTIME: premyslim ze bych objednal z GB, je tu jeste nekdo takovej?
    DIM_
    DIM_ --- ---
    CHILDINTIME: Ted to posunuli na "predvanoce" sem nekde cetl. Samy zlo kolem:)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    http://picasaweb.google.com/tlopezjr 2000 fotek nafocenych Palmem Pre
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    ASACHI: Me trochu taky, E72 bude velky lakadlo, E71 je skoro dokonala, E72 bude skvost!
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    Datum vydani je pro me celkem zklamani, takhle si asi koupim E72 az vyjde :/
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    Tak je to venku, O2 ma exkluzivitu s Palm Pre, zatim se mluvi o UK, Nemecku a Spanelsku..
    Datum vydani? Do vanoc ho tu mame :/

    Španělsko již zná svého exkluzivního operátora pro Palm Pre
    http://mujpalm.cz/index.php/2009/07/spanelsko-jiz-zna-sveho-exkluzivniho-operatora-pro-palm-pre/
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    KALHOTKA: snad nechces verit "bulvarnim" nadpisum iDnes? Vsak i v clanku pisi, ze O2 jen predstavi Palm Pre - a to opravdu predstavi zitra.. tam by se clovek mohl dozvedet cenu, datum vydani.. urcite ale nezacnou hned prodeje..
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    KALHOTKA: asi mi neco uteklo, kde je napsan release date, pripadne cena? Protoze ja nasel jen to, ze zitra bude u O2 tiskovka, kde se snad dozvime datum vydani.. a mluvi se spis o konci cervence/zacatku srpna..
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    Pripojuju se s pozadavkem k KALHOTKA: :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam