• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHILDINTIMEPalm Pre, Eos a taky WebOS

    zajimave info a postrehy o techto telefonech a platforme


    11.06. trochu jsem naplnil nastenku, neni to zatim nic moc, vylepsi, ale jako zakladni info snad staci.

    lidi z powered by palmOS rikaji ze tohle je duplicitni klub, chcete:

    26 hlasy od 26 respondentů

    rozbalit záhlaví
    AZTEK
    AZTEK --- ---
    DIM_: tak risk zrovna ne, ale spoustu jiných her ano - a vždy bez problému.

    LOGOUT: imho jim s tím zdržováním vydání touchpadu ujíždí vlak. docela jsem se na něj těšil, ale teď zvažuju spíš tu motorolu.
    LOGOUT
    LOGOUT --- ---
    Tak Palm jako značka od včerejška sice už neexistuje, ale ty HP produkty jsou na první pohled skvělý. Tak to snad dotáhnou do konce a releasnou celosvětově za normální ceny.
    DIM_
    DIM_ --- ---
    AZTEK: Faktjo... hral si treba Risk? To je skoro nehratelny prave kvuli tomu defektu.
    AZTEK
    AZTEK --- ---
    DIM_: tak hry na tom hraju taky (a někdy i celkem dlouho), ale tohle se mi s displejem nikdy nestalo, tak jestli si neměl smůlu na vadný kousek...
    DIM_
    DIM_ --- ---
    AZTEK: Mno ja kdyz na tom hraju hry (u PDK her je to jeste horsi/rychlejsi), tak po urcity dobe prestava reagovat displej.

    Fakt nerozumim cim to je. Proste kdyz si chci dobre zahrat, resetnu Lunu a vydrzi to treba 15 minut. Pak to musim vypnout, jinak bych to musel hodit o zed.
    Je to jakoby nekde tekla pamet a kdyz vyprsi, tak nazdar. Ale pameti to asi nebude, protoze mi to stale nejakou volnou ukazuje.
    Nevim, tohle se na iPhonu nedeje proste. Kdyby displej fungoval vzdy tak jak ma a nemusel bych to obcas resetnout, tak super. Ale ono ne...

    Hrozne bych chtel vyzkouset Pre+ nebo rovnou Pre2 jestli se to tam taky deje.
    AZTEK
    AZTEK --- ---
    CHILDINTIME: DIM_: já mám první pre už asi rok a jsem s ním spokojen. nový pre by se mi líbilo víc, ale zatím mi stále stačí tohle, tak počkám asi až na třetí verzi :) . co se pameti týče - filmy si v tom nepouštím a na muziku mám stále raději můj malý přehrávač, takže ta základní mi na ty moje fotky, e-knihy, aplikace a soubory stačí...
    DIM_
    DIM_ --- ---
    GYD: To je hodne dobra nabidka. Ja bych do prvniho PRE uz ale asi nesel. Ma to zoufale malo pameti.
    GYD
    GYD --- ---
    kdybyste někdo chtěli první Pre za 150 EUR, pak tady http://www.pearl.de/a-GLD9357-4090.shtml
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    tak co, uz mate nekdo pre? jaky to je? ja porad ne..jedu na androidu a planuju pre+ odnekud behem par mesicu..
    DIM_
    DIM_ --- ---
    Ja sem ukecl PRE prodejce na Aukru, at slevi... docela prskal - tohle je jeho minimum. I sem mu psal, jak HP pripravuje novy stroje, tablet a proste jestli to neproda co nejdriv, bude to neprodejnej kram:)
    Takze tradaa.. jeste ma 2 kusy.

    http://aukro.cz/item1233224433_palm_pre_s_touchstonem.html

    Ja osobne se teda rozhodl pockat na HP, s cim prijde, ale znicil sem si svuj WM fon, takze sem ted byl v takovy jakoze tisni... Bez touchstonu bych to ale nekoupil. To je imo kouzelna vec a tesim se na to snad vic nez na samotnej fon:)
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    zase k tomu kde ho poridit..

    s kamaradem jsem koukali po evropskejch ebay a ve francii se da sehnat novej palm pre plus do 200e, coz je myslim dost pekny..akorat neposilaj do cr a je to blokovany na nejakyho jejich operatora..takze jestli treba tam mate nejaky znamy nebo tak..myslim ze to nejak zkusime protoze za 200e uz je to fakt supr. (a vcera treba skoncila aukce jenom na 161e :) ).

    (jinak na aukru je ted obyc pre za 5.5)
    DIM_
    DIM_ --- ---
    CHILDINTIME: Krasny.
    Jeste mit osmicku bokem... :)
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    DIM_: jasny no, ty co tam jsou jsou kupovany v de u o2 v 11/2009, takze by taky meli mit jeste zaruku..a to pixi+ ma plnou dvouletou
    DIM_
    DIM_ --- ---
    CHILDINTIME: Ja bych jeste dodal, ze u nemeckyho O2 se da PRE (ne PLUS, to stoji o 150€ vic) poridit za 360€, kdy v cene je Touchstone!
    http://www.o2online.de/nw/handys/palmpre/palm-pre.html

    Furt ale koupit na Aukru PRE a k tomu Touchstone zvlast vyjde levneji.
    Z Nemecka by to ale bylo se zarukou...
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    kdyby to snad nekoho zajimalo tak na aukru je pre za 7.2kkc a pixi plus za 8k..

    je uz tu nekdo kdo ma nejaky webos zarizeni? ja ne a jeste to potrva nez se k tomu dostanu :(

    moc to ted nesleduju, ale celkem zajimavy mi prislo ze to jde poustet na x86 bez nejakych problemu a tak mozna to nekdy zkusi portovat na nejaky tablety, netbooky, cojavim..zatim mi webos prijde porad trochu sympatictejsi nez android ktery obcasne uz nejaky ten mesic pouzivam na tattoo.

    zalezi jak se k tomu vsemu postavi hp..
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    DIM_: je to zajimavy a mit na to chtel bych ho asi..ale tedka musim resit jiny veci takze ne..a priznam se ze jsem to ted trochu prestal sledovat to deni okolo webos atd.. a zaujala me ta nokie n900, nevim uvidi se.. pre tu jeste nikdo nema co?

    jinak.. http://aukro.cz/item903178541_palm_pre_neblokovany_3g_edge_gsm_eu_verze.html
    DIM_
    DIM_ --- ---
    Je to tady desne mrtvy, ale tak to zkusim..

    V nemecku je ted akce Palm Pre + Touchstone za 409€.
    Driv sem nekde cetl, ze akce konci posledniho unora. Ted to na O2 strankach nemuzu uz najit...
    Vyuzil nekdo? Planuje nekdo? Ja sem na 70% zlomenej, ale co kdyz se zbavej starejch Pre a budou mit Pre Plus? To by nastvalo:)

    https://service.o2online.de/portal/commerce/displayHardwareDetails?hwid=4530%20000386%2000&cid=NewCustomerWebshopSOHO&tid=N-HWO-H-NC-15&et_cid=70&et_lid=2167683&et_sub=handys_5col_mood
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    CHILDINTIME: Už je zdarma PalmOS emulátor, takže aplikací by mělo být dost.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam