• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CONTINUITYJemné a legální změny vědomí
    DASH
    DASH --- ---
    Ahoj, nevim moc kam s tim. Shanim seminka nebo rizky kytky Silene capensis. http://botanic.cz/smartshop/cs/entheogeny-halucinogeny/silene-capensis

    chci si to zacit pestovat sama, ale vsude prodavaji jen kousky toho korene.
    dik za jakykoli typ.
    PSYCHOTOXIN
    PSYCHOTOXIN --- ---
    havajská lesní růže..první objednávka 9ks semínek ...výborná věc,semínka čerstvá v plné síle.
    O týden později nákup semínek za 1500kč ...ani při 20ks semínek nezaznamenána sebemenší životaschopnost,zcela prošlé zboží.Při kontaktování,majitel shopu neodpovídá.
    Další věc ..dotaz ohledně ibogy.Email ohledně mé zodpovědnosti k takovému učiteli a setkání s ním(Tabernanthe dozajista zasluhuje),dotaz ohledně čerstvosti,množství a původu.Taktéž bez odpovědi.
    Botanic - zmastit se
    Vegetalismus - léčit
    Tak to na mě působí a i ten duch obou shopů se mi zdá k tomu přiléhavý.
    Tim nechci říct že na botanicu se vyskytujou jen prošlé věci nebo že je snad celý podvod.
    Pamatuju si ho od jeho počátku a stejně tak vegetalismus.
    Majitele botanicu jsem znal i z jiného serveru (shroomer.cz) id festis a tam se zdal zcela přátelský.
    Oproti tomu vegetalismus odpovídá do 1-2 dní na dotazy netýkající se pouze jen jejich zboží a to celkem obsáhle a ochotně.
    Tak sdílím....
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    z botanicu sem objednával několikrát v průběhu posledních 3 let a vždycky bez problémů, takže bych taky poprosil o ty detaily
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    PSYCHOTOXIN: Díky za sdílení. Bylo by fajn, kdybys mohl být konkrétnější, ale i takhle je to užitečná informace, že máš špatnou zkušenost.
    Možná kdybys to víc upřesnil, věděli by lidi, na co si dát pozor.... Podělit se o takovéhle informace je jeden z účelů klubu, jako je tenhle.

    Dala jsem to sem, protože se mi líbila jejich nabídka, zkušenost zákazníka ještě nemám, za pár dní by mi měla přijít první objednávka, tak uvidím:)
    Proto je dobře, že nás tu je víc, že můžeš přijít ty, a upozornit na něco, co víš a co z webu není poznat ;)

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    v čem je problém? tak sem normálně napiš co se ti stalo a bude to aspoň případné varování pro ostatní, na co si dát pozor. tohle je fakt informace napiču
    PSYCHOTOXIN
    PSYCHOTOXIN --- ---
    možná ale já to dělat nebudu..možná se přesvěč sám a možná budeš spokojený ...možná jsem měl jenom smůlu možná možná ...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    PSYCHOTOXIN: možná by nebylo marné se zde svěřit s konkrétními zážitky a ne jenom takhle naprázdno hodit šutr do vody
    PSYCHOTOXIN
    PSYCHOTOXIN --- ---
    Nechci tady urážet ale zrovna s tímhle shopem mám dost negativní zkušenosti a to množné číslo je tam správně.Možná by jeho provozovatelé měli přistupovat ke svým klientům zodpovědněji a nesnažit se za každou cenu být tak komerční.
    Vegetalismus je příkladem jak by měla fungovat komunikace mezi zákazníkem a prodejcem a obzvlášť u obchodů tohoto typu bych to nepovažoval za malichernost.
    Tento názor je pouze mým vlastním názorem vycházejícím ze zkušeností a nikdo na něj nemusí brát zřetel.
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    pěknej smartshop :)

    Smartshop - léčivé byliny a bylinné čaje | Botanic.cz
    http://botanic.cz/smartshop/cs
    OCELOT
    OCELOT --- ---
    Prodává se ta Euphoria u nás ještě?
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    PSYCHOTOXIN:
    PSYCHOTOXIN:
    super, díky :))
    PSYCHOTOXIN
    PSYCHOTOXIN --- ---
    jinak yage.nl je jeden z mých oblíbených ..
    PSYCHOTOXIN
    PSYCHOTOXIN --- ---
    CONTINUITY: Přímo s objednáváním ne ale moc ochotně mi poradili v problematice venkovní kultivace vybraných druhů léčivých hub v našich středoevropských podmínkách .. myslím si že by to mohl být dobrý eshop ..
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    a co třeba
    Customer Service
    http://www.herbalfire.com/customer-service
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    máte někdo zkušenost s objednáváni z Bouncing Bear Botanicals ?
    Bouncing Bear Botanicals suppliers of rare, sacred and exotic plants including kratom amanita muscaria ayahuasca and more
    http://www.bouncingbearbotanicals.com
    PROPHETX7
    PROPHETX7 --- ---
    Máte někdo zkušenosti (především s pěstováním) s povíjnicí nachovovou?

    Přemýšlel jsem, že bych ji zasel, ale na konci července ji budu muset nemilosrdně zlikvidovat (stěhuji se) a nevím, jestli se do té doby stihnou urodit nějaká semena a zda budou dostatečně zralá (jestli to je vůbec třeba).

    Nicmoc jsem o tom nenašel, jen že to kvete zhruba červen-srpen a výsev je tuším březen-duben.
    BUBLINATOR
    BUBLINATOR --- ---
    PSYCHOTOXIN: :) není nad čr, to ti takhle chodím i celý den a nezahlédnu krutost a utrpení
    PSYCHOTOXIN
    PSYCHOTOXIN --- ---
    Vždycky jsem z ní měl velký respekt ..především kvůli délce tripu,stavu,který si zatím asi nějak nejsem schopný připodobnit a hlavně mě trochu děsí duch Afriky.Horko,písek,černoši,lvi,jedovatí hadi a pavouci,krutost a utrpení na každém kroku,černá magie a Iboga ..:)
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    SLAPPY: To není tak úplně pravda, přinejmenším informovaných lidí je v našem okruhu nějaký počet :)
    SLAPPY
    SLAPPY --- ---
    PSYCHOTOXIN: Rozhodně bych byl pro nějaký společný Ibogový rituál. Už jsem nad tim párkrát přemýšlel. Ona je tak trochu obestřená tajemstvím, alespoň pro mě. Nikdo neměl, nikdo nezná...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam