• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PJGEPRTOP09 - nová šance? 15,95 % - 2014 volby do EP
    WEREWOLF
    WEREWOLF --- ---
    HARALD: Lze s Jochem v lecčems nesouhlasit, je ho možný korektně kritizovat zprava zleva, ale hysterický kňučení linkenů např. zde:
    http://www.denikreferendum.cz/clanek/5210-premierovym-poradcem-v-oblasti-lidskych-prav-bude-roman-joch
    je mimo.
    Nejsem katolík, tudíž ani lefebvrista, ale konzervatismus 70.let amerického, případně britského střihu mi skutečně nijak "fašisoidní" jak se o jeho ostrakizaci snaží levice, nepřipadá
    Reálnou moc nebude mít Joch samozřejmě nijakou a pokud by jeho jmenování poradcem premiéra mělo za následek jen to, že někomu na ose: Slačálek, Kotrba, Štampach, Tydlitátová, Kocáb, Patočka, Cvek, Pánek zaskočí rozhořčením u snídaně celozrnný rohlík -
    nebyla to marná akce :-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    WEREWOLF: On je Roman Joch skutečně magor a zaslepenej fanatik. Ne, že by v některých oblastech neměl pravdu. Jako předseda OI je v pohodě, ale jeho lefebristický přístup k životu coby u poradce premiéra ve mě vzbuzuje obavy.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    WEREWOLF: no právě. Chybí ti tam slovíčko "už" - už se jim neříká negr. Jenže pár set let zpátky byli bílí přesvědčení přesně o tom, co jsem napsal. A chtělo to rozsáhlou affirmativní akci (začínající zrušením otroctví a jdoucí přes přiznání volebního práva dál), aby se lidem rozsvítilo.

    A tehdy, tak jako dnes, byli mnozí, kteří se takovým "novotám" stavěli na odpor. "Kdo to kdy viděl - ženská za volantem, ženská ve fabrice, negr mimo plantáž??? Za chvíli nám budete říkat, že člověk může létat, pche!"
    WEREWOLF
    WEREWOLF --- ---
    ALCATOR: Co to kecáš? Jednak se černochům neříká negr a s NWO jdi do paďous. Na tyhle konspirativni teorie su alergickej.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    WEREWOLF: Správně, negři patří na bavlnové plantáže, nikam jinam, kuwa!

    A pokud někdo protestuje proti tomu, že si úzký kruh magnátů, kteří mezi sebe nikoho nepustí a dělají všechno proto, aby se mezi ně nikdo dostat nemohl, rozparcelovává celou planetu, tak by bylo záhodno je roztřílet - pro začátek gumovými projektily.

    NWO si rozvracet nedáme...
    WEREWOLF
    WEREWOLF --- ---
    BOBR: špička. Jsem rád.
    To že trockisti o někom píšou, že je homofob, fašista, rasista, husita a budhista ještě neznamená, že je to pravda.

    Odmítnout afirmativní akce a zamítnout levičácký institut přebujelých sociáních práv je naprosto v pořádku
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    BOBR: horší než Kocáb určitě nebude...
    BOBR
    BOBR --- ---
    THE_MIRACLE: Vždyť toto říkal už před volbami, nevím proč bych měl být překvapen.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    THE_MIRACLE: Začíná mi připadat, že to pan Kalousek s úsporami trochu přehání... Jsem celkem rád, že jsem nakonec TOP09 nevolil právě kvůli němu...
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Mladé lidi připraví změny ve stavebním spoření o desítky tisíc – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/finance/207926-mlade-lidi-pripravi-zmeny-ve-stavebnim-sporeni-o-desitky-tisic.html
    WEREWOLF
    WEREWOLF --- ---
    ať už Hybášková zabila cokoliv, je už od ní SNAD pokoj
    CENDA
    CENDA --- ---
    ROMANET: Nemluve o zabiti EDS...A nasledne spojeni s cernoprdelnikama minuly rok...
    ROMANET
    ROMANET --- ---
    hybášková je takovej inventář snad všech myslitelnejch voleb...
    ROMANET
    ROMANET --- ---
    ALCATOR: politik musí oblbovat masy. politika není o tom, dělat si něco dobře... politika je o tom získat moc a přes ní se pak snažit dělat věci dobře. a cesta k moci nevede přes půlnoční debaty na čt2 o vlivu islámu na separatismus na severním kavkaze.

    hybášková může bejt super, ale neni to vůdce. to je v posledních pěti letech dobře vidět, tak nevim, proč to testovat znova.

    v jedněch volbách jsem ji dokonce kroužkoval, ale zklamala prostě... zabila snk a primátorkou prahy taky nebude...
    WEREWOLF
    WEREWOLF --- ---
    PATISLAV: proto píšu : "kooperace s EDS Jany Hybáškové té straně uškodila minimálně u konzervqtivní části jejich elektorátu"
    Nikoliv, že by kvůli Hybáškové nevolil lidovce vůbec nikdo...
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    _BENNY: jo, s tim se v demokratickym zrizeni neda nic delat, tedy jinak nez na spolecensky urovni :) ale vzhledem k tomu, ze v okoli znam lidi, co voli DSSS, hrde se k tomu hlasi a vubec jim to nerijde divny, tak tam asi sance s "premluv frantu" prilis vysoka neni :)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    LENNOX: no jasne, tak at jim seberou volebni pravo nebo tak neco... ale nechapu proc by se mela kastrovat moje volebni prava ;-)
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    _BENNY: ze kdyz blbci franta s pepou zvoli treba komance, tak uz zadny mit nebudes :)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    ALCATOR: zase nejake socialni inzenyrstvi. lidi jsou blbi, skoci na kde co, to uz vsichni davno vime od te doby co jsme chodili do materske skoly... no ale co ja s tim? jak se nizke IQ u Franty a Pepy tyka MEHO volebniho prava?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam