• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PJGEPRTOP09 - nová šance? 15,95 % - 2014 volby do EP
    "Nová" politická strana... Dobrá, špatná?



    Volby do krajských zastupitelstev 2012

    rozbalit záhlaví
    HARALD
    HARALD --- ---
    THE_MIRACLE: předtím celkové mzdy klesaly, ale státním zaměstnancům rostly. státní sektor je v tomhle ve zpoždění za soukromým.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Mzdy v Česku rostou, státním zaměstnancům ale už rok klesají – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/ekonomika/235592-mzdy-v-cesku-rostou-statnim-zamestnancum-ale-uz-rok-klesaji.html
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    THE_MIRACLE: Vida... Pan ministr má občas i dobré nápady.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Gazdík: Handrkování s Věcmi veřejnými brzy skončí. Jde jim hlavně o sebe | zpravy.ihned.cz - Politika
    http://zpravy.ihned.cz/politika/c1-52016740-gazdik-handrkovani-s-vecmi-verejnymi-brzy-skonci-jde-jim-hlavne-o-sebe


    Dobře se to četlo... a závěr o Bobošíkové byl tak nějak symptomatický (a sympatický).
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    FIONOR: Ano, tohle zni vcelku rozumne. Byt si nemyslim, ze zrovna u nas v Cechcach plati uzavrena kauza = spravedlive vyresena (neplati to nikde, ale u nas obvzlaste).
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    FLUMO: Když jsem důvod uvedl, napsal jsi, že nesouhlasíš :) To je samozřejmě legitimní - ale prostě ne všichni sdílí holt stejný úhel pohledu.

    What I would like to also say is the politicians are all as bad as each other, but it's better the devil you know.
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    HARALD: shrnuto zde: [ FLUMO @ TOP09 - nová šance? - 16,7 % ] , neuzil jsem narozdil od vas hrubych slov, tak bych svuj dnesni vystup nebral jako nadavani, spis udiv nad tim, proc stredocesi zvolili Kalouska.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    HARALD: V tom případě se omlouvám, ale to už ti teda vůbec nerozumím...
    HARALD
    HARALD --- ---
    FLUMO: Použij fitr, Luku. Jestli chceš nadávat, nadávej, ale zkus zformulovat (aspoň pro sebe) k jakému cíli chceš v debatě dojít. To nadávání pak bude mít větší smysl.
    HARALD
    HARALD --- ---
    THE_MIRACLE: k tomu jsem se vůbec nevyjadřoval. :-)
    proč mi v každém příspěvku podsouváš nějaký výrok?
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    HARALD: ktere nepravdive tvrzeni?
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    THE_MIRACLE: o tom co se bude kupovat nerozhoduje financni namestek (v tom maji mistni TOP fanove pravdu), ale musi dle meho minimalne v ramci uradu spolupracovat. treba kdyz nastoupil u nas novy reditel a financni namestek nespolupracoval, byl odejit. Pred stejne dilame byl postaveny muj nadrizeny. IMO mel kalousek podobnou moznost volby: bud bude podepisovat, coz nejde bez toho aby o vyberkach nevedel nebo by byl nahrazen. Trebaze asi neni primo odpovedny - v mych ocich selhal a stal se nevolitelnym.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    HARALD: ok, takže jeho odpovědnost uznáváš, jen tvrdíš, že se nic nestalo (na základě výsledků vyšetřování). Je to tak?
    HARALD
    HARALD --- ---
    THE_MIRACLE: Nezaměňuj svůj výrok, který ode mne požaduješ "obhájit" za popření nepravdivého tvrzení které jste tu předváděli s Flumem. Požaduješ ode mne obhajování něčeho, co jsem netvrdil.

    Ber jako jediný relevantní můj příspěvek HARALD. Zbytek je jen polenika s nesmysly, které jste tvrdili.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Ja bych to shrnul tak, ze imho Kalousek a spol. ač už se schovávají za cokoliv neděšlají nic pro dobro této země, spíše naopak. A to mě vadí nejvíc v tuhle chvíli. A jestli má na rukou krev, to je jen přitěžující okolnost. Každopádně by mě zajímalo logické vysvětlení vyvázání odpovednosti finančního ředitele X za nákupy v době jeho ředitelování. Prosím Haralda o vysvětlení, třeba je to pravda.
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    HARALD, PJGEPR: pani, ale to sem opravdu nemyslel vazne

    HARALD
    HARALD --- ---
    Koukám, že na Iuridiku mají pořád ještě výklady podle starého trestního zákoníku. Takže vlastizradu ber aktuálně podle příspěvku, co sem dal PJGEPR.
    HARALD
    HARALD --- ---
    FLUMO: Jseš si jistý, že víš jaký názor vůbec zastáváš? Vytahuješ ptákoviny a připomínkuješ nesmysly. Pokud myslíš, že Kalousek je gauner a má jít do basy, tak se aspoň trochu zaměř na používání smysluplných argumentů. Pokud si chceš jen zanadávat, tak dobrá do toho.

    BTW, Vlastizrada podle § 91 trestního zákona je trestný čin, jehož se dopustí ten, kdo ve spojení s cizí mocí nebo s cizím činitelem spáchá trestný čin rozvracení republiky, teroru, teroristického útoku, záškodnictví nebo sabotáže. Pachateli za něj hrozí trest odnětí svobody od dvanácti do patnácti let nebo výjimečný trest.

    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    FLUMO: to urcite... :-S

    § 309 Vlastizrada
    (1) Občan České republiky, který ve spojení s cizí mocí nebo s cizím činitelem spáchá trestný čin rozvracení republiky (§ 310), teroristického útoku (§ 311), teroru (§ 312) nebo sabotáže (§ 314), bude potrestán odnětím svobody na patnáct až dvacet let, popřípadě vedle tohoto trestu též propadnutím majetku, nebo výjimečným trestem.
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    GREATDRAKE: to byl vtip
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam