• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PJGEPRTOP09 - nová šance? 15,95 % - 2014 volby do EP
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    Vono by bylo hezký, kdyby se místo nicneříkajícího průměru uváděla mediánová a mod(us)ová mzda. :-)
    CROSS
    CROSS --- ---
    THE_MIRACLE: spíš je důležité říct, kdo to platí, když už by přišlo na takovou debatu.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    HARALD: No ja jen k te drivejsi diskuzi... Ono je hezke rict klesaly a rostly... Ale ono je spis dulezite odkud...
    HARALD
    HARALD --- ---
    THE_MIRACLE: předtím celkové mzdy klesaly, ale státním zaměstnancům rostly. státní sektor je v tomhle ve zpoždění za soukromým.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Jakou to má souvislost s top09 ?
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Mzdy v Česku rostou, státním zaměstnancům ale už rok klesají – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/ekonomika/235592-mzdy-v-cesku-rostou-statnim-zamestnancum-ale-uz-rok-klesaji.html
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    THE_MIRACLE: Vida... Pan ministr má občas i dobré nápady.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Gazdík: Handrkování s Věcmi veřejnými brzy skončí. Jde jim hlavně o sebe | zpravy.ihned.cz - Politika
    http://zpravy.ihned.cz/politika/c1-52016740-gazdik-handrkovani-s-vecmi-verejnymi-brzy-skonci-jde-jim-hlavne-o-sebe


    Dobře se to četlo... a závěr o Bobošíkové byl tak nějak symptomatický (a sympatický).
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    FIONOR: Ano, tohle zni vcelku rozumne. Byt si nemyslim, ze zrovna u nas v Cechcach plati uzavrena kauza = spravedlive vyresena (neplati to nikde, ale u nas obvzlaste).
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    FLUMO: Když jsem důvod uvedl, napsal jsi, že nesouhlasíš :) To je samozřejmě legitimní - ale prostě ne všichni sdílí holt stejný úhel pohledu.

    What I would like to also say is the politicians are all as bad as each other, but it's better the devil you know.
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    HARALD: shrnuto zde: [ FLUMO @ TOP09 - nová šance? - 16,7 % ] , neuzil jsem narozdil od vas hrubych slov, tak bych svuj dnesni vystup nebral jako nadavani, spis udiv nad tim, proc stredocesi zvolili Kalouska.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    HARALD: V tom případě se omlouvám, ale to už ti teda vůbec nerozumím...
    HARALD
    HARALD --- ---
    FLUMO: Použij fitr, Luku. Jestli chceš nadávat, nadávej, ale zkus zformulovat (aspoň pro sebe) k jakému cíli chceš v debatě dojít. To nadávání pak bude mít větší smysl.
    HARALD
    HARALD --- ---
    THE_MIRACLE: k tomu jsem se vůbec nevyjadřoval. :-)
    proč mi v každém příspěvku podsouváš nějaký výrok?
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    HARALD: ktere nepravdive tvrzeni?
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    THE_MIRACLE: o tom co se bude kupovat nerozhoduje financni namestek (v tom maji mistni TOP fanove pravdu), ale musi dle meho minimalne v ramci uradu spolupracovat. treba kdyz nastoupil u nas novy reditel a financni namestek nespolupracoval, byl odejit. Pred stejne dilame byl postaveny muj nadrizeny. IMO mel kalousek podobnou moznost volby: bud bude podepisovat, coz nejde bez toho aby o vyberkach nevedel nebo by byl nahrazen. Trebaze asi neni primo odpovedny - v mych ocich selhal a stal se nevolitelnym.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    HARALD: ok, takže jeho odpovědnost uznáváš, jen tvrdíš, že se nic nestalo (na základě výsledků vyšetřování). Je to tak?
    HARALD
    HARALD --- ---
    THE_MIRACLE: Nezaměňuj svůj výrok, který ode mne požaduješ "obhájit" za popření nepravdivého tvrzení které jste tu předváděli s Flumem. Požaduješ ode mne obhajování něčeho, co jsem netvrdil.

    Ber jako jediný relevantní můj příspěvek HARALD. Zbytek je jen polenika s nesmysly, které jste tvrdili.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Ja bych to shrnul tak, ze imho Kalousek a spol. ač už se schovávají za cokoliv neděšlají nic pro dobro této země, spíše naopak. A to mě vadí nejvíc v tuhle chvíli. A jestli má na rukou krev, to je jen přitěžující okolnost. Každopádně by mě zajímalo logické vysvětlení vyvázání odpovednosti finančního ředitele X za nákupy v době jeho ředitelování. Prosím Haralda o vysvětlení, třeba je to pravda.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam