• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PJGEPRTOP09 - nová šance? 15,95 % - 2014 volby do EP
    MARNEYY
    MARNEYY --- ---
    BIDAK: Myslis, ze bych mel TOPku posuzovat treba i podle Kalouska? :-)
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    FREELA: No ono posuzovat strrany podle jedný osobnosti je taky smutný.
    FREELA
    FREELA --- ---
    MARNEYY: tak jeste jednou. dej nam konkretni pripad, pokud mu v necem nerozumis. jestli hodnotis cloveka jen podle toho, jaky na tebe dela opticky dojem, tak to musis mit v zivote hodne tezky
    MARNEYY
    MARNEYY --- ---
    FREELA: Pomatence :-) Ty jsi taky kus :-)

    No nevim, v podstate neni z ceho vybirat. Kazde vystoupeni Karla v televizi nebo v rozhlase, tedy kdyz neni mozne jeho projevy korigovat, je naprosto otresne a ten clovek vypada jako kdyby trpel pokrocilou stareckou demenci... Spis mi prijde neuveritelne, ze existuji lide, kteri si to odmitaji priznat.
    FREELA
    FREELA --- ---
    MARNEYY: zkus sledovat nejaky televizni debaty nebo rozhovory a uved konkretni priklad "byti naprosto mimo". takovy vykriky svragra nejakyho pomatence nejsou opravdu duvod k diskuzi
    MARNEYY
    MARNEYY --- ---
    BIDAK: Ja volim, jako ostatne vzdy, to nejmensi zlo. A zemanovce jsem volil jednak proto, ze toho kluka znam osobne velmi dobre a druhak proto, ze jsem se tesil, jak to Zeman v te politice jeste pekne rozcisne :-) i kdyz s jeho nazory velmi casto nesouhlasim. Bohuzel mi chybi asi ta optimalni strana. Budto ma program na hovno nebo jsou tam naprosto neduveryhodni lide.
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    MARNEYY: Já nevím jestli to tak je a ani mě to až tak moc nezajímá. Při volbách do PSP se člověk musí smířit s málem. Což koneckonců pro tebe není žádná novinka, zemanovce bych se zase styděl volit já, kamarádství nekamarádství.
    MARNEYY
    MARNEYY --- ---
    BIDAK: A tobe prijde Karel pri smyslech? Muj svagr je mistostarosta jedne nejmenovane Prahy za TOP09 a s Karlem jednal docela casto a jeho vyjadreni je jednoznacne - ze je po vetsinu casu naprosto mimo a stranu de fakto vede Kalousek. Tak mne jenom zajima, jestli to volicum TOPky nevadi. Ciste mne to zajima, no ofense.
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    MARNEYY: TOP09
    MARNEYY
    MARNEYY --- ---
    BIDAK: Zemanovce, protoze jsem volil primo kolegu ze skoly. A ty?
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    MARNEYY: Kohos volil?
    MARNEYY
    MARNEYY --- ---
    FIONOR, BIDAK: Myslis skocit nahy doprostred areny plne arogantnich blazeovanych narcisu? :-) Proc bych to bozinku delal? :-)

    Ale na jedno ti odpovim, protoze to je pro tebe evidentne traumatizujici. Moji rodice, ani prarodice pred revoluci ani nikdy jinyd stranickou legitimaci nemeli.

    Odpovi mi nekdo, jak je mozne volit stranu s Karlem v cele?
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    MARNEYY
    MARNEYY --- ---
    GREATDRAKE: Koukam, ze ty jsi dalsi takovej zachmurenej Mirek Dusin. Je az neuveritelne kolik vas tu je. A taky je docela zajimave, kolik z vas si ulitava na LARPu :-). Dam ti radu. V profilu mas, zrejme pod svoji fotkou, uzasne arogantni rceni. Drz se ho a neotirej se o mou malickost, ju?
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    FIONOR: do not feed the troll...
    ausgerechnet tenhle nestojí ani za desetinu pozornosti - soudě podle toho co provozuje na nyxu posledních několik let.
    MARNEYY
    MARNEYY --- ---
    Vidim, ze presvedcenych ultrapravicovych volicu je zde opravdu hodne :-) To je dobre :-)
    MARNEYY
    MARNEYY --- ---
    BIDAK: :-) stane se :-)
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    MARNEYY: My tě taky nevidíme. :o)
    MARNEYY
    MARNEYY --- ---
    Vidim, ze tu maji vsichni strach pustit se do diskuze :-) no nevidim se :-)
    FREELA
    FREELA --- ---
    MARNEYY: bohuzel uz jsi celkem znama firma, co se tyce flamingu :) chce to zmenit nick...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam