• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KROMANONWindows mobile
    Vše o mobilních operačních systémech
    rozbalit záhlaví
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    ARIAEL: Active sync (4.5) používám, protože jsem nenašel žádnou free náhradu. Pouč mě prosím, jak to mám nastavit na jinou než výchozí složku.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    ZBYNEK: Mno kdyz na vyber slozek rovnou doporucujes nejakou nahradu tak me prijde ze jsi to ani nikdy nevydel... Tak ti nejak nevim jak ti mam rict kde to je kdyz nevis o cem se mluvi...
    Zkus si to nejdriv nainstalovat.
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    ARIAEL: a spousta dalších užitečných nastavení...
    Kde má active sync výběr složky?
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    ZBYNEK: Nechci ti do toho mluvit ale on nemluvi o slozce... To ma samozrejme active sync taky a zadarmo...
    On mluvil o rozsirenych polich kontaktu...
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    KROMANON: Spíš bych hledal náhradu active sync... Viděl jsem nějaké placené, kde sis mohl bez problému vybrat složku, se kterou má synchronizovat (Nokie to měla už před hodně lety) a spousta dalších užitečných nastavení.
    Hledal jsem to ale před rokem a nakonec jsem nic nekoupil, takže ti název aplikace neřeknu
    SEALSKEJ
    SEALSKEJ --- ---
    Zdravim. Lze nějak připojit ActiveSync přes BT automaticky? Tzn. abych nemusel jít do aplikace ActiveSync na PPC a tam volit připojit přes BT, ale aby stačilo pouze zapnout BT.
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    Patrne "lama dotaz", ale jak zjistim ve Windows Mobile verzi .NET, pokud tam teda vubec je?
    U PC/ntb bych vedel. Kouknul bych do Pridat odebrat programy, nebo do systemroot%\Microsoft.NET.
    Ale bud ho nemam, nebo to na WM takhle nefunguje.
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    NIXIMOR: OK, diky, takze holt budu muset prepsat kontakty v kompu, njn
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    KROMANON: Jestli takovy najdes, taky bych mel zajem :) (cimz zaroven tedy odpovidam: netusim)
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    NIXIMOR: coz sebou nese zopakovani meho dotazu. Je nejaky program, ktery plne nahradi, nebo aspon dobre nahradi outlook mobile?
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    CPT_PLESARD: Neprehlidl, v ActiveSyncu nejde nastavit vubec nic, krome celkoveho vypnuti prenosu kontaktu. Jestli to jde v Outlooku nevim, ale dost pochybuju, ten je vlastne jen "provider", a vubec se nestara o to, ktere aplikace s nim komunikuji, no a v telefonu to zas urcite nejde, tam taky nejake nastaveni synchronizace zcela chybi.
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    KROMANON: - v MS Office Outlook je v kontaktu k dispozici asi 20 kategorii/druhu/pojmenovani telefonniho cisla (Asistent, Zamestnani, Zamestnani2, Fax, Domu, Domu2, Jine ....)
    - v TP2 je tehle kategorii jen asi 10
    - a pokud mam u nekoho telefon treba v kategorii JINE, tak se mi do TP2 nedostane, protoze tam zadna takova kategorie neni
    - takze bych rad vedel, jestli je nekde nejaka moznost, jak tomu synchronizacnimu softu rict, ze treba kategorie JINE v PC je to samy, co treba AUTO v TP2
    - co jsem mel predtim SE Z600, tak v tom SE synchronizacnim softu podobny manipulace s polozkama kontaktu byly mozny, tak bych rad vedel, jestli jsem to v ActiveSync jen nenasel, nebo jestli to opravdu nejde
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    CPT_PLESARD: uplne nerozumim tvemu dotazu. Ja zapichnu TP, za cca 50s mam presne to co v outlooku i v TP. Treba OTEC: mobil, pracovni, soukromy. Pokud si to dam v resco contacts tak to mam zobrazene krasne pod jednim jmenem, pokud zobrazeni klasicky z ROM tak kazde zvlast
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    Mam dotaz.
    Pri synchronizaci Kontaktu ve WM 6.1 s Kontaktama v Outlooku se neprenasi nektery polozky.
    Nikde jsem nenasel moznost nastavit, ze treba polozka JINY TELEFON z Outlooku bude treba CISLO DO AUTA v Kontaktech WM.
    Opravdu to v ActiveSync 4.5.0 a/nebo WM 6.1 neni? Nebo jsem slepej a/nebo neumim hledat?
    Dik.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    BLACKHAFANEK: Tak jim rekni ze kdyz nebudou tak jim vratis ten jabko bazmek a koupis si neco standardniho s windows:)
    BLACKHAFANEK
    BLACKHAFANEK --- ---
    Zdravím, rozumí tu někdo problematice synchronizace MobileMe s Windows Mobile 6.1? Na oficiálnim supportu od Apple mi řekli že by to mělo jít, ale rozhodně se se mnou o tom nebudou bavit, protože windows :)
    SEALSKEJ
    SEALSKEJ --- ---
    ZBYNEK: To právě nejde, navíc ta defaultní T9 vypadá jinak.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    ZBYNEK: Pssst nemuzes takhle radit lidem, bude si pripadat jak obycejnej looser user ze ani necte co tam sam ma napsanyho :))
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    SEALSKEJ: Zkusil bych tlačítko nad shiftem...
    SEALSKEJ
    SEALSKEJ --- ---
    Nějakou záhadou se mi do telefonu dostal našeptávač slov viz na obrázku a přestala mi fungovat klasická T9 s češtinou. Netuší někdo, co je to zač a jak to odstranit? Prohledával jsem snad vše, dokonce jsem i odinstaloval pár programů, kdyby to bylo součástí nějakýho a nic nepomohlo.

    SEALSKEJ
    SEALSKEJ --- ---
    Podařilo se někomu nastavit automatickou synchronizaci Windows live tak, aby se po ukončení datového přenosu přístroj automaticky odpojil?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam