• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KROMANONWindows mobile
    Vše o mobilních operačních systémech
    rozbalit záhlaví
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    RAMON23: Jestli je nejake oficialni info to nevim, ale normalne samozrejme plati cim rychlejsi tim rychlejsi. Ale neresil by jsem to zvlaste ne kvuli cenam tech hodne rychlych a kvuli tomu ze normalne je takova karta vytizena asi jako modni salon blondynek v africe...
    RAMON23
    RAMON23 --- ---
    ARIAEL: no zalezi to na rychlosti sbernice toho zarizeni, jedna se mi o to jestli existuje nejaka informace jakou maximalni rychlosti je schopnej iPAQ cist microSD kartu, anebo jestli plati cim rychlejsi tim rychlejsi :)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    schopnost cist kartu s rychlosti nesouvisi... jen s tou rychlosti samotnou - pokud je vubec rychlost vyzadovana, napriklad u digitalni kamery vyzadovana je...
    RAMON23
    RAMON23 --- ---
    THOMASC: tak vzhledem k tomu ze podle specifikaci podporuje do 8GB, tak se jedna o SDHC (cili SD 2.0) - aspon tak to chapu :)

    jedna se mi o to, jestli ma smysl kupovat kartu Class6 a nebo jestli iPAQ dokaze cist jen nizsi rychlosti (treba Class 2)
    THOMASC
    THOMASC --- ---
    RAMON23: to by melo byt jedno, jestli myslis class 2/4/6, to jsou jen tridy podle garantovane rychlosti cteni/zapisu a to by nemel byt problem pro vetsinu zarizeni. Horsi je to s SD vs. SDHC, ale to je uz zase jina kapitola...
    RAMON23
    RAMON23 --- ---
    cau, netusite prosim nekdo jaka trida microSD karet je podporovana u iPAQ data messenger? v zadne specifikaci to neni zmineno diky
    KOC256
    KOC256 --- ---
    da se pomoci nejakeho doplnku vyopinat zvoneni na nejakou dobu? Tusim ze staricka NOKIA 6310i to umela (nebo si to pletu jeste s necim starsim).

    A taky zda mohu nejak vypnout upominkovani ze syncu Outlooku v telefonu? Vesmes sedim v praci a prijde mi uz otravne to odklikavat v outlooku a zaroven v mobilu... zaroven ale neni reseni to rusit na oboiu mistech...
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    Mate tucha zda se daji narozeniny pratel z fejsbuku nejak sesynchronit s WM?
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    SYKES: aha
    SYKES
    SYKES --- ---
    CPT_PLESARD: soft postačil... tipuju to na kouslou aplikaci na pozadí...
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    SYKES: SR, nebo HR?
    SYKES
    SYKES --- ---
    SYKES: aha, takže jsem asi našel problém: byla spuštěná nějaká aplikace, co žrala energii i při vypnutém stroji. Přes noc jsem přišel o 60 % energie, po restartu stroje to drží. Už jen přijít na to která to byla :)
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    OK. Dík.
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    DARUMA: tohle mi odvetil znamy, ktery wm 6.1 uziva: zkusil bych nejdříve nastavit ve vlastnostech Wireless LAN->Power Mode->Power Save Mode->Best Performance
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    mno tak pak bohuzel. ja kdyz dam wifi tak mam na vyber bud wireless network coz me dostane do moznosti adapteru jak rikas ty, nebo advanced kde je ten power mode. Ale urcite nejsi bez spetky intuitivnosti a po te co projdes vsechny moznosti nastaveni wifi a najdes advanced tak zvladnes i najit ten power mode.
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    KROMANON: Když dám start - settings - connections - wifi, tak se dostanu do toho Configure network adapters.
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    DARUMA: no a? tak start, settings, connections, wifi, advanced, power mode
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    KROMANON: Jenže já když dám Start, tak vidím maximálně Setting a nebo Wireless Companion. :-) Connections ne.
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    KROMANON:


    Má to dotykovej displej a MS WM 6.1. :-)
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    DARUMA: proste start, pripojeni, wifi a tam se urcite nedostanes do nastaveni adapteru:-) i v sestce je to stejne http://www.microsoft.com/windowsmobile/en-us/help/v6-0/adjust-wifi-power-mode-settings-touch.aspx
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    DARUMA: ty pouzivas touch flo? Nebo co to za potrat:-)?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam