• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KROMANONWindows mobile
    WIL_M
    WIL_M --- ---
    helou, sháním nějaký freeware program na ebooky zvládající formát pdf a pdb samozřejmě češtinu. máte někdo tip, prosím?
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Měl bych dotaz k WM 6.1.

    Nemáte někdy problém s přístupem ke sdíleným adresářům na síti? Používám mašinku od Motoroly a když se chci přes wi-fi připojit do sítě ke sdílenému adresáři, tak to po mně chce jméno a heslo, které zadám a vše funguje. Ale při opakovaném pokusu o zalogování se to chová dost podivně. Někdy se mi adresáři nic nezobrazí, jindy to po mně chce zase jméno a heslo...

    Nevíte jestli ve WM 6.1 existuje nějaký správce hesel, kde bych si mohl ověřit, že například to heslo je v PDA uložené? Popřípadě není na to nějaká utilitka? Díky.
    LEF
    LEF --- ---
    pouzivate nekdo weatherBug? nechce mi to najit v lokacich prahu. na webu maj u vetsny malej sedivej napis ze jen USA, ale na ewebu je praha dohldatelna. dik
    MELOP
    MELOP --- ---
    THOMASC: Windows Mobile není totéž, co Windows Phone 7 (jestli to dobře nebo špatně bych pro tuto chvíli ponechal stranou), takže pro WP7 bych to viděl na novou diskuzi a WM diskuzi bych nechal pro legacy zařízení, nehledě na to, že už existuje i přímý nástupce WM a sice Windows Embedded Handheld (jestli se uchytí, toť otázka č.2).

    KROMANON: Když se fakt nikdo lepší nenajde, tak mi to dej, protože by to byla škoda tu nemít WM diskuzi (Palm OS ji má +/- dodnes), protože já plánuju s WM vydržet až do hořkého konce, byť připouštím, že nejsem zrovna typický "HTC+WM-gusher" (spíš naopak).
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    ja nikoho hledat nebudu, ja se na to proste vyseru:-)
    THOMASC
    THOMASC --- ---
    KROMANON: to by chtelo nekoho kdo si planuje poridit foun s WP7 aby to melo dal smysl, ja bych ji vzal, ale planuju brzo prejit prave na android :)
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    hoja, pokud se neozve zájemce o diskuzi dál ji držet nebudu a zavřu ji. Diskuz HTC se stala plkáním o Androidu, tak by to možná byla škoda.
    JURA_DEE
    JURA_DEE --- ---
    FEKASON: Dle dukladneho googleni je problem jen v hlavicce souboru s firmwarem. Postaci "pouha" zamena hlavicky z puvodniho FW a pak jde nainstalovat ENG na jakykoli jiny. Musi ovsem sedet CRC. Jak dostat kopii FW z PDA jsem jiz nedohledal a stahnout italsky FW uz nejde. Vlastnorucni uprava hlavicky je pak uz nad ramec casu, ktery tomu jsem ochoten venovat.
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    prchazim na blackberry, rad diskuzi predam... vim, ze ji nekdo chtel, tak posta...
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    Winmo jsem nikdy neflashoval takze nevim. Ale urcite bych zkusil jinej operacni system (visty/7), ktery si stahujou drivery samy
    JURA_DEE
    JURA_DEE --- ---
    Tak po úspěšném stažení souborů se mi nedaří navázat spojení s PDA. Pokud mám připojené PDA pres ActivSync pustim hpRUU (utilita pro flash) pak mi vyhodí error 203, zařízení není kompatibilní. Pokud na PDA pustim "bootloader" pak neni vidět z PC pres activsync a hpRUU vyhodi error, 402 nemuze navazat spojeni se zarizenim.
    Zkousel jsem i stahnout ROM na SD ale to bootloader zahlasi "wrong image"
    Jde mi hlavne o nahrani ENG ROM, protoze Italstina je opravdu nepouzitelna.
    JURA_DEE
    JURA_DEE --- ---
    FEKASON: Dekuju. Nějak mi zlobil ISP :/
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    JURA_DEE: Me to stahnout slo :) Reupnul sem ti to na edisk tak snad uz nebude problem..

     "flasher.rar" (28.04 MB) - stáhnout soubor 
    http://www.edisk.cz/stahni/72394/flasher.rar_28.04MB.html
    JURA_DEE
    JURA_DEE --- ---
    Zdravím místní osazenstvo. Dostal se mi do ruky HP iPAQ rx1950, bohužel v italštině (WM 5) s docela nepovedeným překladem do češtiny. Přeloženo je tak 80% a klávesnice zůstala italská.
    Rád bych PDA přeflashoval tak, aby bylo alespoň ENG. Bohužel prosté stáhnutí potřebných utilit z HP webu nestačí, protože vyskočí chyba o nekompatibilitě zařízeni právě kvůli jazyku.
    Na webu jsem našel návod ZDE jak do zařízení dostat dokonce WM 6.1 má to ovšem jeden háček. Požadovaná data z Rapidu ani z jiných mirrorů se mi nedaří stáhnout.
    Máte s přeepsáním ROM u tohoto zařízení někdo zkušenost a případně potřebné data?
    Nebo alespoň pokud by se někomu povedlo dostat data z uvedených mirrorů a někam umístít.

    Doufám, že jsem zabloudil do správného klubu :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KROMANON:
    pravda ze jsem to az toliko nezkoumal. ;-)
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    KOC256: no prave, ja myslim, ze spis s jmenem delsim nez 14 znaku
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KROMANON:
    ten sim mamager si neporadi s diakritikou pokud si dobre vzpominam...
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    KROMANON: prd?
    MELOP
    MELOP --- ---
    A uvědomuji si, že z toho co jsem tu napsal, že to vyznívá, jako by můj názor na OSM byl strašně negativní.
    Není.
    Jen prostě v tuto chvíli nejsou připravené na nasazení pro "ostrou" navigaci v terénu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam