• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAATHAGoogle Analytics
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    PAJA07: hm... koukam, ze jinej.. :(
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    JPI: ok.. btw. kdyz ten web pridam do noveho uctu, vygeneruje se mi stejny nebo jiny merici kod?
    JPI
    JPI --- ---
    PAJA07: Je to tak jak píšeš. Administrátorský účet dát nemůžeš a web přesunout také ne. Správný postup je pro každý web založit nový account.

    Jediné co by ti mohlo částečně pomoct, je to, že můžeš souběžně web měřit do více účtů.
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    Zdravim.. resim takovy problem..

    mam v GA pod jednim uctem asi dvacet webu.. a potreboval bych k nekolika z nich poskytnout pristup.. Ten clovek by ale chtel administratorsky pristup.. aby s tim mohl dale pracovat..

    Ale pokud ho nastavim jako spravce, tak vidi vsechny profily.. coz ja nechci..

    Myslel jsem, ze to vyresim tak, ze vytvorim novy ucet a pod ten presunu ty konkretni weby, ktere by mel videt.. ale at hledam jak hledam, nenachazim u tech jednotlivych webu moznost je presunout pod jiny ucet..

    Predpokladam, ze reseni by bylo je vlozit do toho noveho uctu a vymenit v nich merici kod.. tim bych ale asi prisel o historii.. coz nechci..

    Jak to tedy je? Jenom blbe hledam, nebo to tam fakt neni? :)

    Diky!
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    CYBERWOLF: =) sem totiz zjistil, ze tam uz ucet stejnyho jmena mam, myslel jsem, ze za to muze kolize, proto jsem mazal. nicmene nepomohlo nic... poslal jsem jim to feedback
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    JEREMIUS: Ale to bylo na otazku, jak nekomu zajistit pristup ke statistikam tak, aby on nevidel moje a ja jeho, ne? :)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    CYBERWOLF: Už jsem zažil i situace, kdy vyjádření Googlu bylo, ať se radši založí nový účet :-)
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    KRALIK: GA nejsou windows - smazat a znova nainstalovat problemy neresi :)

    Nicmene ja jsem zadny problem nezaznamenal (ale taky nezakladal ucty)
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    nemate dneska nekdo problem s GA? snazil jsem se zalozit novej ucet a vyskocil na me internal error, pricemz stav trva...
    ucet se vytvori, ale nejde napr. zalozka Tracking Code (ne ze bych tam potreboval), coz nevim, jaky nasledky by mohlo mit. zkousel jsem vsechno smazat a vytvorit znova. vysledek stejny.
    BUMBO
    BUMBO --- ---
    Hledám parťáka, kterého baví hrabání se v Analytics nebo pokročilejších nástrojích, umí alespoň základy JavaScriptu a chce se rozvíjet v rámci nově vznikajícího oddělení Et netery, které si zakládá na svobodném přístupu k zaměstnancům.

    Jestli to někoho zaujalo, ozvěte se mi na lukas.zaplatilek@etnetera.cz, zajdem na pivko a pobavíme se o tom více.
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    KAATHA: zatim to tam neni, bude to tam brzy..
    KAATHA
    KAATHA --- ---
    FUMO: och diky captain obvious ;) tak to samozrejme mam, zajima me jak/jestli to resi nova verze
    BAHI
    BAHI --- ---
    Ahoj,

    zrovna si projíždím google univerzitu na GA. Google Analytics IQ Lessons

    Nejak jsem to tu nikde nenašel. Tak pro všechny zájemce kdyžtak postuju odkaz.

    Contact Us - Conversion University Help
    http://www.google.com/support/conversionuniversity/bin/request.py?hl=cs&contact_type=indexSplash&rd=1
    FUMO
    FUMO --- ---
    KAATHA: přepnout do starého, nastavit, přepnout zpět?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KAATHA:
    Dají se tam nastavit volitelné upozornění. A asi by to šlo uměle navátaz na nějaký 100% ukazaltel jako min 1 navštěva v týdnu...
    KAATHA
    KAATHA --- ---
    Pozivate nekdo tu novou verzi Google Analytics?
    Kde se tam da nastavit to automaticky zasilani reportu na mail ?
    Bud jsem slepa (60% sance) a nebo to fakt zmizelo (40%)..
    VASHA
    VASHA --- ---
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    Tak tu mame zase par novinek.. :)

    Google Analytics Blog: Introducing Google Analytics Premium
    http://analytics.blogspot.com/2011/09/introducing-google-analytics-premium.html

    Google Analytics Blog: What’s happening on your site right now?
    http://analytics.blogspot.com/2011/09/whats-happening-on-your-site-right-now.html
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    VASHA: seo pohledem je ti fuk, jestli mas 1 nebo 10 domen, kdyz ti 9 bude redirectovat na tu echt spravnou.
    VASHA
    VASHA --- ---
    FUMO: ja na to koukam seo pohledem :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam