• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YMLADRISKontaktní rodičovství - attachment parenting
    BERENIKEE
    BERENIKEE --- ---
    LAMIA: ja jako prevenci mazu mandlovým olejem a pak mám Weledu a nebo Bepanthen,ten docela zabira.a ted mam i lecivou vlnu,kdyz uz se neco objevi.


    ADD:
    EUCHENIE:
    MALKE:

    tak jednu noc jsme zkusili,zhasnuto,slo to,ale ja si byla preci jenom jeste nejista,abych ji moc neprikryla svou perinou nebo tak,male to vsak urcite vyhovovalo.Druhou noc male zelenave svetlo,ze schovane lampicky.Fajn pro mou nocni orientaci a malou bych rekla ze to nerusilo.Mela ted pokazde jednorazovku a spinkala vklidu cca od 23 a pak od 24 hod az do rana.Jen ji v noci budi prdiky,hrozne usilovne s ruznymi zvuky tlaci a pak zase usne,to delava i kdyz je vzhuru,ale stolicku ma normalni nekolikrat denne a prdi taky celkem dost.Ale pokrok ze ji to nevzbudi natolik aby plakala a nemohla usnout i kdyz nabeh na plac tam parkrat byl,ale nechala se ukonejsit hlavne pritulenim a hlazenim hned vpocatku.
    BERENIKEE
    BERENIKEE --- ---
    TAPINA:

    ANNAWA: super děkuju za tip,zkusím probrat co je na trhu,ale tuto bych zkusila.Sedí vám víc než jednorázovka na noc?A myslíte že by byla ok i pro tak malé miminko?
    LURA
    LURA --- ---
    EUCHENIE: Zánět v koleně
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    EUCHENIE: tipuju to na patní ostruhu....taky jí mám a tohle je jedna z babských rad :-)
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    TAPINA: Soucasna medicína je ale v mnoha věcech velmi nedokonalá a neznala, to jen na okraj..
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    LURA: a co s ní měla? mamka ma taky pořád něco s nohama...
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    LURA: A doporučuje snad současná medicína léčebné koupele na něco jiného, než kožní problémy, a obklady jinak, než s funkcí chladivou/zahřívací? Po koupeli v moři se do organismu nedostane sůl, tudíž o koupeli v bylinkovým výluhu se do organismu nedostanou účinné látky z bylinky. Leda tak ještě sliznicema na pohlavní problémy, například.
    LURA
    LURA --- ---
    TAPINA: A proč by se pak dělaly odvary do koupelí a vůbec obklady? Naše babička si léčila nohu roztlučeným listem černého bezu (a zachránilo ji to před operací) a tam taky nebyl žádný masťový základ.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    LURA: No právě, masti. A masti se dělají mastný proč? Protože tukový základ je to jediné, co dokáže pronést účinnou látku kůží. A to jen do podkoží, dál už ne.
    LURA
    LURA --- ---
    MEDVED007: To bych celkem pochopila, že funguje, kyselina salicylová patří mezi dezinficiencia a antiseptika, také se z ní dělají masti.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    LURA: mě dneska říkal bývalý šéf, že si maže bolavou nohu rozmačkaným acylpyrinem....jak to může prolézt přes kůži, to jsem nějak nepobrala....ale když tomu věří, tak mu to asi pomůže :-)
    FUNTL
    FUNTL --- ---
    SHARIE: nemame, se zuby u obou deti nebyl zadny problem.
    LURA
    LURA --- ---
    ARQANA: Díky za vysvětlení. Nevím, možné to je. Třeba hřebíčkový olej působí také silně anesteticky.
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    FRONEMA: Četla obe, nejlíp vzít si z kazde to, co je Ti blízké.. Raději tu první, zda se mi nějak "praktičtější" :)
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    LURA: Jantar při zahřívání uvolňuje éterické oleje, které působí anesteticky. Syn je ma od tří měsíců, spí i koupe se s nimi a nikdy se mu nic nestalo. O zubech nevíme.. Ale aťˇ každy používá to, čemu věří. Na rust zubu a bolest při něm pry pomáhá také tymianovy gel. Ne zkoušela jsem.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    LURA: no... ma se pry uvolnovat ta pryskyrice (ehm?) a ta pomaha bezbolestnosti... a nosi se to na krku... taky jsem to nepobrala, ale nekdo veri a "funguje" ;-)
    LURA
    LURA --- ---
    ANNAWA: Díky. Nicméně netuším, jaká by mohla být souvislost mezi zkamenělou pryskyřicí a růstem zubů.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    LURA: jako že mu rostou zuby bezbolestně, ale já na to nevěřím, ostatně má to být baltský jantar a co když je to nějaký jiný?
    LURA
    LURA --- ---
    HABRENKA:
    TORUVIEL: Jakože když dítě nosí na krku jantarové korále, rostou mu zuby nebo co??? Já myslela, že to nějak kouše ...
    Na prořezávání zubů funguje očištěný kořen fialky, ale samozřejmě žužlaný v puse, ne nošený na krku.
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    SHARIE: Mám je, dostala jsem je darem, jestli chceš, tak ti je přenechám, dcera to nesnese na krku. A zuby jí rostou v pohodě i bez toho.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam