• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YMLADRISKontaktní rodičovství - attachment parenting
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    ALDEMIK: používali jsme poklepávání na bok...
    LYDI
    LYDI --- ---
    ALDEMIK: znaku je ruzne, nekdo nedavno tu psal o ukazovani se na pupik. ja (mala 9M) sem si ted rikala, ze zkusim to tim znakem: https://www.youtube.com/watch?v=ggbAP1PMTgE(20., 45. sekunda ) (:
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    RACHEL: nosila jsem hned, v jeho necelých třech měsících jsem ho ve zdraví (mém i jeho) v šátku dotáhla na Sněžku.
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    diky vsem, super :-)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    RACHEL: šest týdnů na nošení batolete, ale miminko klidně hned...
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    RACHEL: taky rychle, po necelym mesici jsem byla na dvouhodinove pochuzce, doma jsem tedy nosila jeste pred tim.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    RACHEL: Nosila jsem hned. Ergonomické nošení nemá na hojení rány vliv, břichem to netaháš.
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    Za jak dlouho po cisari muzu nosit dite? tech sest tydnu pockat?
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    Kdo děláte bezplenkovku nebo znakování nebo možná úplně kdokoliv - jaký má vaše dítě znak/výraz pro to, že chce na nočník nebo má plnou plínu? Malýmu je skoro 11 m, začal dávat najevo výraznou nelibost, když se pokadí, ale tváří se úplně stejně, když má hlad nebo je unavený. Současně začal napodobovat pohyby, tak bych mu ráda nabídla nějakou možnost vyjádření, co by pak, ideálně, přešla na signál toho, že se mu chce (velmi ideálně).
    LYDI
    LYDI --- ---
    chystam se koupit nejake mini pleny, ale nez do toho jdu, sem se chtela zeptat jestli nahodou nekdo nema na vic a chtel by se je zbavit? kdyztak diky
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    FI_CZECH: no, je tu i přímo klub, ale ne moc živej [ Bezplenková komunikační metoda ] :)
    REONA
    REONA --- ---
    FI_CZECH: viz záhlaví: Instinktivní rodičovství, nošení dětí, intuitivní přístupy ve výchově, společné spaní, bezplenkování a vše kolem. Nedogmaticky pro ty, kteří chtějí vychovávat své děti kombinací intuice, zdravého rozumu a s respektem.
    LYDI
    LYDI --- ---
    FI_CZECH: bezplenkova je nej! (; cim driv tim lip (;
    FI_CZECH
    FI_CZECH --- ---
    Planujeme s nasim 2 tydennim Matejem nastartovat bezplenkovou metodu, ale koukam, ze tohle je spis klub o botickach a chozeni na boso, tak teda Vivo boty jsme si koupili s pritelkyni - takovy ty sportovnejsi z nejakeho syntetickeho materialu a byli jsme spis zklamany, protoze ty moje mi dobre nesedely a jedna bota me zeshora na nartu tlacila az drela a pritelkyni se zacaly po par tydnech na ruznych mistech rozlepovat. Pak mam jeste Achilles sandaly a s tema jsem celkem spokojeny. Prochodil jsem v nich pul Asie a porad drzi.
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    ZEGA: Kupovala jsem je tady http://www.detskeboticky.net/
    Jsou to obyč Bafedo plátěnky.
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    DALEEN: můžete mi pls dat tipy na obchody s dětskou obuvi kde maj botky kolem 3kil? (siroka spicka.mekka podrazka)
    dekuju
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    BEBERA: Nevím nevím, koupila jsem dítěti plátěné tenisky za 320,- s širokou špičkou a vážně měkoučkou podrážkou. Na fakt bosé chození má kožené capáčky Dadoos. Mimochodem, Dadoosky jsem si pořídila pro sebe a jsou vážně bezvadné.
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    BEBERA: Jinak mě ještě napadá, že v prodejně vivobarefoot říkali něco o plánovaném bazárku dětské vivo obuvi (někdy letos, neupřesnili), prý dají vědět, asi na jejich facebooku. Tak leda tam by možná byla možnost sehnat nějaké zachovalejší vivo levněji.
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    TORUVIEL: super, dík, takže letos i ušetřím na 2 párech sandálů po 750 :)
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    BEBERA: "Bosé" boty pro dítě kupuju všude možně, třeba i v sekáči. Hledám širokou špičku, ohebnou a tenkou podrážku, bez podpatku, nekotníčkové, bez vložky na podporu klenby (případně s ní, ale pak ji "vyoperuju"), dostatečně široké. Na jiné parametry (ještě krom estetických) nehledím. Je to o náhodě, ale dá se takhle najít bezva bota i u značky, kde by to člověk nečekal (měla jsem už takhle dobré boty pro dceru od značek Primigi, Fare a taky nějaké bezejmenné).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam