• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YMLADRISKontaktní rodičovství - attachment parenting
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    FRENNET: Pořídila jsem si Caboo kvůli druhému prckovi, protože s tím prvním si to bez kočárku zatím moc představit nedovedu. Nosím na kolíbku, malá má teď tři kila max., nožičky ke kruhům nedosáhnnou a místa je tam ještě spousta. Spíš bojuju s nandáváním na pravou stranu, ale věřím, že i to časem zvládnu. A taky hlavička... jak zajistíte, aby u takového prcka nebyla na hrudníku?
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    SUCUBIS: Podle komentářů bych ho brala :-)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    SUCUBIS: jasny... takze sestku, nosnou a neilip nejakou smes na leto, vydrz, prosim.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    FRENNET: cestou z porodnice na kolibku, pak jsem jej na cas odlozila, jinak vertikal, hlavicku jsem fixovala krizem, ja s nim jsem spokojena, jen uz jsou kluci tezci a Vojta v tomhle nosit nejde
    HABRENKA: budu nosit jen po jednom :) uz takhle kdyz me potkala moje fyzioterapeutka tak se na me koukala s hruzou v ocich jak ty zada dopadnou
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    SUCUBIS: ještě chvíli vydrž, možná budu mít vrácený svůj, je to sice sedmička, ale na dvojčata by podle mne taky šel a nic moc nepřebývalo, tak můžu půjčit a případně se ti ještě zeptám. jak moc spěcháš?
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    SUCUBIS: ty mas caboo? Jak jsi v tom to dite prosim Te nosila? Do kolibky nebo na vertikalu? Ja ho mam taky a nejak se s nim nemuzu stotoznit. Na vertikalu je podle mne az pro deti drzici hlavu a na kolibku mi zas vadi ty kruhy na nohy.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    SUCUBIS: medley nebrat.
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    SUCUBIS: Na Medley jsem slyšela samé negativní reference. Cena odpovídá (ne)kvalitě :-( kamarádka od nich měla elastický šátek - to bylo tak tenoučký, že v tom šlo nosit jen úplné novorozeně, i tak se to vytahávalo, řezalo to do ramen. Látka kvalitou dobrá tak na tričko :-(
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    SUCUBIS: hele, kdybys nic nesehnala do pátku, můžu půjčit, než něco seženeš, ten můj je podle všeho z těch větších a širších
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    pripadne tento ?
    Šátek - Medley - Praha - východ, prodám
    http://deti.bazos.cz/inzerat/47998345/Satek-Medley.php
    popravde uz v patek potrebuju satek, takze zacinam plasit :D
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ANNAWA: ajo, jsem si nevsimla :/
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    SUCUBIS: vatanai tibet je úplně ok. ale je teda menší než jsi chtěla.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ja zatim nasla
    Vatanai tibet vel 4, vatanai - 700 Kč | Dětský bazar | Modrykonik.cz
    http://www.modrykonik.cz/market/satky-nosice-klokanky/ohp7/vatanai-tibet-vel-4/
    Baby šátek n17 zaffiro, womar - 950 Kč | Dětské shopy | Modrykonik.cz
    http://www.modrykonik.cz/shops/satky-nosice-klokanky/mu84/baby-satek-n17-zaffiro/
    Šátek na nošení miminek a dětí ŠaNaMi - Obláček
    http://sanami.eu/satek-na-noseni-miminek-a-deti-sanami-oblacek-p656
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    SUCUBIS: v nižší cenové relaci nejsou špatné Little Frog, ale s hedvábím se asi rozluč, případně mrkni ještě na bambus, ale je to prostě drahý a z druhé ruky nebývají levnější
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    SUCUBIS: Tak hledej spíš bavlněný, s hedvábím bývají dražší :-/
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    RYBKA: to je skoro polovina rodicaku, opravdu nad moje moznosti :/
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    SUCUBIS: Projdi si ten bazárek, jeden s hedvábím, vel. 6, 2400 Kč (což nevím, jestli už není nad tvou finanční představu), je hned na první straně, když si zadáš filtr prodej a šátek. Třeba tam budou i další.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    RYBKA: takovej jsem snad nezahlidla ani v tom shopu, vsude pisou 100% bavlna :) a tem inzeratum proste nerozumim, satky proste neznam a nevyznam se v tom
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    SUCUBIS: Jinak co vím, tak na léto jsou dobré šátky s příměsí hedvábí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam