• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    to se resi jednou to dytne v kolo-klubu
    PIX
    PIX --- ---
    DIE_DIE: slysel sem pomerne dobre nazory (cena/vykon) na tohle:

    Zámek MAGNUM podkova 115x229 + ocelové lano 1200x10mm - 3003 | Bike-eshop.cz
    http://www.bike-eshop.cz/zamky-na-klic/zamek-magnum-podkova-115x229-ocelove-lano-1200x10mm

    ma s tim nekdo nejake dalsi zkusenosti?
    DIE_DIE
    DIE_DIE --- ---
    ..a tak se pojdme pobavit o nějakem vozkoušenem zabezpečení? jakej typ zámku funguje? pokud tedy je nějaký který nejde jenoduše odjebat? :)
    ZERWOX
    ZERWOX --- ---
    no kamosovi nedavno nekdo ukradl nove pedaly se strapama ze zamceneho kola zatimco byl ve vecerce pro piti...to me docela dostalo, znamena to, ze spis musel byt nekdo, kdo vedel co chce a jeste mel klic...

    DIE...nebo zkus z http://www.hotdog-cycles.com/
    VIK_ULA
    VIK_ULA --- ---
    DIE_DIE:
    Imho máš povolené kónusy a při dotahování kola se přitáhnou ( zrovna tady o tom píšou http://www.pinkbike.com/news/Tech-Tuesday-Cup-and-Cone-Hub-Basics-2011.html )... a bajka ukradla vytřepaná náhulka aby si koupila skunk ;)
    DIE_DIE
    DIE_DIE --- ---
    jo to je fakt, mužu mluvit za Prahu, že tady se prostě krade dost ve velkým, mě ukradli (bydlel jsem teda na Florenci) kolo ze vchodu, z nádvoří a zamčený.. a realna cena kola k dalšimu prodeji mohla zlodějovi vydělat max 3-4stovky.. takže prostě těm mrdkam stoji za 3stovky se vkradat do vchodu a šmelit zámek a pak to ještě udávat po bazarech.. jakože mě zpusobi škodu že jsem byl na kolo zvyklý a je blbý shánět kolo nové ted, aby on měl na gram skéra! to třeba v Berlině se asi krade taky, ale když tam vidiš na ulicich doslova stovky/tisice kol tak si myslim že to tam neni tak v hardkoru, resp. se asi nekradou kola co za to nestojí :(

    dotaz spojený s tím co píšu nahoře - smějte se mi - mam pěkný/dobrý rám, ale už jsem při pokusu namontovat/lehce opravit zadni kolo odesral kola 2, resp. ložiska, osu a prostě to tam neumim dát tak aby se to nevysralo a nepřestalo se točit v ose :))

    ptám se tedy kde by mi poradili, funguje takhle ještě ten Bajk azyl? jedná se o součástky možna starší nebo podobně starý než já, to jen tak naokraj, :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ja myslim ze k pripadu uz sem rekl vse potrebne, dal netreba
    ZERWOX
    ZERWOX --- ---
    nerozumim
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    to vis, takovyhle veci cloveka po ranu nakopnou :)
    ZERWOX
    ZERWOX --- ---
    ber to jak chces...kvuli rozumbradum, ktery ani nevi souvsilosti, jsem to sem urcite nedaval...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ty vole, tohle proste beru jako velkej fail majitele. Mam kolo, co je mnohem osklivejsi a i kdyz asi stalo vic, je to proste komerc, ale i presto mi ho nikdo dodnes nemohl ukrast, protoze sem ho proste nikdy nikde nenechal samotny.

    Pokud mam takovyhle kolo, co je raritka a vim ze ziju v zemi, ktera je prolezla zlodejskejma curakama, tak si budto uzpusobim zivot tak, abych ho mel porad na ocich a nebo ho netaham tam, kde nemuzu, to je cely.
    ZERWOX
    ZERWOX --- ---
    to colnago vypada jak alan, jsem ani nevedel ze delali takovy...

    jinak proc pisu, ted se mi ozval Fox z TBB–Bike ze mu v Pardubicich na nadrazi ukradli kolo Subrosa Letum...je vicemene jedno v republice, kdyby nekdo videl...

    ZSIS
    ZSIS --- ---
    rad bych nekterym kolegum pripomnel, ze 26" vepredu nebylo vzdy jen kvuli barspinu..
    PIX
    PIX --- ---
    a taky muze delat barspiny
    DANII
    DANII --- ---
    ALE BUDE MIT LOUKOT NEASI!
    PIX
    PIX --- ---
    SALO: jj proto sem mu daval, ten odkaz..
    SALO
    SALO --- ---
    na 650c bude samozrejme potrebovat kozu, inak si uplne zmrsi geometriu. proste zase vymyslate. :)
    PIX
    PIX --- ---
    KUBIS: fungovat to funguje, jen sem se ptal proc chce zrovna 26", jestli to chce na triky nebo proc..
    KUBIS
    KUBIS --- ---
    PIX: ja mam pocit ze tak jezdil jan ulriuch nejakou davnou tour, tak proc by to nemelo jit?
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    SALO: tu karbonovou bayer loukot mam a obcas sni jezdim (28 palcu) a stim nerovnym povrchem to neni takova hruza :) ...problem je spis s horsi ovladatelnosti kola + kdyz se do toho prida bocni vitr tak je to fakt nahovno....

    ale setrvacnost to ma luxusni a vydava to krasny zvuk kdyz to kraji vzduch :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam