• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    HUSOKACHNA
    HUSOKACHNA --- ---
    QYDO: na kolejích přeci musíš jezdit po tý kovový části bez prohlubně.) no mně hlavně zajíma, jak moc mě to kolo zpomalí. má s timhle někdo zkušenost? S možností rychle zabrzdit a dát nohu do zatáčky dolu to po Praze celkem smažim, ale o tohle mě fixka připraví a skidování přeci jen není tak účinný jako dve brzdy najednou. víc jak 20 % svýho jízdního času fixce dát nechci.)
    QYDO
    QYDO --- ---
    ale mám takovej pocit že půjčení na jeden den ti je k ničemu... opravdová sranda přijde až když to kolo trochu ovládneš a hlavně se naučíš pořádně brzdit.. pak je dost dobrý prohánět se městem.
    teda aspoň já to tak měl
    QYDO
    QYDO --- ---
    zvlášť na 23 pláštích po kostkách a kolejích
    QYDO
    QYDO --- ---
    v Praze to de... :)
    HUSOKACHNA
    HUSOKACHNA --- ---
    shanim pronajem fixky na den dva v Praze.
    zvazuju, ze si ji koupim, ale nejdriv se na tom chci poradne po Praze projet, abych vedel, jestli tohle na prazskej provoz vubec dava smysl. merim 197, takze radeji nejakej vetsi bike. zaloha v keši a opis OP, plus Vam za pronajem muzu něco zaplatit. budu vdecnej, dik.
    SOL
    SOL --- ---
    MARASAN: ten rám je 62 a konečně mi připadá akorát
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    SOL: zrovna stavim barevne hooodne podobnou vec, akorat trochu min cerny a vic stribra. uz cekam jenom na zadni naboj. brzo poslu foto
    BIGI
    BIGI --- ---
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    moje diskokrysa(uz je to moje druhy kolo na ktery sedi popis "diskoteka vytazena z popelnice":)

    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    MARASAN: tiez sa nejak neviem vysomarit z tej geometrie. O sklone sedanky ani nehovoriac :D
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    SOL: to mas tak 2,1 m, ne? nebo jsou to 24" kola ;-)
    SOL
    SOL --- ---
    Ták jestě ne uplně dodělaná, ale má festka 2.0
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    NIKOLATESLA: jestli ti pripadne ze mas povoleny vyplet tak si vsechny draty pritahni rovnomerne a pak povol ty co se ti zdaly moc povolene (podle toho jak to bude hazet).... pritahnuti na opacne strane muzes taky zkusit... a uvidis jak se to zachova.... ale asi nic moc....
    SALO
    SALO --- ---
    AHASVER: a si si isty, ze si tam nikdy nebudes chciet davat kosik na bidon?
    PULP121
    PULP121 --- ---
    AHASVER:
    zaletovat. v jakymkoliv zlatnicko/šperkařsko/svářečskym ateliéru ti to nechaj udělat. mosazná pájka je nejlepší. protože kit nevydrží pískování. kov jo.
    HUSOKACHNA
    HUSOKACHNA --- ---
    mate nekdo zkusenost s kolama Sole? uvazuju o tomhle: http://solebicycleseu.com/en/bikes/48-the-ofw-presale.html
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    AHASVER: nn, na ty patky se jich klidne zeptej. bezne v lakovne maji spoustu ruznyho materialu na maskovani, dirky, zavity a pod. jsou na podobny veci nachystani.
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    MARASAN:
    MAESTRO_007:
    dík, no. zjevně jsem se měl zeptat dřív než den před lakováním :) achjo, už je hezky. asi tam nechám díry a na chromovaný patky kašlu
    NIKOLATESLA
    NIKOLATESLA --- ---
    MAESTRO_007: jj, ale mě právě ty dráty připadaj docela volný a nechce se mi je ještě víc povolovat tak jsem sí říkal jestli bych stejného efektu nedosáhl tím že bych utáhl dráty na protilehlý straně kola od toho házení.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam