• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    KREKRX
    KREKRX --- ---
    Asi su malo ale nerozumim tak nic
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    BOLDRIK
    BOLDRIK --- ---
    RYNTINTIN: asi jo - rám z toho vynechám, a budu laborovat jen vodící misky složení, mít svářečku tak už je to tam :), mám k dispozici vrtačku a soustruh

    PULP121: o peníze nejde,jezdit mám načem, tady laboruju s přebytečným materiálem - je spíš hraní na odpoledne, tu vidlici mi prodal chlapík co měnil na celokarbonovou tato má hliníkový(?) sloupek
    PULP121
    PULP121 --- ---
    BOLDRIK: nebo jestli řešíš cenu, tak si kup tu nejlevnější ocelovou vidlici a hlávko a jseš na těch čtyřech kilech a ještě ti zbyde na pivo.
    PULP121
    PULP121 --- ---
    BOLDRIK: a co tohle kombo? tamtu vidlici si schovej, počkej až budeš mít nějakej rám s 1 1/8 hlávkem a pořeš nějaký podobný kombo jako tohle?

    VIDLICE SILNIČNÍ CR-MO 1" | CYKLOŠVEC s.r.o.
    http://www.cyklosvec.cz/zbozi/266453/28-silnicni/vidlice-silnicni-cr-mo-1/
    hlavové složení MICHE závit 1" válečky | PrimeShop.cz
    http://www.primeshop.cz/...ni-podlozky/hlavove-slozeni/105866-hlavove-slozeni-miche-zavit-1-valecky/

    a máš to jak víno. uvidíš že za tu práci a nejistej výsledek a celkový zklamání ve finále ta snaha rozhodně stát nebude. věř mi. nebo zkus cyklobazar, ted tam teda moc jednopalcovejch vidlic nemají nebo aukro. občas něco vykoukne. rozhodně bych s evykašlal na nějaký řešení takovejhle nesmyslů.
    RYNTINTIN
    RYNTINTIN --- ---
    BOLDRIK: No teoreticky je možné všechno. Pokud (jak jsem pochopil) budeš srážet vnitřní stranu ústí a povede se ti to, tak se obávám, že stěna bude příliš slabá, aby něco málo vydržela. A pokud se ti to povede srazit aniž by ti to praskl, tak to bude chtít něčím zesílit, např. navařit prstýnky z venku nebo je za tepla nalisovat aby ti to podrželi, ale vlastně bys mohl rovnou navařit trubičky s přesahem a tak si vytvořil lůžko do kterého bys vložil hlavu. A nebo si rovnou navař trubku pro 11/8sloupek.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    neni hlavka jako hlavka
    BOLDRIK
    BOLDRIK --- ---
    KREKRX: nene, 1 1/8 vidlu do 1 1/8 hlavky a tuto hlavku do rámu pro 1
    KREKRX
    KREKRX --- ---
    Jakoze nacpat 1 1/8 vidlu do palcove hlavka GL
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    kdo chce kam
    SALO
    SALO --- ---
    BOLDRIK
    BOLDRIK --- ---
    PULP121: jj,to mám taky v plánu,vidlici jsem dostal za čtyři sta tak sem to nemohl nechat jen tak běžet
    PULP121
    PULP121 --- ---
    BOLDRIK: vem horkovzdušnou pistoli, nahřej to, kladivo a půjde to tam samo!
    SALO
    SALO --- ---
    BOLDRIK
    BOLDRIK --- ---
    Problém s vidlicí na dobré cestě:
    -vnitřní průměr rámu 30,2mm
    -vnější průměr hlavového složení 34mm
    Stáhnu na každém 2mm na průměru a natluču to tam, bude to chodit na 100%
    RYNTINTIN
    RYNTINTIN --- ---
    MARASAN: já všechno recykluju=), takže se mi to už stalo a poradil jsem si. Ale pokud je ten řetěz nový...
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    RYNTINTIN: pokud se to stane do 6 mesicu od nakupu, ma narok na novej retez. ten spatnej nyt uz bude jen zlobit.
    RYNTINTIN
    RYNTINTIN --- ---
    AKTAJSA: souhlasím s MARASANem, jen najdi ten nýt (bude se hůř hýbat) a přenýtuj nebo ho zkus rozhejbat někdy to postačí... ušetříš si cestu do bajkazylu=)))
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    AKTAJSA: napada mne, ze je spatne snytovanej, jim to dojdi omlatit o hlavu
    AKTAJSA
    AKTAJSA --- ---
    Nechal jsem si dat kolo dohromady v Bajkazylu, takze jsem myslel, ze budu chvili proste jezdit. Nicmene v retezu (fakt netusim kde), to obcas dost divne luplo. Ted se bezne stava, ze se retez pri slapani zasekne a proste se nehne, casto taky pada. Netusite, co s tim je? Zkousel jsem zjistit, co by tomu protacen retezu mohlo vadit, ale nic jsem nezjistil. Protacel jsem to ve vzduchu a jedinej ysledek byl, ze se to zaseklo a jak to dostalo zpetnej tah, spadl retez. Prijde mi, ze se to hlavne na kocicich hlavach a nerovnym terenu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam