• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    ALALUKA
    ALALUKA --- ---
    ZSIS: Samozřejmě že vim, že svět je plnej otvíráků, ale já to nevyužiju a přijde mi škoda takovýho pěknýho udělátka :-)

    ...takže speciálně pro vás zde to nabízim za 233,- a dokud neporodim a budu mobilní (tak týden), tak to ochotně doručim někam do okolí centra Prahy!
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    ALALUKA: napadaji me 3 zpusoby, jak otevrit lahvace jen o pedal. a vubec...
    Tricmc 2009 Best Trick 2
    https://www.youtube.com/watch?v=9nlSpBgIZoY


    takhle to delaj machri.

    VAVERAK
    VAVERAK --- ---
    kratky foto report z Berliner fahrradschau ted o vikendu.







    ZSIS
    ZSIS --- ---

    "MKS SYLVAN track pedals"

    jezdim de facto kazdy den 5+ let. kosiky s dvojitou paskou. nemuzu si stezovat.
    (pricemz ty moje teda uz jsou na vnejsim konci dost odrbany :D )
    VAVERAK
    VAVERAK --- ---
    TICK: jezdim uz rok s klipsnama (ocelovy kosik s jednim paskem) a nemuzu si stezovat. tenisky drzi uplne v pohode a jsou pohodlny (netlaci do podrazky).
    SALO
    SALO --- ---
    TICK: smykaju sa v nich tenisky s hladkou podrazkou
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    TICK: pekny pedaly, siroce nevypadaji, ale ja je nikdy nevidel ani nejezdil.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    TICK: polatformy jsou dost velky a casto skrtas v zatacce. Ja jezdim SPD, ale na ty potrebujes boty. Pedaly jsou na festce spotrebka.
    TICK
    TICK --- ---
    jaký máte zkušenosti s pedály na fixce? Přemýšlím o bikrosovejch pedálech s páskem, po tom, co jsem ohnul osu silničním pedálům s klipsnama - je to blbost? (dřív jsem jezdil na takovejch horskejch default kovovejch s páskama od klipsen - spd nechci)
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    no předevšim je to strasně hnusný i kdyby to tu cenu 11 fakt mělo)
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    AHASVER: a navyse sa tam neda dostat bez prihlasena sa do fakebook-u
    EDGE61
    EDGE61 --- ---
    AHASVER: F1, která F1 viděla z vlaku na ničim vyjimečných komponentech s velosteelem za 11,5 k? Za třetinu možná
    MAD_MAN
    MAD_MAN --- ---
    AHASVER: proč tam je proboha torpédo? Obyč favo, víc než pět bych za to nedal.
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    ZSIS: VanMoof ma (z vlastnej skusenosti) podaktore diely dost mizernej kvality, lacne a/alebo tovarensky podpriemerne spracovane. Blatniky, ktore hrdzaveju, pretoze niekto setril na zakladovej farbe, fesacky front rack z bambusu, do ktoreho navrtali montazne diery az po lakovani a tak podobne. Dve veci su na tom bajku ale dobre - ram a svetla. A my sme sa bavili prave o svetlach :P Oni montuju napevno set do ramu, napajany z dynama v prednom naboji. Svetla mieria tam kam maju, neoslnuju nikoho v protismere a ked zastanes, zostanu ti cca 2 minuty svietit. Do mesta IMHO optimalna konfiguracia.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    MARASAN: pres vscehny ty kydy ode me.. ty novy fava se mi furt jeste libi vic, nez vanMoof. nicmene, necitim se patrit do cilove skupiny :D
    MATZX
    MATZX --- ---
    ZSIS: do světa příští rok :) , všechno bude, neboj...
    EDGE61
    EDGE61 --- ---
    MATZX: za mě teda nic moc.

    Nic proti ceně, ta se dá akceptovat, ale spíš nějak nevidim toho vašeho ideálního zákazníka.

    Sportovní kolo to neni a ani nikdy nebude
    Městský kolo možná, ale: Zaprvý, karbon do města? Kolo za 50 tisíc si i bohatej člověk rozmyslí jestli zamkne před kavárnou. V rámci městkejch kol si myslim že je velká konkurence, která kupci nabídne menší cenu a větší originalitu a nabídku na míru, než unifikovanej favorit.
    Malou klientelu si nepochyně najdete, ale vážně pochybuju o prodeji 5000 ks ročně. Většina manažerů co znam stejně jezděj silničku a radši investují do pořádnýho stroje.

    Vestavěný sedla dobrý, pevná sedlovka mimořádně špatnej nápad, kolo jakoby z oka vypadlo produkci konstruktéra od Rozzo.

    Argumentace navazáním tradice na mimorádně kvalitní a legendární stroje favorit mimořádně zcestná. Legendární ano, sen každého kluka jen proto že nic jiného nebylo, kvalitní a inovativní nikoliv. S těma dvouma platama bych taky brzdil, přecijenom se jednalo o masovou produkci, který je plná republika. IMHO filosofie tohole pokračování značky je naprosto odlišná, jen stejná nálepka.

    Od projektu pana Galoviče jsem čekal víc. Třeba mě ještě překvapí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam