• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed

    "Nechci se udřít k smrti ale zase chci nakládat tramvajím/autům a debílkům na horskejch kolech.."
    rozbalit záhlaví
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    KEPASO: volnobezka uz to je. skoda prehazovacky. osobne singlespeedum moc nefandim, i kdyz maji svoje oduvodneni jako bmx, dirt & spol. kdybych jezdil s volnobehem, tak muzu rovnou jezdit i s prehazovackou.

    furtoslap, to je pak zas neco jinyho..
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    MARASAN: nevim presne kam tim miris, ale ano, predelavam na volnobezku.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    KEPASO: a to chces takovej super bajk predelat? neni to skoda (penez) ?
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    KREKRX: favorit condor

    KREKRX
    KREKRX --- ---
    KEPASO: tak asi budes roztahovat zadni stavbu:Dco je to za ram?kdysi sem stavel prvni festku z author ramu nakeho trekkinga/crossa mel sem podobny problem
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    divam se po tech nabojich. predni sturmey je ok, tam neni co resit. jenze jsem se pozastavil nad zadnim. HBT30-R — delaji se dve verze: sirka naboje/osy 120/165 nebo 130/175. jenze ja mam vnitrni roztec patek asi 125. co z toho mam vyvodit? muzu tam dat 130 nebo neni jine cesty nez 120? nikde jsem v cr 120mm verzi ani nevidel. jen novatec ma tenhle rozmer. :)

    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Rozdil vahy asi neni obrovskej (hlinik naboje vs ocel špajchen) a je navic blizko osy otaceni. Horsi sou imho oblibeny taurusy misto nejakych normalnich rafku
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    vysoka priruba = kratsi paprsky = vetsi mozna stabilita kola (=vic materialu = vetsi vaha)
    KREKRX
    KREKRX --- ---
    KEPASO: co je na tom spatne ?designem to vypada dobre a mysim ze to i drzi, sak se to vozi/lo na draze treba campa pista ty maj taky vysokou prirubu
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    KREKRX: jj, sturmey ma 66,6 mm. to je desne moc. novatec vypada podobne. bude mit urcite taky kolem 60 mm.
    KREKRX
    KREKRX --- ---
    KEPASO: jako myslis prirubu jakoze vysokou?:Dja koupil pred trema rokama novatec a docela za tu cenu fer- http://expressbike.cz/naboje-naboje-fixie-224/Novatec-Fixie-zadni-naboj-cerveny-32der.html, ale podarilo se mi strhnout matici :/
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    KREKRX: zavit je v pohode. klame fotka. no kazdopadne jsem debil, mel jsem vzit hned sturmey. jenze maji moc vlekej prumer a to se mi moc nelibi.
    KREKRX
    KREKRX --- ---
    no i ten zavit vypada luxusne :(
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    dost tezko budes rovnat retezovou linku, doporucuju otocit osu v naboji
    roztahni zadni stavbu, anebo zkus fiknout trochu te trubky za matkama :)
    No nevim no, ale pri cene singlovyho naboje si koupit tenhle kram je imho fail.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    kupoval jsem tohle http://www.baseshop.cz/gallery/products/middle/47732-840031.jpg neni na nem zadna zdvojena matka. nechapu.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    MARASAN: mno :). ale to neva, nebo jo? :D
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    to je naba na sroubovaci kazetu, ne?
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    prosimvas, posledni dotaz. dosahlo moje lamovstvi nejvetsich rozmeru koupi naboje s moc dlouhou osou, nebo se da ta matka odsroubovat (na fotkach vyrobku zadna takova dvojita matka neni)? pokud se da oddelat, je ok, ze ram musim trosku roztahnout, aby sedl do patek? diky.

    KEPASO
    KEPASO --- ---
    KEPASO: musson se o tom zminuje v te knizce od strany 88. asi je nejlepsi verze, na ktere postup vypletu popisuje a co jsem si udelal.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    MARASAN: no jasne, respektive temer protilehly. zkratka na tomto obrazku smerujou hlavy tech dvou dratu ven, ale u nekterych vypletu jsem videl rozdilnou orientaci hlav dvou protilehlych dratu, tzn. jedna hlava ven, druha dovnitr. jako treba u myho mtb z vyroby:

    MARASAN
    MARASAN --- ---
    naboj ma otvory na stridacku, co jsou protilehly otvory potom?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam