• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Nazdarek panove. na nyx uz skoro nechodim, ale shanim F2 ram idealne v 56 rozmeru, tak jsem si rek ze to prubnu i tady. Nevali se nekomu doma? Nemusi to bejt kraska, chci to na jezdeni a ne na stenu ( takze nepotrebuju original lak a polepy, a ani by to nemelo bejt bouchly ). Mate, prodate? Mam fixku na klasickym F ramu a chytlo me to vic nez normal silnice, a myslim ze si zaslouzim upgrade (je to dloooooouhy). 8bar a spol nechci. Jen tu F2. Diky. :)
    YANKEEE
    YANKEEE --- ---
    já se připojuju ke Gatoskin. Na mokru klouznou až při náklonu, kterýho málokdy dosáhneš. A vydrží dlooooouho.
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    Ja jezdim schwalby marathony uz roky. defekt jsem od ty doby nemel a na mokru se s tim da v pohode. Samo, bajecny koleje a nektery bily pruhy to neda, ale to nedaj zadny :) Jo a vaha je samozrejme hrozna, jsou tezky, ale jak uz mnohokrat padlo, na steamrolleru pul kila sem tam neni zadny rozdil.
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    STILL_PRIMITIVE: no aby jsi nebyl zklamanej i po nákupu někde jinde :D za mě dobrý, ale sto lidí...
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    KCHARI: Dik, ja taky kupoval v akci na Evan z UK a asi teda podelavka. Fakt tvrdy hrozne za mokra na zabiti...
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    STILL_PRIMITIVE: už dlouho sem nekupoval, ale vždycky to bylo z Německa. Buď bike24 nebo www.bike-components.de. Čekám na akce a pak jich nakoupím několik :)
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    KCHARI: sem asi koupil nejaky stary lezaky... kde kupujes?
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    STILL_PRIMITIVE: tak žádný extra vzorek to nemá, s tím člověk musí počítat, ale že by mě to někdy lítalo jak namydlený? Možná na sněhu, ale to jsem radši přesedlal na druhý kolo (horský :)). Jinak i za deště mi to vždycky přislo v pohodě. Už jsem jich měl vzadu asi 8 a pokaždé dobrý
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    KCHARI: Nemas problem s Hardshellama na mokru? Me litaj jak namydleny. Dneska mi vzadu bouchla duse a uplne to vyrvalo z patky draty... priste chci zkusit spis gatorskiny.

    Vubec nejlip se mi jezdi se Schwalbe Marathonama ale maj vzorek cos asi pro skalni vyznavace slicku neni. Ale cena/vykon super.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    +1 conti GP4000, na predni mezi nejlepsim co jsem tam kdy mel (jsem to nekde vyhral, jinak bych tak drahou gumu nekupoval :D)

    ted koukam, GP4season a GP4000 se zdaji byt dve ruzne veci. obe drahe. asi teda obe dobre, jsem si hodne jist tehdy miti ty 4000ky.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    KCHARI: Conti Grandprix 4season ve 32 mm sou nejlepsi gumy
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    Uz jsem to tad kdysi psal, ale nedam dopustit vzadu na Conti Gator Hardshell a vepredu Conti Grandprix 4season
    HEDIS
    HEDIS --- ---
    DIE_DIE: jezdím tyhle v Praze a zatím ani jeden defekt.

    CONTINENTAL ULTRA SPORT II 28-622 skládací | LBS Sport
    https://www.lbs-sport.cz/...AHKQWLOF8RjSKI_e-fE2aZAW5mPTmavJ35OvHlpFOKg37RUVNgLH0RwQqKEaAk9oEALw_wcB
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    DIE_DIE: Galdy do mesta nic moc, vozil jsem a prestal jsem, i jen na cestu na velodrom to pak byl opruz. Defekty do jisty miry lze resit mlikem TUFO tmel extreme... zalepi i dost velky diry... ale rozhodne je pohodlnejsi mit anti defekt plast... osobne preferuju jeden poradnej nez furt menit shitovy kuli odpadu... A pokud bys schanel kola plastovy budu pomahat kamosovi zbavit se kola v podstate za cenu kol, a i sam se budu neceho zbavovat tak se pripadne muzem dohodnout v poste.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    DIE_DIE: na galuskovej rafek normalni gumu nedas. osobne bych na deni jezdeni po meste galusky nechtel. jestli vubec, tak tezko po ceste spravitelne, drahe, z atech par baru na vic to za me potreba neni. radsi normalni plaste. ani nikoho neznam, kterej by hrotil takovej old-school. vyjma par lidi co hravali kolovou, ale to je zas o necem jinem.

    teda, jednoho kluka jsem ted v pajzlu potkal, koupil levne starsi kolo a ted nevi co s tim :D

    DIE_DIE: thickslick se jako galuska imho nevyrabi.

    odpovedi na vetsinu technickych otazek => www.sheldonbrown.com
    DIE_DIE
    DIE_DIE --- ---
    TOMBSTONE: haha, ja pravě odkurvil Thickslick no

    DIRTJUMPER: co tim myslis, normální, jakože dražší, nebo normální jakože guma a duše?
    To asi na galuskovej ráfek dat nejde ne?
    TOMBSTONE
    TOMBSTONE --- ---
    ja na fixce vozil ty nejlevnejsi plaste co sem nasel..vetsinou tak za 250kc...sice sem projel za sezonu tak 4 nekdy 6 kousku,ale furt to bylo levnejsi nez jeden thickslick.
    ale stejne,predni gumu sem mel jednu tak na dve sezony..horely ty zadni...
    DIRTJUMPER
    DIRTJUMPER --- ---
    DIE_DIE: kup si normální pláště co mají zvýšenou ochranu proti defektu...
    DIE_DIE
    DIE_DIE --- ---
    Ahoj všem, mám celkém čerstvě singlespeeda tak sry za basic otazky.
    Preferujete po městě galusky? Po cca. měsici se mi podařilo dost radikalně rozřezat předni kolo,
    asi je to daný tím městem, blbý teren a často i střepy a jiný bordel.

    Otázka zní: Vyplati se to? Jak často měnite? V servise mi řekli že výměna 900,- a že pod 700,- gumu nekoupim.
    Na internetech jsem viděl nějaký Michelinky 2ks za 400,-, ale netuším jak vydží nebo jestli jsou vubec nějaký zásadní rozdíly v kvalitě. Nerad bych měnil gumy každý měsic za tyhle peníze + lepení a tak zabere čas i skills.

    Máte nějaký know-how jak na to? Díky
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    VAVERAK: Dobře vy!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam