• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed

    "Nechci se udřít k smrti ale zase chci nakládat tramvajím/autům a debílkům na horskejch kolech.."
    rozbalit záhlaví
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    TOMMY_: kolik za to chtel?? :))
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    STILL_PRIMITIVE: tyhle bazary mam projety vsechny. tenhle pan si mylsi ze na tom kole zbohatne...
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    PULP121: 58 bych jeste kous. cenu ne. :D
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    panove. je to samozrejme pravda. je to blato. nic moc kvalita. a samozrejme mate pravdu. zakladni ocelovej ram za 2K bude lepsi. to vsechno vim. bohuzel i ja jsem spadnul do nekonecho kruhu prekupniku a milovniky "zasly slavy" ceskejch znacek - a stejne jako je sracka hodinky prim, tak stejne tak i favorit. ( je to doce adobra analogie imho ) ale proste jsem do toho spad..

    chci aby to bylo stary. drahovy. a uz mam mraky fav dilu. takovej vintage drahovej veteran do mesta. - jo je to mega hispter zalezitost. vim to

    pokud to nevyjde a nic rozumnyho nenajdu jdu do nejaky italky - vigorelli nebo tak.

    resil jsem ram od mistra nad mistry z budejovic - ale bohuzel je to 60ka
    pak bouchlej ram z plzne, kterej mi vsichni pohanili..

    ted doufam ze se vyloupne jeste nekde neco mezi temahle dvouma. :)
    RLSO
    RLSO --- ---
    SALO: asi sen nizkej ceny :/ , ale ako pise ZSIS tak je fakt len sen
    TOMMY_: ak zainvestujes o nieco viac, mozes mat double-butted frame s celkom slusnym prislusenstvom, ktory ti vydrzi a bude hlavne lahky - ja osobne som si kupil Fuji Feather na evancycles (uz neponukaju) http://www.fujibikes.com/usa/bikes/city/urban/feather/feather

    Ale ak vazne trvas na F2, tak vela stastia :/
    PULP121
    PULP121 --- ---
    Přesně!
    SALO
    SALO --- ---
    ja hlavne uplne nechapem, co vas fascinuje na tom 40 rokov starom blate, ktore uz vtedy bolo podpriemernej kvality.
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    TOMMY_: Kdybys netrval na F2 ale stacila ti cinska ocel kamos neco prodava...
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    TOMMY_: pred nekolika lety jsem mel za to, ze to prece v CR nemuze byt takovy problem, sehnat drahovyho favorita. ze to ty lidi prece budou vyhazovat, jak jim vlastne pomuzu. jak naivni jsem byl. hodne stesti.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Nazdarek panove. na nyx uz skoro nechodim, ale shanim F2 ram idealne v 56 rozmeru, tak jsem si rek ze to prubnu i tady. Nevali se nekomu doma? Nemusi to bejt kraska, chci to na jezdeni a ne na stenu ( takze nepotrebuju original lak a polepy, a ani by to nemelo bejt bouchly ). Mate, prodate? Mam fixku na klasickym F ramu a chytlo me to vic nez normal silnice, a myslim ze si zaslouzim upgrade (je to dloooooouhy). 8bar a spol nechci. Jen tu F2. Diky. :)
    YANKEEE
    YANKEEE --- ---
    já se připojuju ke Gatoskin. Na mokru klouznou až při náklonu, kterýho málokdy dosáhneš. A vydrží dlooooouho.
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    Ja jezdim schwalby marathony uz roky. defekt jsem od ty doby nemel a na mokru se s tim da v pohode. Samo, bajecny koleje a nektery bily pruhy to neda, ale to nedaj zadny :) Jo a vaha je samozrejme hrozna, jsou tezky, ale jak uz mnohokrat padlo, na steamrolleru pul kila sem tam neni zadny rozdil.
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    STILL_PRIMITIVE: no aby jsi nebyl zklamanej i po nákupu někde jinde :D za mě dobrý, ale sto lidí...
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    KCHARI: Dik, ja taky kupoval v akci na Evan z UK a asi teda podelavka. Fakt tvrdy hrozne za mokra na zabiti...
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    STILL_PRIMITIVE: už dlouho sem nekupoval, ale vždycky to bylo z Německa. Buď bike24 nebo www.bike-components.de. Čekám na akce a pak jich nakoupím několik :)
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    KCHARI: sem asi koupil nejaky stary lezaky... kde kupujes?
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    STILL_PRIMITIVE: tak žádný extra vzorek to nemá, s tím člověk musí počítat, ale že by mě to někdy lítalo jak namydlený? Možná na sněhu, ale to jsem radši přesedlal na druhý kolo (horský :)). Jinak i za deště mi to vždycky přislo v pohodě. Už jsem jich měl vzadu asi 8 a pokaždé dobrý
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    KCHARI: Nemas problem s Hardshellama na mokru? Me litaj jak namydleny. Dneska mi vzadu bouchla duse a uplne to vyrvalo z patky draty... priste chci zkusit spis gatorskiny.

    Vubec nejlip se mi jezdi se Schwalbe Marathonama ale maj vzorek cos asi pro skalni vyznavace slicku neni. Ale cena/vykon super.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    +1 conti GP4000, na predni mezi nejlepsim co jsem tam kdy mel (jsem to nekde vyhral, jinak bych tak drahou gumu nekupoval :D)

    ted koukam, GP4season a GP4000 se zdaji byt dve ruzne veci. obe drahe. asi teda obe dobre, jsem si hodne jist tehdy miti ty 4000ky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam