• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    FIN: ve třetí lokaci (Blue mountain jsem narazil v její druhé polovině na problém, že muj build je velmi špatně vyvážen a nejsem schopen solo dokončit questy.

    Přehodnotil jsem tedy build a investoval do nového včetně jedné KOPMLETNÍ advanced větve (ano i s Elitkou za 50AP) no a stálo mě to celé 170 AP (zhruba).

    To jsem už do té doby na savage coastu měl nainvestováno ve dvou jiných advanced větvích nějakých +/- 100 AP. Než jsem tu Blue mountain doděla měl jsem opět v zásobě 100 volných AP.

    Proto si dovolím tvrdit, že nevhodná investice do basic abilit je opravdu drobnost, která se zahladí dříve, než hráč dosáhne konce prvního regionu.
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    RMUTT: Tak z jednotlivých cutscenes je již nní jasné, že FUncom umí udělat napčíklad následující věci:
    - Opuchlé oči alkoholika
    - Mohutnou svalnatou postavu
    - Různě vysoké postavy
    - Dlouhé vousy různých stylů
    - Afro
    - Vrásky

    A jistě toho umí ještě mnohem víc :-)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    OOOOO Into Darkness bol brutálne dobrý kvest
    FIN
    FIN --- ---
    KURE: no nevím, v hieru tenkrát pobíhal náš síťař a občas na adresu NT vykřikoval dost divný věci :-)
    CLAVEN: ad xp: vo tom žádná, dyk je taky mám (jak se níž poškleboval kudlanka:)

    ad zbraně: na téma AR mohu říct jen jedno: zkusil jsem v základu full AR, meč, brokárnu a blesčíkovou magii (to byly ty open beta víkendy) a rozhodně mi z toho nakonec vylezla kombinace AR + blesčíky, kterou jsem úspěšně uplatnil při closed betě (thx to brother amberan).

    s AR - a nebuď eolisi optimista, tvrzení /discussion/16934/id/36635009" je notně, notně přehnané, protože všechny ty další body, co promarníš v kingsmouthu na pokusy s dalšími větvemi, ti budou už v lokacích 2+ kurevsky chybět, protože rozvoj nástupných větví je hodně drahej - jsem dosáhl zdaleka nejlepších sólo výkonů. jako inspiraci si dovoluji předložit:

    FIN --- --- 14:17:26 17.6.2012
    2 odpovědi (+2)
    Kladně označeno následujícími uživateli (2):
    SW: takže upravenej self-heal/rep. crit. build (assaultka/blesčíky)

    aktivní:
    assaultka - lock n load, anima shot, fire in the hole / fire at will, tactical retreat
    blesčíky - anima charge, thor's hammer

    pasivní:
    assaultka - anima boost, eagle eye, experience
    blesčíky - high voltage, elemental force
    fists - lick your wounds
    hammer - brawler

    co to dělá?
    pravidelně co 20 sekund přes anima charge (podpořený high voltage) + thor's hammer kritickej kladivem
    pravidelně sedmou ránu přes elemental force + fire in the hole kritickej granátometem
    přes anima shot + lick your wounds vcelku slušnej self-heal
    no a občas to pokropíte fire at will
    lock n load umožňuje granátem i zahájit
    a brawler zesiluje krity o +20 %


    a

    FIN --- --- 13:26:39 26.6.2012
    tákže... první, co jde z počátečního self-heal/crit buildu
    [ FIN @ LotRo (a taky momentálně Rift a občas i něco dalšího) ]
    (počátečním jej nazývám proto, že teď už vím, díky closed betě, že se k němu dostanete, pokud se soustředíte čistě na nákup potřebných abilit, z toho blesčíky jen v jedné větvi a jen ke thorovu kladivu, realtivně rychle a poté si s ním nějakou dobu dobře vystačíte)
    pryč, je lock'n'load a nahradíte to abilitou "turn the tables" - to je ze zeleného survival(ist) setu a dělá to jednou za určitou dobu self-heal 500 - 600. budete to potřebovat, věřte mi.

    dál se pak soustředíte (s assaultkou) na dvě věci, alespoň při sólování:
    léčivou větev obsahující anima burst (ten později, zejména v čistě heal buildu, nahradí anima shot)
    a, naopak, aby vám to probíjení netrvalo věky, což čistě s heal buildem trvá, můžete rozvíjet crit+dmg ve větvi obsahující takové abilitky a la "při každém zásahu umístíte do cíle malou nálož" atd. (teď z hlavy nevím, jak se to jmenuje, ale najdete to.)
    celkem nakonec dosáhnete nového a upraveného self-heal/crit buildu, kde zajímavost je jedna: jsem ve třetí oblasti, blue mountains, a pořád ještě (když nejedu pure heal, ale ten self-heal/crit) používám thorovo kladivo - časem člověk musí usypat pár SPs i na rozvoj dmgovací větve blesčíků a nošení lepších ohnisek, nicméně pořád si vystačí s rozvojem té jedné větve právě do thorova kladiva a dál už ne.

    s jistým překvapením konstatuji, že snad nejlepší základní pasivka vůbec je elemental force (každý 8. zásah crit) - ještě jsem nenašel build, včetně pure healu, kam bych to nakonec nenarval. pravidelný a spolehlivý crit je prostě - snad - nevynechatelný. i u healů, kde mj. healujete taky na % způsobené dmge. takže pravidelný kritický anima burst je... pravidelný kritický anima burst :)

    ze survivalist zeleného dílku koláče skillů ještě pokouší sleight of hands (ruší control potvory na vás), ale upřímně: nejste-li tank, zcela si vystačíte s lektvary.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    RMUTT: tak tak, len poopravím - prvé použitie týchto služieb bude zadarmo, ďalšie za Pax Romana
    VACKY
    VACKY --- ---
    RMUTT: Myslim ze na zelezo jdou rozebirat energy drinky co davaj barieru a ty jdou koupit.
    JONY
    JONY --- ---
    RMUTT: a tak já chtěl mít arijskou Helgu, jen mne nakonec zaskočilo, že vypadá až moc jako ta bestie. :-)
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    Nemate nekdo nejakej typ jak sehnad snadno hromadu zeleza? Jediny co me napada, je behat po lokacich a znova rychle plnit jednoduchy questy..

    JONY: jestli ti jde o skilly, tak tak tech budes mit jeste hafo (ja se ted vzdycky chvili nesoustredim a najednou zjistim ze mam dalsich 20AP) a jestli o vzhled, tak v zari by mel v Londyne otevrit svuj kram jeden holic, v Brooklynu bude nejakej metafyzickej plastickej chirurg a na dalnym vychode zase nejakej divokej tater. Krome pohlavi pujde dodatecne zmenit vsechno az na pohlavi a jen za ingame prachy nebo zadara. Porad se nevzdavam svoji predstavy pupkatyho zpustlyho rasputina. Takovej hobbo co se na prvni pohled nezda, ale je nebezpecny ho nasrat.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Tady plánovač buildu, kdyby někdo neznal:
    TSW -- Deck Builder
    http://thesecretsandbox.com/Deck/
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ALONSY: tak já dám crit i za 3k, ale to musí být penetration critical :)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    KID_MCHUTT: To mě spíš znervózňuje, že jsem ráda, když dám crit za 300 a já dostávám za 3.7k, což jsou veškeré mé životy :) A BM nedávám ani trochu, musím to mít fakt naklikané mizerně:)
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    JONY: tu potkavam v metru. Obcas se dokaze obliknout a ucesat jako normalni clovek, ale vetsinou spis ne :(
    JONY
    JONY --- ---
    EOLIS: Volil jsem pistole/blood, ale ona ta AR zjevně skýtá výhodu se svým dostřelem. Ale k vytvořené pstavě mi prostě ty pistoky sluší více :)
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    JONY: Jestli ti jde o prvptní rozložení skill pointů a ability pointů, tak než proběhneš celý Kingsmouth, tak máš tolik AP a SP, že můžeš postavit uplně jiný build na uplne jiné zbrane.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    EOLIS: allah akbar! :D
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    JONY: Hazmat zachrání všechno, a taky Nikáb který seženeš v Egyptě řeší mnohé problémy se vzhledem :-)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    JONY: neboj, některá oblečení mají i pytel přes hlavu, třeba mercenary outfit ;)
    JONY
    JONY --- ---
    Tak jsem tomu už také propadl. V sobotu večer jsem koupil a nainstaloval a včera jsem do pozdních hodin běhal ve dvojici po plážích Kingsmouthu a likvidoval zombíky. Bráno zpětným pohledem, asi bych na začátku volil trošku jinak, ale měnit postavu už nebudu.

    Jen k personalizaci. Nějak mi z toho neplánovaně vylezla postavička podobná Kristině Kočí. OMG.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ALONSY: mě tam včera rozhodilo několik typů s 19.5k hp a stejnou dps jako mám já :)
    RMUTT: stačí být nolifer, taky už jeden mám a do druhého mi zas tolik nechybí
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    ALONSY: no ty kouzla jednotlive k nicemu nejsou, jde o to kombo :) nevyvazeny dmg na ukor healu, ale ani ten neni uplne idealni


    RMUTT: AR sem zkousel, pro me nepouzitelny :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam