• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    The Secret World
    MMORPG hra od Funcomu, jejíž příběh se odehrává v současnosti plné mysteriozních prvků a konspirací.
     
    Užitečné odkazy:
    The Secred World | Chronicle
    rozbalit záhlaví
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    AMBERAN: alta si u vas udelam :)
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    Koukam, ze se to tu pekne mnozi :-)
    Illuminati, kteri by radi do male nestresove kabaly s TSkem (a forum muzu zapnout taky) jsou srdecne zvani do naseho Miskatonic Social Clubu :-)
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    Deaddy je v poho ve hre - jsem s nim na skype
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    je to popiči

    aj keď akurát pred 5 minútami som dostal DC (prvý za 30 hodín hrania) a neviem sa teraz prilogovať, majú dole autentikačný server alebo čo
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    tak jsem podlehl a koupil to u mmoboost za 900,-
    tak se rano tesim :)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    jj už aj mne
    DEADDY
    DEADDY --- ---
    CLAVEN: nejak to hapruje, mne se po chvili povedlo
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    majú to rozbité, nejde sa nalogovať atm
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    EOLIS: jo to je jasny, ostatne to bylo i v jednom videu, ktery Funcom pustil do sveta par mesicu pred launchem, kde jeste ukazovali, jak sla menit u postavy aspon vyska. Ja si myslim, ze tim jen chtej zabranit pretizeni, kdyby tam behal moc pestrej dav, tak by to asi spousta kompu nezvladala.. za par mesicu az zajem opadne, to treba pujde...
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    VACKY: presne tak, vypnutie General a Help channelov bola úplne prvá vec, ktorú som v hre urobil
    DWAY
    DWAY --- ---
    VACKY: jo, to je hlavni vyhoda vsech general chatu. Ze se daji vypnout :-D
    VACKY
    VACKY --- ---
    ALONSY: General chat jsem spolu s dalsimi vypnul a nahradil zalozkou kde se akorat vypisuje loot. :)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    A pěkně mě rozčiluje general chat v BM.
    A brečení nad tím, jak je to strašně těžký, a že je to špatně naprogramovaný, protože jsou mobové blízko u sebe atd. atd.
    No hrůza. První hra za několik let, která konečně není totálně jednoduchá a oni to zas tihle telata zkazej. Kdyby raději šli hrát něco přiměřeného jejich schopnostem a případně nervům:)
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    FIN: Jinak ty buildy na Assault rifle jsou pěkné a i když bych je postavil jinak (já mám prostě slabost pro jednoduché nuky, tak s tímhle se to dá celé dotáhnout až do Egypta.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    EOLIS: No, já v Blue mountain zápasím s chutí založit novou postavu a hrát celé od začátku.

    Nebo si koupit dům v Kingsmouthu a šťastně tam žít až do smrti. Čas od času kuchnout nějakého zombíka a jinak si užívat klidu a pohody.
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    FIN: ve třetí lokaci (Blue mountain jsem narazil v její druhé polovině na problém, že muj build je velmi špatně vyvážen a nejsem schopen solo dokončit questy.

    Přehodnotil jsem tedy build a investoval do nového včetně jedné KOPMLETNÍ advanced větve (ano i s Elitkou za 50AP) no a stálo mě to celé 170 AP (zhruba).

    To jsem už do té doby na savage coastu měl nainvestováno ve dvou jiných advanced větvích nějakých +/- 100 AP. Než jsem tu Blue mountain doděla měl jsem opět v zásobě 100 volných AP.

    Proto si dovolím tvrdit, že nevhodná investice do basic abilit je opravdu drobnost, která se zahladí dříve, než hráč dosáhne konce prvního regionu.
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    RMUTT: Tak z jednotlivých cutscenes je již nní jasné, že FUncom umí udělat napčíklad následující věci:
    - Opuchlé oči alkoholika
    - Mohutnou svalnatou postavu
    - Různě vysoké postavy
    - Dlouhé vousy různých stylů
    - Afro
    - Vrásky

    A jistě toho umí ještě mnohem víc :-)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    OOOOO Into Darkness bol brutálne dobrý kvest
    FIN
    FIN --- ---
    KURE: no nevím, v hieru tenkrát pobíhal náš síťař a občas na adresu NT vykřikoval dost divný věci :-)
    CLAVEN: ad xp: vo tom žádná, dyk je taky mám (jak se níž poškleboval kudlanka:)

    ad zbraně: na téma AR mohu říct jen jedno: zkusil jsem v základu full AR, meč, brokárnu a blesčíkovou magii (to byly ty open beta víkendy) a rozhodně mi z toho nakonec vylezla kombinace AR + blesčíky, kterou jsem úspěšně uplatnil při closed betě (thx to brother amberan).

    s AR - a nebuď eolisi optimista, tvrzení /discussion/16934/id/36635009" je notně, notně přehnané, protože všechny ty další body, co promarníš v kingsmouthu na pokusy s dalšími větvemi, ti budou už v lokacích 2+ kurevsky chybět, protože rozvoj nástupných větví je hodně drahej - jsem dosáhl zdaleka nejlepších sólo výkonů. jako inspiraci si dovoluji předložit:

    FIN --- --- 14:17:26 17.6.2012
    2 odpovědi (+2)
    Kladně označeno následujícími uživateli (2):
    SW: takže upravenej self-heal/rep. crit. build (assaultka/blesčíky)

    aktivní:
    assaultka - lock n load, anima shot, fire in the hole / fire at will, tactical retreat
    blesčíky - anima charge, thor's hammer

    pasivní:
    assaultka - anima boost, eagle eye, experience
    blesčíky - high voltage, elemental force
    fists - lick your wounds
    hammer - brawler

    co to dělá?
    pravidelně co 20 sekund přes anima charge (podpořený high voltage) + thor's hammer kritickej kladivem
    pravidelně sedmou ránu přes elemental force + fire in the hole kritickej granátometem
    přes anima shot + lick your wounds vcelku slušnej self-heal
    no a občas to pokropíte fire at will
    lock n load umožňuje granátem i zahájit
    a brawler zesiluje krity o +20 %


    a

    FIN --- --- 13:26:39 26.6.2012
    tákže... první, co jde z počátečního self-heal/crit buildu
    [ FIN @ LotRo (a taky momentálně Rift a občas i něco dalšího) ]
    (počátečním jej nazývám proto, že teď už vím, díky closed betě, že se k němu dostanete, pokud se soustředíte čistě na nákup potřebných abilit, z toho blesčíky jen v jedné větvi a jen ke thorovu kladivu, realtivně rychle a poté si s ním nějakou dobu dobře vystačíte)
    pryč, je lock'n'load a nahradíte to abilitou "turn the tables" - to je ze zeleného survival(ist) setu a dělá to jednou za určitou dobu self-heal 500 - 600. budete to potřebovat, věřte mi.

    dál se pak soustředíte (s assaultkou) na dvě věci, alespoň při sólování:
    léčivou větev obsahující anima burst (ten později, zejména v čistě heal buildu, nahradí anima shot)
    a, naopak, aby vám to probíjení netrvalo věky, což čistě s heal buildem trvá, můžete rozvíjet crit+dmg ve větvi obsahující takové abilitky a la "při každém zásahu umístíte do cíle malou nálož" atd. (teď z hlavy nevím, jak se to jmenuje, ale najdete to.)
    celkem nakonec dosáhnete nového a upraveného self-heal/crit buildu, kde zajímavost je jedna: jsem ve třetí oblasti, blue mountains, a pořád ještě (když nejedu pure heal, ale ten self-heal/crit) používám thorovo kladivo - časem člověk musí usypat pár SPs i na rozvoj dmgovací větve blesčíků a nošení lepších ohnisek, nicméně pořád si vystačí s rozvojem té jedné větve právě do thorova kladiva a dál už ne.

    s jistým překvapením konstatuji, že snad nejlepší základní pasivka vůbec je elemental force (každý 8. zásah crit) - ještě jsem nenašel build, včetně pure healu, kam bych to nakonec nenarval. pravidelný a spolehlivý crit je prostě - snad - nevynechatelný. i u healů, kde mj. healujete taky na % způsobené dmge. takže pravidelný kritický anima burst je... pravidelný kritický anima burst :)

    ze survivalist zeleného dílku koláče skillů ještě pokouší sleight of hands (ruší control potvory na vás), ale upřímně: nejste-li tank, zcela si vystačíte s lektvary.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    RMUTT: tak tak, len poopravím - prvé použitie týchto služieb bude zadarmo, ďalšie za Pax Romana
    VACKY
    VACKY --- ---
    RMUTT: Myslim ze na zelezo jdou rozebirat energy drinky co davaj barieru a ty jdou koupit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam