• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    JONY
    JONY --- ---
    Nenašli by se tady lidé na Hell Raised? Zatím s každou skupinou skončím u posledního bosse...
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    KID_MCHUTT: gratulace :D
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    RMUTT: jo, ty nightmare potvory na prvni mape se daji snadno farmit, v grupe to jde jeste lip. padaj z nich signety a jsou za ne solidni expy (7-12k podle toho ktery) :)
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    LENNOX: on se da docela snadno vochcat, prvni tiery se proste protankujou nebo rychle probehnou, ale na ctyrce jsem se zaseknul, odehral celyho witchera 2 a az pak se k tomu vratil :) dobry je se v takovejch chvilich vratit na Solomon Island a uzit si par one shot-kill questu.
    btw uz jste se tam nekdo vypravil do toho krateru pobliz dolu, kde maj potvory v prumeru tak 15k hp? je tam neco zajimavyho? nebo ma cenu pockat az na dalsi dlc?
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    jj, taky sem si rikal, jak moc musi vyvojari nenavidet svy hrace, kdyz prisli s necim jako je Cost of Magic :)
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    KID_MCHUTT: ty takovej dobrej duch tsw, tak vytocenej? No to jsem na sebe zvedavej. Kdyz jsem uz pri Cost of Magic malem vyhodil nvej komp z vokna.
    KOKES
    KOKES --- ---
    co umělou výživu a bažanta, ty si můžu nechat?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KOKES: kliďas? ne.
    jo a ještě jedna rada - je potřeba si sundat ortézu - s ní to nejde :)
    KOKES
    KOKES --- ---
    KID_MCHUTT: olol a to jsi kliďas. to jsem zvědav na sebe.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ááááá
    86. pokus.
    done.
    dopiče.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    LENNOX: nemam cas sledovat mu ruce. proste nemam. musim rict, ze tohle je dost frustrujici a ja na to prestavam mit nervy.
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    KID_MCHUTT: flicker nebo neco podobnyho funguje spolehlive. jak mu zacnou svitit rucicky, tak zmiz :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    LENNOX: to teda. ted jeste vyresit, JAK kurva utect tomu mrdakovi ve treti fazi, protoze ten me pro zmenu oneshotne na pet metru :/
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    KID_MCHUTT: je to gaykeeper :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    zasranej bug...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KUDLANKA: je. reloadui, ted uz to je videt
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    ted sem se ptal a jeste dneska rano to to tady člověk dal jako dps, tak nevi, jestli to neni jenom u tebe
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    ten sem nevidel taky
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    no to si hlidej animaci jeho a ne cast bar
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KUDLANKA: tak dneska už nefunguje. Ten mrdák tě prostě zabije, protože nevidíš cast bar ani efekt (seděla mi tu spolubydlící, která to měla kontrolovat)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam