• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    The Secret World
    MMORPG hra od Funcomu, jejíž příběh se odehrává v současnosti plné mysteriozních prvků a konspirací.
     
    Užitečné odkazy:
    The Secred World | Chronicle
    rozbalit záhlaví
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    JONY: tak to každopádne
    JONY
    JONY --- ---
    Já se třeba teprve včera dostal do Egyptu, děláme poctive všechny questy, hledám veškere lore. Nemám žádný zabijacky charakter, takže ledacos dam az na poněkolikáté, ale jsem zatím spokojen. Přijde mi, že tady vede kvalita nad kvantitou.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    KID_MCHUTT: 8 nightmare dungeonov je 2x viac, ako mal pri launchi (a prvý polrok) WoW.
    Plus nightmare nerobia naozaj zďaleka všetci.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    CLAVEN: to naneštěstí není prakticky ani tady - těch osm nightmare dungeonů to nezachrání a už jsem viděl celkem dost lidí v 10.3 PvP gearu...
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    EOLIS: vo WAR nebol prakticky žiadny endgame content
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    RMUTT: Po pravdě řečeno je v té hře obsahu fakt hodně málo. Už po pár dnech jsem jasně viděl, že rozsahem je to spíš středně velká adventura, než MMO, které bych měl hrát roky. Zatím.
    A zatím i když Funcom slibuje přídavky contentu každý měsíc, je fakt, že rozšíření která přidávají stačí tak na týden casual hraní. A pokud si to rychle neuvědomí, budou mít s populací brzy docela problém. Což by byla fakt škoda.

    Když to srovnám třeba s Warhammerem, tak ten začínal s tím, že k dispozici bylo 24 map výrazně větších než co je ted v TSW.
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    DRUI: nejak ten clanek nechapu. proc knouraj, ze maj skore 84, kdyz je to zatracene hodne? proc nekomu vadi, ze po mesici to hafo lidi prestane hrat, kdyz presne po mesici intenzivniho no-lifer pareni ti tam uz zbejva opravdu malo contentu, kterej by stal za 15 dloaru mesicne?
    Ano, je to jedna z nejlepsich her co jsem kdy hral - hraju, ale to prece neznamena ze u ni musim zestarnout, jinak zradim Funcom..
    DRUI
    DRUI --- ---
    MMO Woe: The Secret World Suffers | Rock, Paper, Shotgun
    http://www.rockpapershotgun.com/2012/08/13/mmo-woe-the-secret-world-suffers/
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    JONY: neverim, ze by se ti povedlo tu grupu sehnat, bez toho obradneho lamentovani!
    JONY
    JONY --- ---
    Konečně jsem dal těch 13 zombii na indiánském hřbitově
    JONY
    JONY --- ---
    WILLIK: chtělo to grupu s větší trpělivistí a s jedním člověkem s healovacímu schopnostmi navíc
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    JONY: vidis, to mam podobne, staci si postazovat, zabrecet a hned to jde :) at uz delas/hrajes cokoliv
    JONY
    JONY --- ---
    JONY: Tak konecne se to podařilo
    JONY
    JONY --- ---
    Nenašli by se tady lidé na Hell Raised? Zatím s každou skupinou skončím u posledního bosse...
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    KID_MCHUTT: gratulace :D
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    RMUTT: jo, ty nightmare potvory na prvni mape se daji snadno farmit, v grupe to jde jeste lip. padaj z nich signety a jsou za ne solidni expy (7-12k podle toho ktery) :)
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    LENNOX: on se da docela snadno vochcat, prvni tiery se proste protankujou nebo rychle probehnou, ale na ctyrce jsem se zaseknul, odehral celyho witchera 2 a az pak se k tomu vratil :) dobry je se v takovejch chvilich vratit na Solomon Island a uzit si par one shot-kill questu.
    btw uz jste se tam nekdo vypravil do toho krateru pobliz dolu, kde maj potvory v prumeru tak 15k hp? je tam neco zajimavyho? nebo ma cenu pockat az na dalsi dlc?
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    jj, taky sem si rikal, jak moc musi vyvojari nenavidet svy hrace, kdyz prisli s necim jako je Cost of Magic :)
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    KID_MCHUTT: ty takovej dobrej duch tsw, tak vytocenej? No to jsem na sebe zvedavej. Kdyz jsem uz pri Cost of Magic malem vyhodil nvej komp z vokna.
    KOKES
    KOKES --- ---
    co umělou výživu a bažanta, ty si můžu nechat?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KOKES: kliďas? ne.
    jo a ještě jedna rada - je potřeba si sundat ortézu - s ní to nejde :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam