• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    A když budeš mít breakdown, tak pak už je relativně snadný získat i turbulence (asi místo toho sudden return)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    WRATA: To je teď pro něj dost daleko:)
    Tohle bys měl mít postavený rychle:
    TSW Deck Builder
    http://www.tsw-builder.com/#14v111144424413411113106p105114403112530141116
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    DWAY: Rozhodně co nejdřív vybouchej breakdown, ten exposed dělá obrovskej rozdíl.
    JONY
    JONY --- ---
    DWAY: níže jsem dával tip na survival ar/blade. tim bys tím projell jak nůž máslem.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    DWAY:
    Potřebujes builder(y), consumery a nějaký support ability.

    Buildery
    Máš v decku tři buildery, to je strašně moc. V zásadě by ti mohl stačit blade torrent, možná ještě ten matador (na defence rating) nebo delicate strike (s delicate precision)
    Zamysli se jestli nepotrebujes lecivej builder (blood shiled)

    Consumery
    Bloodshot dobrej, na solo se hodne pouziva guts and gory (aoe)
    Brandish je imho spatnej. Ja bych zatim pouzival Dancing blade a zapracoval na ziskani clearing the path.

    Support
    Stunning swirl je prima
    Angelic Aegis taky
    Chybí ti tam Martial discipline + regeneration, to dělá strašně moc.

    Pasivky
    Dobrý mas:
    Perfect storm
    fluid defence
    dark potency
    sharp blades

    thicker than water neni spatny, ale neměl bys ho potřebovat

    regeneration rozhodně pořebuješ.
    Přihodil bych sudden return
    DWAY
    DWAY --- ---
    WRATA: uvazoval jsem, ze prejdu na pusku. Tam nabrat ty skilly by nemuselo trvat tak dlouho.
    WRATA
    WRATA --- ---
    DWAY: Blood na zacatku byla imho chyba ale co uz. Zkus prejit na http://www.tswdb.com/builds/solo/survival-build-blood-magic-blade/ a uvidis no
    DWAY
    DWAY --- ---
    Ma cenu chodit pvp na gear?
    JONY
    JONY --- ---
    DWAY: zaměřil bych se spíš na odladění buildu s oheldem na SC moby, pokud máš Kingsmouth prakticky celý az sebou, tak by ten skok neměl být zase nějak extrémní.
    DWAY
    DWAY --- ---
    WRATA: jako snadne, mno zacal sem pouzivat trosku jine skilly a da se to, ale svincaci maji bezne tak o 1000hp vic jak ja

    The Secret World Chronicle - Eileena
    http://chronicle.thesecretworld.com/character/Eileena
    WRATA
    WRATA --- ---
    DWAY: SC by melo byt jeste snadny. Prvni problemy by meli prijit az v blue mountain. Hod link na chronicle
    DWAY
    DWAY --- ---
    Tak sem vyplnil co se dalo v Kingsmouth (probehal sem to tam skoro krizem krazem, takze by mi tam mel zustat max nejaky schovany secondary quest) a kdyz sem prisel do Savage coast. Tak celkem dostavam na prdel. Je treba udelat i dungy, nebo jen treba spatne naklikavam skilly?
    DWAY
    DWAY --- ---
    REINITA: ja chcu k vam :-D
    REINITA
    REINITA --- ---
    ale z přístupu party, s níž hrávám, by každého gamera, který to bere aspoň minimálně vážně, trefil šlak :D
    REINITA
    REINITA --- ---
    WRATA: to mi nepřišlo, ale my jsme taková skvadra azura, že jsme to možná vzali po cooldownu ještě jednou. Některý matroš vypadává z potvor a zbytek jsme si koordinovaně dobrali jako odměny za kvesty.
    WRATA
    WRATA --- ---
    REINITA: V 5ti lidech nemas dostatek materialu na summon bossu
    REINITA
    REINITA --- ---
    (ale nějakému překopání bych se taky nebránila, když to bude zajímavé)
    REINITA
    REINITA --- ---
    aha, Lairy jsou pro 10 lidí? to jsem netušila, dělali jsme je v pěti. tak nějak modrý ql10 gear, sem tam fialka.
    Lairy mě baví víc než dungeony, je to méně okoukané.
    JONY
    JONY --- ---
    jinak ted lairy budou tuším v issue 11 kompletně překopány. a doufám, že nějak zajímavě. v tuhle chvíli je to z mého pohledu nejméně zajímavá a nejméně atraktivní část tsw.
    JONY
    JONY --- ---
    DWAY: blue ql10 není endgame :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam