• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    The Secret World
    MMORPG hra od Funcomu, jejíž příběh se odehrává v současnosti plné mysteriozních prvků a konspirací.
     
    Užitečné odkazy:
    The Secred World | Chronicle
    rozbalit záhlaví
    WRATA
    WRATA --- ---
    JONY: Normal dungy urcite ne. To je faceroll silenejl. Jediny co me tam hrozne sere ze ty bossfighty trvaji tak strasne dlouho. V Polaris to je jeste okay ale v Hell Raised to bylo treba 3-4 minuty. Dneska to pujdu znova tak uvidime.

    Kazdopaadne jsou veci ktery vnimam jako /spit in your face jako clovek kterej do TSW vrazil bratru 200€ za ty 4 roky. Tohle klauneni s tradingem, ty pochcany krabice a klice do dungu. Chapu ze tam musej bejt nejaky omezeni aby to donutilo lidi platit. Me nedela problem dat prachy za content ale odmitam davat prachy za klice kde je pool itemu ktery muzou dropnout. Nedelal sem to v SWTOR a nebudu to delat ani tady. Coz je dalsi misto kde se mohli inspirovat jak se F2P dela dobre.

    Kazdopadne dotahnu na 50 a pak jim to nasypu na reddit
    JONY
    JONY --- ---
    Tak vzhledem k tomu, že mi odešel disk, na kterém jsem SWL mě a znovu teda stahuji (a opět super modemovou rychlostí), tak to nemůžu čeknout, ale dungeony už jsou ve hře ve všech stupních náročnosti? Protože hodnotit je podle nějakého základního modu imho nemá smysl.
    K3BAB
    K3BAB --- ---
    Tradovat nejde a aj keby slo, tak je asi obmedzene z dovodu lebo. To ich pvp je totalny vysmech hracovi, dungeony detto. Za normalny trade si mozem zaplatit. Bezne dostavam epicke bedne, ktore mozem za peniaze otvorit. Sice viem, ze hrate tu hru vacsinou kvoli pribehu, cutsceny su obcas fajn, ale casom sa zacnem nudit pri tolkych monologoch. Pre mna je ta hra totalny fail.
    WRATA
    WRATA --- ---
    KID_MCHUTT: Ocividne ne, ted rano jsem hral a trading byl vypnuty
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    WRATA: máš-li to blbě napsané, pak ano
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    A máme tu... Update Error 105.
    WRATA
    WRATA --- ---
    Prodlouzeno o dalsi dve hodiny. To je kurva takovej problem proste vypnout ten trading system, pustit to a vrtat se v tom dal v klidu....
    JONY
    JONY --- ---
    JUDAS: no já bych takový optimista teda nebyl :)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    Moc pekný štart :D
    (áno, viem, že to tu už riešite)

    Something seems weird with the currency exchange : SecretWorldLegends
    https://www.reddit.com/...dLegends/comments/6jdav3/something_seems_weird_with_the_currency_exchange/
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    ja si myslim ze ten head start je dobre promyslenej masivni beta test.. odladeji dalsi kopce problemu predtim nez jim to hra vyjde na steamu, kde uz vsechno pojede jak po masle :D
    WRATA
    WRATA --- ---
    K3BAB: No ja jsem zvedavej jak se s tim poperou.
    K3BAB
    K3BAB --- ---
    WRATA: forum na redite je plne poznamok, co by mohli zmenit. kluce v dungeonoch, aukcie.... picuje tam kopec ludi, ale asi to zas bude jedna z hier, kde bude komunita az na poslednom mieste. Najviac sa smejem na tom, ako sa trasu o nejaku ich pomyselnu ekonomiku v hre.. tak radsej obmedzia aukcny dom na 10 aukcii denne a tradovat nechame len tych platiacich, ale aj oni budu mat zamknuty loot :). Dungeony maju postavene tak (aspon tie prve 3 co som hral), ze ich clovek dohra s prstom v riti, len to teda trva, lebo bossovia maju velke HP. Po tom co sa clovek skoro unudi v dungeone, mu dovolia si odomknut loot :D
    WRATA
    WRATA --- ---
    No ocividne to reseni nemaji, maintanace protazena do 20:00
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    Tak to si dam asi pohov a pockam jak to vyresi.
    JONY
    JONY --- ---
    WRATA: já si tipnu, že bude nějaký rollback, takže v lepším případě bys o to zase přišel, v horším bys případně dostal nějaký ban :)
    WRATA
    WRATA --- ---
    JONY: Jo, uz jsem nasel. A kurva vedet to driv tak si otevru tech 25 beden
    JONY
    JONY --- ---
    WRATA: reddit swl
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    JUDAS: technická stránka je perfektní. Žádný zamrzání ani když doběhnu někam, kde je padesát lidí.
    JONY
    JONY --- ---
    Údajně nějaký zásadní exploit s menou
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    Ahá, já si říkám, proč mě to vykoplo. Takovým typickým způsobem, connection lost a pak to celé zamrzlo.
    WRATA
    WRATA --- ---
    Super skvely, lognu, vlezu do Hell Raised a u druhyho vyskoci ze za 10 minut shutdown na patch. Estimated time 2 hodiny....jinak uz tam behaj lidi s 50tkama
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam