• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: ne, zatím jsem neměl čas. A vlastně nemám ani moc chuť řešit bugy po pracovní době, což je možná taky důvod, proč mě ty hry přestávají bavit...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: Support jsi uz kontaktoval?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    WRATA: kreténi jsou to. Měl jsem v AH věci, nemám už ani věci, ani prachy...
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    KID_MCHUTT: Já jsem z té absence contentu taky dost otrávená, ještě, když Tokyo skončilo cliffhangerem. A síla TSW tkví právě v tom příběhu, všechno ostatní tu více, tu méně spíše saje, u SWL to teda saje na kvadrát.

    Cywe, tak mě zabugovanost Mainframe přiměla dát ho poprvé bez jediného chycení. Doufám, že ty bugy nemínili jako motivační faktor pro bezchybné plnění misí.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SADAKO: :)

    ...a tokyo taky ještě není... oni prostě vzali kód z roku nula, ten oprášili, přemalovali a označili za nový produkt... jako jo, je to jediná hra, která mě ještě baví, ale tak nějak nejsem happy z toho, že mi vlastně skončil příběh a teď budu hledat, co dělat...
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    KID_MCHUTT: Gut, si tě tam najdu.

    Jinak ty proměny obtíźnosti mi přijdou strašně WTF - jak kdyby si na to házeli korunou, nebo co.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    JONY: pravdu jsi měl :)

    a jinak tohle hodně pomáhá - https://mods.curse.com/tsw-mods/tsw/271262-effects-ui-legends
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SADAKO: nejdou. Když se mi ozveš na Elsu, můžeme spáchat cabal a používat na to cabalbank
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    KID_MCHUTT: Já si zase říkám, že TSW vlastně není technicky tak špatná hra, když to porovnám se SWL...
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    JONY: Inu, ano, věnovat pozornost ikonkám jde trochu blbě, když na ně není čas klikat. Asi by se mi mnohdy vedlo mnohem hůř, kdybych si rámcově nepamatovala, co která znamená.

    Btw. ony už poštou nejdou poslat věci?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ale už si začínám vzpomínat, proč jsem to před lety přestal hrát...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    JONY: nenajedeš, protože na to nemáš čas...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ...a o tom, že mi zase zůstal v inv trčet nezničitelný shit snad ani nemá smysl mluvit...
    JONY
    JONY --- ---
    Nicméně abych se jich nezastával. Zrovna tohle je krásná ukázka toho, jak dělají věci jen klasicky napůl. Udělali nový tutorial, ale tam lidi upozornit na to, aby věnovali pozornost ikoně u moba, co značí nějakou speciální abilitu/fázi nedají. Plus teda nechají to strašné UI, kde je to titěrné a že při reticle combatu prostě na to myší jen tak obvykle nenajedeš :)
    JONY
    JONY --- ---
    KID_MCHUTT: to není pravda, pokud si pmatuji dobře, tak "problem" je v tom, že tuším minimalně ten první má fázi, kdy vrací dmg (detaily si už nepamatuji, prvně jsem naběhkm vajpnul a až poté věnboval pozornost ikonkám co u nich naskakují a podíval se, co za abilitu znamenají a následně je dal úplně v pohodě)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    zhebl jsem tam třikrát, takže fuck Emma a její sny.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ...a pak se jim povedlo se posrat, protože "They come at night" nejde udělat - v poslední fázi toho questu potřebujete cca 5x vyšší dmg než na zbytek a taky tak 8-10k hp, spíš možná víc... Ti revenanti, kteří se v real world dali v pohodě, v tom snu prostě nejdou zabít a dávají rány za 3k. A ne, nedělám nic špatně.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SADAKO: počkej si na transylvanii... tu sice taky trochu nerfli, v některých místech, ale jinak je to tam chvílemi celkem bloody
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    CLAVEN: Já to taky hrála spíš jako single, procházet dungeony s kamarády je zábava, ale jinak mě ten MMO faktor nechává dost chladnou.

    Hm, vykvákla jsem se na Mainframe a proběhla si Call of the Nameless. Ten závěrečný souboj museli do SWL taky nerfnout, mám příšernou výbavu, nemám epickou schopnost... a dala jsem to na první dobrou a po celou dobu mě to nedostalo pod třetinu životů.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam