• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DARIONKlub přátel Krakatitu
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    DARION: To moje záhadně utajené číslo ve stříbrné je 15.
    DARION
    DARION --- ---
    Pokusím se nějak zajistit, aby zlatá verze Daemonicy byla k dispozici v klubu i nadále. Momentálně vím o těchto rezervacích:

    2 Charles
    10 Vacky
    29 Janina (Strnadová)
    32 Viktor (Chucpe)
    36 Rilven
    50 Martin Fajkus
    78 Jarin
    80 Lonwenien
    96 Martin Šmíd
    99 Zip
    132 Neveřejné

    Tyto knihy budou doufám od úterý podepsané a očíslované v klubu (popřípadě jiným způsobem na cestě).
    DARION
    DARION --- ---
    Mám nemocnou babičku a musím se o ní jet starat na chalupu. Proto do odvolání nebudou prodloužené úterky a středy. Vlastně se ještě musím domluvit se svými obsluhujícími, jak to vůbec bude s Krakatitem přes prázdniny - původně jsme to chtěli držet právě kvůli těm prodlouženým úterým a středám, ale takhle to možná nebude vůbec únosné.
    Omlouvám se vám všem, ale nemohu to vyřešit jinak.
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    ALEXIS: tak zmena, pridem uz do Krakatitu, urobila som virtualne smutne ocicka na Neila, ze je piatok vecer a on ten call prelozil na pondelok, juchuuu :)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    JJ, já už taky :ú
    DARION
    DARION --- ---
    Gordhart už v klubu určitě je.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    kdy se prosím vás otevírá klub? až v ty 3?
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    DARION: ja sa bohuzial nedostavim do krakatitu, ale az do L8, naplanovali mi pracovny call na 6pm :(
    DARION
    DARION --- ---
    Připomínám zítra v úterý Vlkovy narozeniny v Krakatitu!

    Co se týče pátku a křtu Daemonicy: Já tam budu už dřív. Je mi moc líto, že kolidujem s takovouhle akcí. Ach jo. Slavnostní akt proběhne v 17:30.

    Po zavíračce Krakatitu (18:30) se přesuneme do L8 klubu. Tam pak budeme slavit, dokud to vydržíme. Druhý slavnostní akt uděláme ve 20:00.

    Lidem, kteří si koupili stříbrnou první Daemonicu, budu nějakou dobu rezervovat stejná čísla i u zlaté druhé Daemonicy. Mám vás všechny zapsané.

    Daemonica snad bude v prodeji už v úterý večer (v Krakatitu), pokud tiskárna nezklame.
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    DARION: Krása. Budou v prodeji až od křtu nebo už dřív?
    MIRWEN
    MIRWEN --- ---
    Jsem tele, až teď mi došlo, že už se to tu řešilo.... Promiň... Nějak blbě vidím a vypíná mi mozek...
    Ale alespoň o půl hodinky by to nešlo....?
    MIRWEN
    MIRWEN --- ---
    DARION: Dare mohla bych si zamluvit nějaké hezké číslo zlaté edice.... Volbu nechám na tobě.... S věnováním.... Děkuji.

    A nešlo by to posunout na dříve. V pátek je akce na Petříně, je tam i koncert Sucuby na který jsem pozvaná a myslím, že tam bude i pár lidí co by jinak rádi přišli....Je to od šesti...
    VAMPYRCIK
    VAMPYRCIK --- ---
    DARION: jasný =)
    DARION
    DARION --- ---
    VAMPYRCIK: Na to mohu říct jen: "Ach jo. Škoda." Ale jindy to udělat moc nešlo...
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Určitě přijdu, díky za termín, protože na chvíli budu moct přijít :-)
    VAMPYRCIK
    VAMPYRCIK --- ---
    DARION: sakryš, to máme zrovna koncert se succubou..ty teda jedeš :D
    HARALD
    HARALD --- ---
    DARION: Hurá. O víkendu bude co číst!

    Zkusim se v patek stavit, byť jen pro knihu, musím být večer doma.
    DARION
    DARION --- ---
    Kromě Vlkových narozenin, které budou příští úterý (21.6., cca od 18:00), se s největší pravděpodobností (90 procent) příští týden odehraje také křest Andělských rakviček (Daemonica 2).

    Křest zřejmě bude v pátek 24.6. od 17:30. Posléze se možná přesuneme jinam, možná ne - dám vědět.

    Daemonica bude mít opět i speciální "zlatou" číslovanou verzi.
    PAHAVASKA
    PAHAVASKA --- ---
    KEMENTARI: to klidně nech, budu dole u knížek
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    KEMENTARI: to bude asi pro všechny jistější varianta
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam