• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DARIONKlub přátel Krakatitu
    HARALD
    HARALD --- ---
    Dare, tenhle pátek bude oslava pod patronací kapitána Morgana. Že ho tam bude dost pro všechny? Pokud by měl nějaký výrazně zbýt, rád od tebe láhev či dvě na konci odkoupím.

    A pokud by bylo dost švestkového Bernarda ... sám dám určitě tak 4.
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    DARION: Jedu vlakem a už mám lístek .. uvidíme se na místě
    NELDE
    NELDE --- ---
    DARION: Jeden cestující mi oznámil, že nestíhá, tak se ptám, jestli třeba někdo pojede později (-;
    DARION
    DARION --- ---
    Kolem čtvrté.
    NELDE
    NELDE --- ---
    DARION: V kolik jedeš?
    DARION
    DARION --- ---
    Ve čtvrtek je komiksový čtvrtek, tentokrát o stripech od Crwe. Petr Kopl pokřtí knihu Štěky Broka Špindíry. Akce se koná od 17:00.

    V pátek NEBUDE prodloužená, jedu na Fénixcon. Mám ještě jedno místo v autě, pokud někdo chcete...
    DARION
    DARION --- ---
    Opět trocha té literární reklamy, pardon:

    Krvavá čest je sborník historické fantasy, v níž mám novelu Saladinova lampa. Více opět na mých stránkách!

    Martin D. Antonín » Blog Archive » Saladinova lampa
    http://darion.biz/?p=257
    ALIANOR
    ALIANOR --- ---
    DARION: nemas za co a doufej ze to nebude potreba :)
    DARION
    DARION --- ---
    ALIANOR: Děkuju, jsi úžasná! A když už budu mít pojízdné auto, rád vás přijedu někam zachránit, když šlusnete vy! :)
    ALIANOR
    ALIANOR --- ---
    DARION: tak kabely mame doma (varianta chata se nepotvrdila), toz ti je hodim. Zkusim dorazit co nejdriv, ale klidne si je na par dni pujc, my je nepotrebujem.

    ... a timto jsme odsoudila minimalne jedno nase auto k minimalne jednomu slusnuti baterky :)
    DARION
    DARION --- ---
    ALIANOR: Pokud je budeš mít a můžeš je na pár dní půjčit, tak to půjde vyřešit celkem dobře. (Jde mi o to, že někdy od sedmi už budou probíhat kotlíky a nerad bych Haralda s autem odtamtud tahal někam do mrazu, když už se bude hrát).
    ALIANOR
    ALIANOR --- ---
    DARION: technicky je mam, pokud je najdu dam vedet (cca kolem jedne) a vecer je prinesu.
    DARION
    DARION --- ---
    Popřípadě toto: Nemáte někdo startovací kabely na půjčení? Auta zítra budou, kabely jsou nedostatkové.
    DARION
    DARION --- ---
    Hodil jsem to do Kotlíků, ale možná tam někdo z členů klubu není a stejně zítra plánuje přijít - takže ještě jednou sem. Pardon:

    Klekla mi baterka v autě, které nyní stojí poblíž Krakatitu. Pokud má někdo z přítomných zítra v plánu přijet autem a má kabely, celá patálie by se dala vyřešit dosti snadno. Je tu někdo takový? :)

    (Stojím tam legálně, takže to lze řešit i později. Nepotřebuji jiné rady ohledně řešení, prosím, dál už to umím - jen potřebuju odjet od Krakatitu. :) )
    DARION
    DARION --- ---
    Pardon, nějak v poslední době nestíhám odpovídat - většinou to na tu jednu stíháme, pokud zde není řečeno jinak.

    Přinejhorším mi vždycky můžete napsat sms nebo mě prozvonit, abych vám to potvrdil.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Od kdy je možné dorazit dnes, prosím? :)
    DARION
    DARION --- ---
    Dnes prodloužená jen tak.

    Zítra kotlíkářský mejdan.
    DARION
    DARION --- ---
    PArdon za mlčení, jsem mimo Prahu, ostatní to tu nekontrolují vždy. :(
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    od kdy bude v utery otevreno?
    JULIANNE
    JULIANNE --- ---
    Bude dnes prodloužená? Zašla bych si pro výtisk Mrtvého v parovodu a chvíli poseděla v klubu u sklenice džusu, ale dřív než okolo 18.30 se tam nedostanu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam