• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ATANKonverzace v ruštině
    ASHRAK
    ASHRAK --- ---
    MISSTY: правда, правда...
    MISSTY
    MISSTY --- ---
    ty vole bezte uz s tim do pici...udelejte si klub shanim rusky ucebnice, kurzy rustiny atd, tady je to ruska konverzace a posledni slovo rusky tu padlo ani nevim kdy...ну вот.....
    LAAMA
    LAAMA --- ---
    LYREL: Dikes za radu!!
    LYREL
    LYREL --- ---
    zkus klub Knižní bazar]]]]====---- (583), tak se hodně vedou učebnice
    LAAMA
    LAAMA --- ---
    ja vim, ten je snad za kilo nebo tak neco...
    LYREL
    LYREL --- ---
    LAAMA: je pekelně drahá. já mám jenom dvojku. A stejně by sis k tomu měl pořídit i pracovní sešit
    LAAMA
    LAAMA --- ---
    Zdarec, nemel byste pls nekdo na prodej ucebnici Raduga I. ?? Zacal mi kurz a ten taky neni zadarmo,no.. a raduga prej taky nejni levna...
    LYREL
    LYREL --- ---
    ATAN: prostaja ruskaja žizň
    ATAN
    ATAN --- ---
    nedisciplinirovanyje pesechody iduscije iz mira detstva ;o)
    PERPLEX
    PERPLEX --- ---
    MISSTY
    MISSTY --- ---
    davajte uze nakanec-ta pa ruski:)
    ASHRAK
    ASHRAK --- ---
    MISSTY: dobrý :DDD
    CROSS
    CROSS --- ---
    MRUCH
    MRUCH --- ---
    nevite jestli nekde na webu existuje ruska slovni zasoba? gramatiku uz jsem nasel ( http://www.alphadictionary.com/rusgrammar/index.html ), ted bych jeste rad slovicka.. proste neco ve smyslu 1. lekce - nejakych par slovicek a tak dale. ucit se zrovna ze slovniku docela postrada smysl :)

    eventualne jmeno nejakeho ebooku, kde by byly slovicka i s preklady - neco tu sice mam, ale bud k tomu chybi klic, nebo kantor - preklady tam nejsou :/

    joo.. papirovou ucebnici mam doma (raduga), ale prijde mi neprakticky ji tahat vsude s sebou, muzu teda pripadne dopadnout tak, ze si urcity mista nascanuju, to je taky relativne schudny reseni :)
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    Tady bych si taky mohl udělat trošku reklamy, takže [ Vladimír Vysocký a Bulat Okudžava ]
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    PERPLEX: nuance :)
    PERPLEX
    PERPLEX --- ---
    josef: sem cekal, ze ten vv.nexus bude nejaka stranka venovana Vysockemu a ona je to nejaka moskevska "Laboratory of Hyperons and Kaons" :), ale maji tam ke stazeni zajimave koncertni verze z jeho klasiky..
    Jinak zrovna Vysocky je na kvalitni preklad docela orisek, ma tam dost jemnych nianci a metafor nasaklych dobovym zargonem...
    kdyz uz jsme skoro u toho nemate nekdo ke stazeni Nohavicovy stary nahravky pisnicek na motivy Blokovy Poemy Dvanact ? sam jsem o ne prisel a ted nemuzu nikde sehnat
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    CROSS: Perfektní. Díky moc, já se s tim sice zuřivě pral, ale moje ruština je děsná, takže s mizerným výsledkem. Tohle je bezva. Ještě jednou dík.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam