• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ATANKonverzace v ruštině
    MEFISTO666
    MEFISTO666 --- ---
    Jinak NNM byval hodne slusny zdroj zajimavych informaci, obrazku a warezu. Ted bohuzel se potapi v reklame a clancich od zhulenych teenageru

    Jako alternativu muzu doporucit:
    dirty.ru - один из первых коллективных блогов рунета. Зарегистрированные пользователи на нём могут разместить ссылку на понравившийся им сайт, фото и видеоматериалы, а также комментировать сообщения.

    habrahabr.ru - В Хабрахабр заложена модель совместного творчества людей. Это универсальное средство для всех представителей нового поколения средств массовой информации. Совместно с редакцией Хабрахабра люди наполняют сайт жизнью и смыслом: они пишут в коллективные и персональные блоги, публикуют персональные аудио- и видеопередачи, читают блоги компаний, ищут новую работу и, конечно же, общаются с другими людьми, объединёнными общими идеями и целями.

    MEFISTO666
    MEFISTO666 --- ---
    ATAN
    ATAN --- ---
    no tak mozna jedine vecer, ja uz jsem na odchodu. mozna nekdo jiny. jinak stejne se budes muset prihlasit. jinak to stahnout nejde.
    KAMHA
    KAMHA --- ---
    ATAN: jo jasne, ja se spatne vyjadruju...
    na to jsem se vlastne celou dobu chtela zeptat...

    to prihlaseni na me bude urcite celou dobu mluvit rusky... hmmm..

    prosim prosim prstickem hrabu, nemohl by jsi se tam prihlasit a popsat mi jak to pak stahnu? chci ty filmove plakaty co jsou tak v pulce stranky.. prosím
    ATAN
    ATAN --- ---
    KAMHA: no ja tam vidim jenom fotky, ty chces fotky v pdf? jinak jsem to prolez poradneji, a jsou tam odkazy na stazeni archivu fotek v jpg formatu. musis se ale zaregistrovat a prihlasit.
    KAMHA
    KAMHA --- ---
    jako jestli se tam nekde neda proste stahnout neco co je kvalitni pro tisk
    KAMHA
    KAMHA --- ---
    ATAN: aha, takze tam nekdy odkaz na stazeni pdf?
    ATAN
    ATAN --- ---
    nevim co tam chces stahovat, ale pro otevreni celeho clanku klikni "Читать далее"
    KAMHA
    KAMHA --- ---
    Nemohl by jste mi nekdo prosim poradit? :D
    Na co mam na tehle strance kliknout abych to stahla?

    dekuju moc moc!!!
    ALINEARTODE
    ALINEARTODE --- ---
    nj ale ono to v tý ukrajinštině zní mnohem drsnějc..to tiľky a tak :D já kvůli tomu miluju tu dvojku z ukrajinskýho comedy clubu :-)
    KOCURMOSUR
    KOCURMOSUR --- ---
    LONESTAR: nepizdite :DDD
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    "nelžete" :-D)))
    KOCURMOSUR
    KOCURMOSUR --- ---
    ATAN: spasibo ;)
    ATAN
    ATAN --- ---
    "ale jen nelzete" slusny preklad.
    KOCURMOSUR
    KOCURMOSUR --- ---
    ALINEARTODE: sto eto znacit ot tiľki ne pizdite?
    ALINEARTODE
    ALINEARTODE --- ---
    ATAN: :D :D :D
    ATAN
    ATAN --- ---
    Trochu ukrajinstiny.
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    KRISTYNKA73: da s kem ugodno, v Prage russkogovorjashih v izbytke :D
    KRISTYNKA73
    KRISTYNKA73 --- ---
    chocu na ruskom govorit, no neznaju s kem. A neznaju jesli jesco znaju govorit na ruskom:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam