• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ATANKonverzace v ruštině
    KUROGO
    KUROGO --- ---
    JAYME: В пяницу положено сиськи постить, а здесь в дискусси только одна задница. Крокодилья : )
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    Poradíte, prosím, kde získat tu cyrilici, abych s ní taky mohla psát?
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    MISSTY: Odpověz na jasně položenou otázku, pak bude mír! :)
    MISSTY
    MISSTY --- ---
    товарищ алигатор, миру мир, ура!
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    MISSTY: Máš částečně pravdu - naprosto odsuzuju vše, co se týkalo sovětské ery - miliony mrtvých mi dají za pravdu. Problém tak trochu vidím v tom, že sovětská era ještě neskončila. Nesnáším ruské státní zřízení, snahu udržet neudržitelné, neuvědomění si vlastního postavení v moderním mocenském uspořádání - připomínají mi tak trochu Severní Koreu. Jestli je to ploché, nedá se nic dělat. Zkus mi vyjmenovat pár chvályhodných věcí, které v poslední době Rusko na politické scéně udělalo? Vydírání kvůli zdrojům? Ochrana Severní Koreje a Sýrské vlády než tam došlo ke konfliktům?
    To, že zapírám vlastní původ je ale nesmysl - mám rád svoji rodinu a příbuzné (jen ty, kteří si to zasluží), mám rád kamarády, s kterými jsem v stále v kontaktu.
    Bohužel z Tvého příspěvku cítím, že máš typycky sluníčkovské vidění světa - jsem z Ruska, proto mám bezmezně milovat vše, co se ho týká i když se tam děje tak neuvěřitelný bordel. Nebo jsem opět překroutil něčí slova? Nebo si snad nemyslíš, že je tam bordel? Myslíš si, že je v Čechách pořádek a pohoda?
    Agrese a negativ - ó ano! Jsem agresivní v kontextu - komouše a bolševiky bych střílel, vo tom žádná.
    Ono nejde se bavit o historii Ruska a nebýt na ně alespoň trochu zlej, nebo ano?
    Teď nějaké argumenty, prosím - Ani jednou jsem Tě neurazil, jestli si myslíš z výše napsaného opak, jsi kráva!
    ATAN
    ATAN --- ---
    JAYME: пятничка.
    MISSTY
    MISSTY --- ---
    ALI_GATOR: с хамами я дискуссии не веду. и мне пох, если он русский, чех или еврей.
    ты по-моему сюда пришел вылить свою агрессию и негатив. твои посты, а с ними и твое мировозрение, мне кажутся сильно осуждающие и одноплоские, и поэтому, смысл вести дискссию? единственное, что тебе скажу, мне жаль, что в тебе невоспитали уважение к собственным корням....
    JAYME
    JAYME --- ---
    jak se rekne rusky páteček? пяатничка? :)
    KUROGO
    KUROGO --- ---
    Какой сочный холиварчик вы тут устроили!
    Прямо читаю и радуюсь!
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    ALI_GATOR: Ale pleteš, kamaráde, ale to neznamená, že nerespektuju tvůj názor. Proč mi cpeš něco, co jsem vůbec neřekl?! Vůbec jsem netvrdil, že by Druhá světová začala v r. 1941, už jsem ti to jednou psal, ale ty to ignoruješ. Že operace Barbarossa začala 22.6.1941 to je taky fakt, co na tom nechápeš? Stejně jako pro amíky začala v Den D 6.6.1944 jejich výsadkem ve Francii a pro francouze 10.5.1940 německou invazí atd. Co na tom nechápeš? A nech už tý obhroublosti, zřejmě ty jedinej máš pravdu a všichni ostatní jsou haranti s naučenejma větama, že jo
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    SHADDIE: Takže už si konečně nepletu hrušky s jabkama a můj názor jsi začal respektovat? Cool!
    Jestli přednesení faktů je u Tebe demagogie, potom jsem demagog. Je trochu smutné, že Tvoje fakta tu jaksi nezazněli, s výjimkou možná válečných zásluh tvých předků. Válka nezačala v r. 1941 a to prostě neokecáš.
    Pardon, holt u mně forma často ustupuje obsahu. Ale tady se jak je vidět bavíme jen o formě, zatím co obsah a jádro problému se přehlíží i když ho podle svých slov chápeš. Najednou přichází na řadu respektování diskutérů, kteří předtím nic nerespektovali. Nerespektuju nikoho, kdo nerespektuje fakta a stále jen omílá naučené věty, když jako harant koukal v čb telce na Brežněva a Gorbačova.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    ALI_GATOR: No, ale to si ani nemusíme rozumět, tak to v životě prostě chodí. Stačí, když se budem respektovat, názory maj lidi různý, smiř se s tím. Sice nechápu, čemu tam nerozumíš, napsal jsem to dost srozumitelně, ale ty si zřejmě libuješ v demagogii, já ti to brát nebudu.

    И чего ты все обзываешся, а? Умник ты едакий. Это у тебя очевидно особого уважения к дискуссии нет, раз ты не в состоянии эпонять, что у кого-то может быть другое мнение, чем у тебя и твоя точка зрения далеко не единственная и уж точно не единственная правильная и безошибочная.
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    MISSTY: типичные замашки русаков - тараканов. Nulový příspěvek k diskusi, žádné argumenty. Nic.
    SHADDIE: Zřejmě si nerozumíme.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    ALI_GATOR: Proč bych měl něco podepisovat? Německo zaútočilo na SSSR 22.6.1941, co ti na tom není jasný? Asi nečteš, co ti píšu, nemluvil jsem o WWII jako takové, ale o tom o tom, kdy začala operace Barbarossa. Už si rozumíme?
    MISSTY
    MISSTY --- ---
    ALI_GATOR: давай досвидание, а?
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    SHADDIE: Takže podepíšeš petici, aby se v Rusku připomínal začátek WW2 1.9. nebo to necháme jak to je? :)
    Připomínám že definice ozbrojeného konfliktu (a tudíž i války) je začátek střílení a tudíž i umírání lidí i těch nevygumovaných dobrovolníků a to na obou stranách. Proč tedy 22.6.?
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    ALI_GATOR: Ale já jsem moc dobře pochopil, o co ti šlo a já ti zas slušně odpověděl o co šlo mě, ale ty jsi to jaksi odmít pochopit a začal ses hádat, mluvit o vymytejch mozcích tak podobně, to je celý.
    ATAN
    ATAN --- ---
    JAYME
    JAYME --- ---
    ALI_GATOR: hele mluv rusky, tzn zadnej rus, ale таракан ;)
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    SHADDIE: Myslím, že je jasné o co mi šlo, viz např. CROSS
    To že to každý chce chápat po svém a hádat se pro nic je věc další.
    Můj děda byl taky v. veterán, dvakrát raněný, babička герой труда za války ale nechci si nic poměřovat.
    Dovolím si poslední otázku, sluníčkoví soudruzi: Kdy přesně začala válka? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam