• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IGRACEKTorchlight [Diablo reloaded] - jeste jeden level a du spat...
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    No podle me to nema smysl hrat na jinou uroven nez na very hard ^_^

    Jinak mam Vanquisherku na 54 levelu, ktera uz ma hlavni dejovou linii za sebou a par questu s endless dungeonu taky a momentalne hraju Destroyera, ktery je zatim na 19 urovni (dual weapon dve rychle zbrane, k tomu haste a dervish a jde to).
    Na hardcore si zatim netroufam, pac si pamatuju, jak jsem v poslednich levelech dostaval za Vanquisherku instanty a jednou snad 20x zemrel, kdyz jsem zabil Phase beast a vlezl do toho teleportu... nicmene jednoho krasneho dne to prijde ^_^

    Kazdopadne doporucuju vsem jeste sosnout mod, co vytvoril jeden z autoru hry - respec potion.
    Umozni resetovat skilly.
    A pro Destroyera skin ZombehDestroyer.
    GAF
    GAF --- ---
    S7ANLEY: hmm, tak to ještě zkusím. Vlatsně díky za upozornění. Za tu Vanquisherku je to procházka. Stačí jí trochu dávat ten průrazný útok a ničí 4-5 potvor na 1-2 zásahy na dálku...
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    GAF: Čudoval som sa, pretože na hard bol ten začiatok za alchimistu celkom ťažký. Je pravda, že teraz by som asi už preferoval very hard :))
    GAF
    GAF --- ---
    S7ANLEY: to o čem jsem mluvil je normal.

    Ale hraju teď hardcore very hard, jako sázku s bratrem kdo se dál dostane. Po zařvání na šesté a osmé úrovni mám třetí postavu, která to dotáhla na asi 13 a vypadá to zatím dobře...
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    GAF: A akú hraješ úroveň?
    GAF
    GAF --- ---
    S7ANLEY: zatím jsem health stoleny vyžebříkoval na 35 ale mám jenom jednu lebku a ještě nepoužitelnou. Věřím, že časem půjde sát třeba i stovku najednou. Do toho nějakých 20 many a tralala :D

    Na týhle hře mě neskutečně baví, jak jednoduše padaj potvory. Jak rozehřátý nůž máslem to jede, jen trochu pozornosti.
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    Keďže som mal vyrovnané zbrane, tak som nad tým uvažoval. Chvíľu nato som, ale našiel perfektnú wandku. ( viz. obrázok ) a tak teda by ma len gun zdržoval, idem nájsť nejaký schopný štíť :D

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    já jedu s warriorem gun+gun :))
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    Čo myslíte je lepšie isť s Alchimistom Wand + Gun či Wand + Shield?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    hm, já k tomu sedl teda zatím jenom jednou :) tak na dvě hoďky
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    S7ANLEY: Ach, tomu vravím hra. Vidim to ako bolo v tom stripe. Uvidíme sa v pondelok :D
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    vy mrchy :D ja chci taky dojet Alchemistu! :D EMBER LANCE ruleeez!!!

    zajimavy linkos:
    kalkulator skillu a spelu http://calc.torchlightinsider.com/
    http://www.torchlightinsider.com/
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    Vyzerá to geniálne. Idem testnúť!
    GAF
    GAF --- ---
    Tak si dávám nový charakter hardcore very hard. To bude legrace teda :/
    GAF
    GAF --- ---
    PANKAAC: chtěl jsem si říct, že je to ale přece úplně - eh počkat... musim jít dělat levely
    PANKAAC
    PANKAAC --- ---
    nooooooo ozkoušel jsem až po vidění tohodle foorka na NYXua nechápu,jaktože jsem o týdle pařbě ještě neslyšel... ...fakt že nadšasové Diablo 3 ještě před vydáním... ...a vuuubec,musim jít dělat levly....
    CABANNOS
    CABANNOS --- ---
    *jen né
    CABANNOS
    CABANNOS --- ---
    ZELGARIS: Proboha, je né multiplayer! :)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Doporucuju small floating texts mod a mod na ocislovani gemu (pro lepsi prehlednost).
    Jinak uz se dela na multiplayer modu, ale to asi, pokud aspon trochu ctete jejich forum, urcite vite.
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    book :) Tahle hra je fakt tahak za cas.. pecka!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam