• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IGRACEKTorchlight [Diablo reloaded] - jeste jeden level a du spat...
    GURBON
    GURBON --- ---
    IGRACEK: Sme se koukam vcera bavili uplne stejne :) Momentalne sem ve fazi runtime erroru a pak uz v noci nebyla moralka to nejak doresit. Kazdopadne se mi to podarilo jednou spustit i s tim scrolls2spells a s necromancerem, nacet sem starej save a po minute se to sesypalo. S reinstallama a rebootama sme na tom podobne. Zkusim s tim dneska jeste nejaky prostocviky a kdyztak dam vedet.
    IGRACEK
    IGRACEK --- ---
    tak sem se po par dnech trhnul, ze si konecne zahraju a C++ runtime error.. seru se s tim, zkousim 1000 navodu a nakonec funguje tehnle:

    ___________
    Do a complete uninstall, then go into your advanced search and search for runic make sure to include the hidden files and folders, delete anything that shows up, then search for torchlight and delete anything that shows up. (don’t delete your install file, unless you think it might be corrupt)

    Then go into regedit and search individually for runic and torchlight and delete anything that shows up, I believe there was like 5 files in total only 4 of which I could delete.

    Then restart your computer and then install torchlight.
    ___________

    mno pak to teda fungovalo a ja zjistil, v cem byl problem.. obnovil sem [zkopiroval] ze zalohy mod [Scrolls2spells] a zas to nestartuje.. kdyz ho vymazu tak v pohode.. tak si rikam, jestli ho mam znova instalovat pres modlight.. ma nekdo podobny zkusenosti?

    to sem si teda zaparil, dal sem si asi 6 rebootu a 3 re-instally :]
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    Tak dnes 21 lvl, už by na dnes snaď stačilo a du spát :D
    GAF
    GAF --- ---
    S7ANLEY: každopádně ta hůlka je moc pěkná
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    ZELGARIS: So true :D :D
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    S7ANLEY: Jo, to jsem si taky rikal, kdyz jsem prvne hral Diablo II ^_^
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    ZELGARIS: Vďaka za tip na mód, idem ho stiahnuť. Aj keď zatiaľ mám skilly rozohraté celkom ok ;)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    No podle me to nema smysl hrat na jinou uroven nez na very hard ^_^

    Jinak mam Vanquisherku na 54 levelu, ktera uz ma hlavni dejovou linii za sebou a par questu s endless dungeonu taky a momentalne hraju Destroyera, ktery je zatim na 19 urovni (dual weapon dve rychle zbrane, k tomu haste a dervish a jde to).
    Na hardcore si zatim netroufam, pac si pamatuju, jak jsem v poslednich levelech dostaval za Vanquisherku instanty a jednou snad 20x zemrel, kdyz jsem zabil Phase beast a vlezl do toho teleportu... nicmene jednoho krasneho dne to prijde ^_^

    Kazdopadne doporucuju vsem jeste sosnout mod, co vytvoril jeden z autoru hry - respec potion.
    Umozni resetovat skilly.
    A pro Destroyera skin ZombehDestroyer.
    GAF
    GAF --- ---
    S7ANLEY: hmm, tak to ještě zkusím. Vlatsně díky za upozornění. Za tu Vanquisherku je to procházka. Stačí jí trochu dávat ten průrazný útok a ničí 4-5 potvor na 1-2 zásahy na dálku...
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    GAF: Čudoval som sa, pretože na hard bol ten začiatok za alchimistu celkom ťažký. Je pravda, že teraz by som asi už preferoval very hard :))
    GAF
    GAF --- ---
    S7ANLEY: to o čem jsem mluvil je normal.

    Ale hraju teď hardcore very hard, jako sázku s bratrem kdo se dál dostane. Po zařvání na šesté a osmé úrovni mám třetí postavu, která to dotáhla na asi 13 a vypadá to zatím dobře...
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    GAF: A akú hraješ úroveň?
    GAF
    GAF --- ---
    S7ANLEY: zatím jsem health stoleny vyžebříkoval na 35 ale mám jenom jednu lebku a ještě nepoužitelnou. Věřím, že časem půjde sát třeba i stovku najednou. Do toho nějakých 20 many a tralala :D

    Na týhle hře mě neskutečně baví, jak jednoduše padaj potvory. Jak rozehřátý nůž máslem to jede, jen trochu pozornosti.
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    Keďže som mal vyrovnané zbrane, tak som nad tým uvažoval. Chvíľu nato som, ale našiel perfektnú wandku. ( viz. obrázok ) a tak teda by ma len gun zdržoval, idem nájsť nejaký schopný štíť :D

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    já jedu s warriorem gun+gun :))
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    Čo myslíte je lepšie isť s Alchimistom Wand + Gun či Wand + Shield?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    hm, já k tomu sedl teda zatím jenom jednou :) tak na dvě hoďky
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    S7ANLEY: Ach, tomu vravím hra. Vidim to ako bolo v tom stripe. Uvidíme sa v pondelok :D
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    vy mrchy :D ja chci taky dojet Alchemistu! :D EMBER LANCE ruleeez!!!

    zajimavy linkos:
    kalkulator skillu a spelu http://calc.torchlightinsider.com/
    http://www.torchlightinsider.com/
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    Vyzerá to geniálne. Idem testnúť!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam