• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IGRACEKTorchlight [Diablo reloaded] - jeste jeden level a du spat...
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    GAF: No ony jsou ty cisla nekdy naskodu, pac clovek pak nevidi poradne, co se deje. Stejne tak hrat se zapnutou lupou, kdyz je tam hodne creepu, Je to brutalne neprehledne + nejake ty efekty jsou taky vizualne krapet prehnane a delaji hru zase o neco mene prehlednou.

    Nicmene dohromady to funguje dobre.

    Uz jsem to tady sice jednou drive avizoval, ale komu vadi velikost tech floating textu pri dmg, tak neni nic jednodussiho, nez si stahnout mod Small floating text (nebo tak nejak) a ten je podstatne zmensi.


    S7ANLEY: Tak neprodavej zelene itemy, ale transmutuj je. Za ctyri zelene/modre/zlate dostanes nejaky gem s tim, ze za modre snad na tretim levelu a za zlate na ctvrtem.
    Mam osobne uz par gemu na osme urovni z desiti a uz se tesim, az je nahodim do nejake zbrane.
    Navic ve meste jsou postavy, ktere ti na ukor zniceni itemu dokazi gemy z itemu uvolnit, coz je taky parada.

    HAVANA: Zrejme firefish.
    A jsou hlavne ryby, ktere ti zmeni peta na 3600 sekund ^_^

    NECROMAN: To rikas ted, ale je treba si uvedomit, ze kdybys chtel namaxovat vsechno, tak do skillu musis vrazit 300 skill pointu (u alchymisty o 30 vice).
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    S7ANLEY: hele, ja mam ryb celej bagl, ale nejlepsi byla naka co peta zmenila na fire elementala, ale to nevim jak se jmenovala :(

    +sou samozreje super ty ryby ktery treba na 600 sekund zvysej sanci na drop magic itemu, davaj na asi na 180 sekund nakej +krit a tak....ryby se podle me vyplati chytat a zrat :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    HAVANA: body 2 a 3 !!! :)
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    já se jen děsim toho multyplayeru :) to bude hodin v háji :)
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    HAVANA: Ktoré ryby sú najlepšie, ja som zatiaľ hodil na Pet-a lamerskú ktorá ho zmenila na pavúka a práve vtedy keď sa maník zmenil na mutanta a bolo to o držku.
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    jinak ta hra ma vicemene 2 zavazny chyby...
    je to podobnej digitalni herak jak wow, a ty nahravaci casy sou pekelny :(
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    ryby sou super, pet je pak 3x silnejsi (nehlede na to ze i hezci :D)
    jinak prvni setovka mi vypadla uz asi ve druhym patre, a jednu setovku sem vylovil na rybach...
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    rybarite taky? Ja ze zacatku chytal.. ale napadaj tak oranzovy itemy jako ve Fate a na ryby jim seeeru. :D
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    NECROMAN: Obetuješ stranu a pól z diplomovky a máš to :)))

    Ja už tiež mám nejaké setové veci, ale nepadajú veci z môjho a štve ma, že idem iba hard a nie very hard, čiže určite to bude aj kôli tomu.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    S7ANLEY: mam uz 3/4 veci do iron fist sady, skoda, ze je az od levlu 26., to je musim tech 5 levlu nahnat...
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NAVARA: doporucuju odjet na pusty ostrov... naposledy jsem se takhle zasek u ragnoroku pred 5 lety a to mam doma xbox...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HAVANA: hlavne tady padaj levly a famelevly jak na bezicim pasu, hral jsem to par hodin a levl. 21 fame 10., clovek ani nevi, kam ty body strkat :)
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    HAVANA: Keď som si to tak prečítal, tak to tým kua bude :D :D Najradšej keď padnú 3 crity naraz a vyskočí to na teba!!

    KOC256: D3 tiež nebude podľa tvojích snov a predsa to budeš hrať :) Cez grafiku sa dá prekusnúť ide o hrateľnosť!

    PANKAAC: Ja len čakám kedy padne niečo ďalšie z toho setu a snažím sa zháňam skull-y. Ale tie snaď nikde nepadajú. Chcem maximalizovať health stealing per hit :)
    GAF
    GAF --- ---
    HAVANA: přesně, koukat na ty čísla a honit ty nádherné veliké comixové fonty do větších úrovní... !!!
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HAVANA:
    prijde mi, ze skoro vsechno na co jsem v D2 nadaval tady maji lepe poresene ale zatim jen zkusenost 120 minutoveho dema :)

    jedine minus beru jako WoW grafiku :(
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    sem premejslel co je na ty hre tak chytlavyho....
    1. je videt dmg, kterou davate, tudiz velky cisla ty vole a musis hrat
    2. magickej predmet pada z kazdyho druhyho creepa, tamhle jeste jeden, treba padne pasek ty vole a musis hrat
    3. ty vole sem v na konci patra/levelu/famelevelu tak ho doklepnu ne ? aa dalsi patro, tak se kouknu jen na zacatek...a ty vole musis hrat :)))

    to o co se pokouseli vsechny ty dungeon siege, space siege, sacredy, a co se jim nikdy nepovedlo, a pritom je to tak jednoduchy :)
    PANKAAC
    PANKAAC --- ---
    S7ANLEY: Já si tedy jedu wand + wand(lightning ember) ---v bitevní vřavě střídám tlačítka myšky jak o život, a dělá to moooooc pěkný grafický orgie... XD
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LUCIEN: sakra, jestli to vydaj na linux, tak se tomu nevyhnu :(
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    IGRACEK: IMHO jeden z tech naprosto zbytecnych modu (stejne jako enchanter bez sance na wipe, apod.), ktery jen zvyhodnuje postavu a dela hru daleko lehci (uz tak je prilis lehka) - nehlede na to, ze v pozdejsich fazich hry s dobrym equipem a haste kouzlem budes mit i tak dost rychlou postavu (v pripade Vanquisherky s namaxovanym Hamstringem az prilis rychlou).
    IGRACEK
    IGRACEK --- ---
    zajimavej mod [faster walking]
    http://www.torchlightinsider.com/forums/showthread.php?t=359

    GURBON: dik za info - dej prosim pak vedet, jestli teda neco zjistis
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam