• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IGRACEKTorchlight [Diablo reloaded] - jeste jeden level a du spat...
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Poradte, jak funguje a k cemu je transformovani u jednoho z pandulaku ve meste? Nejak jsem na to neprisel...
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    GAF: Myslis tu jak sbiras tri glyphy, abys otevrel dalsi portal?
    Doporucuju se tam sem tam zastavit, pac mi tam 2x padla uz ryba, co zveda permanentne staty.
    GAF
    GAF --- ---
    Wow, před nějakou dobou jsem dneska objevil tajnou místnost plnou ryb. Nějakých lepších. Měnily třeba na elektrického elementála, dávaly na 300 sec 20% ke všemu a tak... A bylo jich tam fakt hodně. ...já ale ryby používám málo a obchodník za ně nabízel klasicky tak 50-150 peněz.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ZELGARIS:
    neplatil :)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    KOC256: No, tak nikdy jsi nekupoval nic pres steam treba? Zaplatis, at uz kartou nebo paypal a za par minut sosnes, zadne cekani.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ZELGARIS:
    za jak dlouho ti prisel aktivacni kod? ja mel nutkani to hned koupit ale nejak me odradilo ze budu dva dny cekat a ze zatim opadne touha pokracovat :)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    KOC256: No tak jsem to mozna hral mene, nevim, kazdopadne hral jsem, a pak jsem si rekl, koupim to a koupil jsem a pokracoval jsem tam, kde jsem v demu skoncil ^_^
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    KOC256: no tak to je popici! okej jdu to prubnout.)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PHOBOS99:
    no hral jsem asi 110 minut, pak jsme sel jest a kdyz jsem se vratil tak na me svitilo CLOSE a BUY :) jinak to bylo plne funkcni :)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    KOC256: Ja mam pocit, ze jsem to demo na steamu hral dele nez 120 minut.
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    KOC256: 120minutove demicko? jako ze je fakt jen omezeny casove?!
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PHOBOS99:
    vsak mas 120minutove demicko ;-)
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    ZELGARIS: nehodlam si kupovat hru jen kvuli tomu, ze se o ni rika, jak je navykova - chci si ji zkusit a pokud vim, tak patch 1.12 resi nejaky problemy s loading times.)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Srsly, ta hra stoji na steamu 15 EUR - to ma fakt nekdo potrebu piratit?
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    hrajete to nekdo krekly s nejakym tim poslednim (nejaky 1.12??) patchem? jestli ano, od jaky mate releas?
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Check out the epicness of TorchED
    Video je tusim 40x zrychleno

    http://playmagazine.com/index.php?fuseaction=SiteMain.MediaPlayer&videoid=76
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    GAF: No ony jsou ty cisla nekdy naskodu, pac clovek pak nevidi poradne, co se deje. Stejne tak hrat se zapnutou lupou, kdyz je tam hodne creepu, Je to brutalne neprehledne + nejake ty efekty jsou taky vizualne krapet prehnane a delaji hru zase o neco mene prehlednou.

    Nicmene dohromady to funguje dobre.

    Uz jsem to tady sice jednou drive avizoval, ale komu vadi velikost tech floating textu pri dmg, tak neni nic jednodussiho, nez si stahnout mod Small floating text (nebo tak nejak) a ten je podstatne zmensi.


    S7ANLEY: Tak neprodavej zelene itemy, ale transmutuj je. Za ctyri zelene/modre/zlate dostanes nejaky gem s tim, ze za modre snad na tretim levelu a za zlate na ctvrtem.
    Mam osobne uz par gemu na osme urovni z desiti a uz se tesim, az je nahodim do nejake zbrane.
    Navic ve meste jsou postavy, ktere ti na ukor zniceni itemu dokazi gemy z itemu uvolnit, coz je taky parada.

    HAVANA: Zrejme firefish.
    A jsou hlavne ryby, ktere ti zmeni peta na 3600 sekund ^_^

    NECROMAN: To rikas ted, ale je treba si uvedomit, ze kdybys chtel namaxovat vsechno, tak do skillu musis vrazit 300 skill pointu (u alchymisty o 30 vice).
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    S7ANLEY: hele, ja mam ryb celej bagl, ale nejlepsi byla naka co peta zmenila na fire elementala, ale to nevim jak se jmenovala :(

    +sou samozreje super ty ryby ktery treba na 600 sekund zvysej sanci na drop magic itemu, davaj na asi na 180 sekund nakej +krit a tak....ryby se podle me vyplati chytat a zrat :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    HAVANA: body 2 a 3 !!! :)
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    já se jen děsim toho multyplayeru :) to bude hodin v háji :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam