• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IGRACEKTorchlight [Diablo reloaded] - jeste jeden level a du spat...
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    Práve som došiel do Black Palace floor 30 a ako keby bola iná úroveň, dostávam strašne kapky od tých mobov :D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Tak jsem poprve zemrel, na 26 levlu diky tomu, ze jsem se prilis nechal unest novou dovednosti Hamstring a vletnul do skupiny 15 slizu vcetne 1-2 zlutych, coz nebyl moc dobry napad... ale moznost resurekce na zacatku levlu za 4 tisice, to je ale velky postih :D
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    Kto idete alchimistu? Čím hrajete? Ja ešte vždy idem dole spomínou wand-kou, nejaké enchant shrine ju trošku zlepšili ale vždy sa ešte oplatí. A ako sekundárnu mám staff ale ten alchimista na blízko nič nezvláda, čiže skoro vždy si udržujem odstup a zdieľky na istotu :-D
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    VAZZ: Asi tak :-D
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    VAZZ: já u D1 strávil 5 let :)

    je tu někdo, kdo hrával na Battle.netu D1? ;-) někdo kdo si pamatuje Sherify, Grafita=debilka, necra a podobny individua? :)
    VAZZ
    VAZZ --- ---
    120 minut pred par dnami samozrejme nestacilo, tak som to dnes cez steam kupil... a zrazu je vecer... a zachvilu pondelok :D. Stare dobre spomienky na D1 a D2 :).
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Recepty na transmutace:
    http://mmofury.com/guide/torchlight-transmutation-recipes.html
    zajimava je zejmena sushi helma, ktera prida stesti na rybareni, potom lze vylovit i nejake unikatni veci, ze kterych lze trasmutaci ziskat pristup do Strangeland, neco jako cowlevel v Diablu II :)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    parada, taky dik :)
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    ZELGARIS: Diky to stými itemy som nevedel :)
    GAF
    GAF --- ---
    ZELGARIS: wow, děkuju. Jasně, myslel jsem tu.
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    NECROMAN: Nevim, jake jsou ostatni recepty, ale uz jsem tady neco psal.
    Vezmes dva stejne gemy a vytvori to jeden vyssi
    Tri stejne lektvary a vytvori to jeden vyssi
    Ctyri zelene/modre/zlate itemy a vytvori to nahodny gem (s tim, ze u zlatych snad ctvrteho tieru)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    LUCIEN: neco jako horadic cube v diablu 2, ale chtelo by to nejake recepty :)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Poradte, jak funguje a k cemu je transformovani u jednoho z pandulaku ve meste? Nejak jsem na to neprisel...
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    GAF: Myslis tu jak sbiras tri glyphy, abys otevrel dalsi portal?
    Doporucuju se tam sem tam zastavit, pac mi tam 2x padla uz ryba, co zveda permanentne staty.
    GAF
    GAF --- ---
    Wow, před nějakou dobou jsem dneska objevil tajnou místnost plnou ryb. Nějakých lepších. Měnily třeba na elektrického elementála, dávaly na 300 sec 20% ke všemu a tak... A bylo jich tam fakt hodně. ...já ale ryby používám málo a obchodník za ně nabízel klasicky tak 50-150 peněz.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ZELGARIS:
    neplatil :)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    KOC256: No, tak nikdy jsi nekupoval nic pres steam treba? Zaplatis, at uz kartou nebo paypal a za par minut sosnes, zadne cekani.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ZELGARIS:
    za jak dlouho ti prisel aktivacni kod? ja mel nutkani to hned koupit ale nejak me odradilo ze budu dva dny cekat a ze zatim opadne touha pokracovat :)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    KOC256: No tak jsem to mozna hral mene, nevim, kazdopadne hral jsem, a pak jsem si rekl, koupim to a koupil jsem a pokracoval jsem tam, kde jsem v demu skoncil ^_^
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    KOC256: no tak to je popici! okej jdu to prubnout.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam