• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IGRACEKTorchlight [Diablo reloaded] - jeste jeden level a du spat...
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    GOSHEWAN: neprisel jsi pls mezitim na neco? taky mi to sem tam klekne...
    IGRACEK
    IGRACEK --- ---
    JUDAS: to sem nedelal ja, to pan Google me nasmeroval..
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    IGRACEK: peknej gajd :D
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    IGRACEK: zomg. diky
    IGRACEK
    IGRACEK --- ---
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    NECROMAN: nenarazil:/ no ale tak kdyz vim, ze tam jsou.... tak je snad.. nekdy.... mozna... i najdu.)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    PHOBOS99: tys vazne nenarazil na bedny? omg :)
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    JUDAS: kdybych vedel, ze tam jsou, tak se neptam... a kde sakra jsou?!
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    PHOBOS99: mas 2 bedny v meste.. to ti nestacej?
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    mam tri prdelu embru, ale vetsi krystalu z nich zatim nevytvorim a prodavat se mi je nechce. nevite jestli se daj nekde uschovat? (jako napr. v bedne v DII)
    PANKAAC
    PANKAAC --- ---
    jo MMORPG na cestě... Diablo 3 na cestě... sakra voni snad chtěj abych vuubec nepracoval... XD
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    NECROMAN: Vzhledem k tomu, ze ma za 18 mesicu vyjit MMORPG Torchlight, tak tezko rict.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    stejne bych to videl, ze prijde i nejaky datadisk a v nem treba ostepy, vrhaci sekery a hlavne runy a runova slova :)
    PANKAAC
    PANKAAC --- ---
    NECROMAN:jj to beru jako plus... ...ale mě stejně furt dostává možnost poslat čokla do města za uučelem prodeje věcí...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Btw. ted jsem si vsiml, ze u Torchlight zustava otevreny portal po posledniho mista ve hre i po ukonceni hry, narozdil od Diabla, kde se vzdy po nacteni pozice zacina ve meste a zustava jen inventar a waypointy.
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    S7ANLEY: ja ho jedu taky, v jednu ruce mam wandku nablizko a v druhy oranzovej mec - jedno krade manu a druhy zdravi, takze sekam mozna dele, ale nepiju tkvary.
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    Práve som došiel do Black Palace floor 30 a ako keby bola iná úroveň, dostávam strašne kapky od tých mobov :D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Tak jsem poprve zemrel, na 26 levlu diky tomu, ze jsem se prilis nechal unest novou dovednosti Hamstring a vletnul do skupiny 15 slizu vcetne 1-2 zlutych, coz nebyl moc dobry napad... ale moznost resurekce na zacatku levlu za 4 tisice, to je ale velky postih :D
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    Kto idete alchimistu? Čím hrajete? Ja ešte vždy idem dole spomínou wand-kou, nejaké enchant shrine ju trošku zlepšili ale vždy sa ešte oplatí. A ako sekundárnu mám staff ale ten alchimista na blízko nič nezvláda, čiže skoro vždy si udržujem odstup a zdieľky na istotu :-D
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    VAZZ: Asi tak :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam