• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IGRACEKTorchlight [Diablo reloaded] - jeste jeden level a du spat...
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    Ono ide zdieľať shared stash len mezdi postavami v jednej línií? Teda ak retirnem tak nová postava môže vydieť čo som nashareoval?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MITTRA: hezke, ja na normal zemrel 2x za Vanq, kdyz jsem to hral poprve. Ordrak byl celkem easy, explosive shot a jedu :)
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    MITTRA: Veľký respect! Ja som pri Ordrakovi skapal snaď 30 krát :/
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    NECROMAN: Nebude, retire :( Při představě, že s nim budu hrat dal a on mi na 50 chcípne mi šednou vlasy. Používal jsem ember lance a měl jsem na maxu crit, armor expertise, magic weapon expertise a ember shield. Výbava žádná sláva, ale šel jsem hlavně po max magic, což přidává do dmg ember lance a do efektivity ember shield. Asi třikrát mi zachránilo život sosání života (cca 150 za hit), když mě nějakej zmetek málem instnul :) BTW dal jsem to až napotřetí. První pokusnej králik zemřel na devátym na blbost a druhej na osmnáctym na následky alkoholu - nikdy nehrajte harcore opilí! :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MITTRA: bude screen vybavy/pouzitych skillu? ;)
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    Achievement Hardcore God unlocked! ...a už nikdy víc. Mám zápěstí starce, tik v oku a poslintanou klávesnici :)

    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    Ok, tak som vyriešil som problém. Pre tých čo skúšali cheaty, no chcú pokračovať.
    Mal som save, kde som mal nacheatovanú zbraň.

    Tento program Vám pomôže. http://forums.runicgames.com/viewtopic.php?f=20&t=9899&p=92861 .
    Čiže som len predal pištoľ a hrajem ďalej ;-)
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    KOC256: A ktorý to je program? :-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Ja zacheatoval jednou. A to kdyz jsem si omylem poslal v meste postavu do duchodu tak jsem si stahl jednoucelovy program ktery mi ji obnovil...
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    KOC256: Presne to sa aj stalo, naechantil som si zbraň, nabehol do dungeonu a tak som rovno retirol postavu, lebo ma to nebavilo :-D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    tak me by to snad ani s cheatovanim nebyvilo. taky bych chtel moci jednoduse hybat s pointy v dovednostech ale proste jsem to jednou naklikal jak jsem to naklikal a nazdar bazar...
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    ZELGARIS: Jo. Mne teda zakázalo shared stash.

    LAAZI: Jo jo nacheatoval som si ju poriadne :p Ale som si ráno spomenul, že mám backup save čiže to tam asi hodím späť a hrám ďalej ;-)
    LAAZI
    LAAZI --- ---
    NAVARA: Tak to uz je ale uplny hacking, jak se to zapina?
    ale kazdopadne se mi nechce pocitat na kolik si to muzu nastavit to si radeji vypiju ten respec pot a naklikam si to :)
    S7ANLEY: to sis jakoze opravdu nejak fatalne upravil postavu nebo jen naznacujes, co by se asi stalo kdybys pouzil konzoli?
    ZELGARIS: co znamena "nezakaze ti to shared stash"?
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    NAVARA: Treba proto, ze pri pouziti modu to z tebe neudela cheatera jako pri pouziti konzole a nezakaze ti to shared stash?
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    NAVARA: Tak som si pocheatoval a môžem si rozohrať novú postavu :-D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LAAZI: cheater mozna, ale divnej urcite... proc si poustet trainer, kdyz mas ve hre vestavenou konzoli, kde si muzes vse nastavit?
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    NECROMAN: To si mal neskutočná luck, možno na normálne padajú z gamblu lepšie veci, aby newbieci prežili :)))
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    MITTRA: To sa ti musi dobre behať po dungeonoch s týmto :D

    Ja zatiaľ behám stýmto :

    Nie je to nič moc, obi2 enchant po 3-krát. Občas padne crit za 13K a s explosive shotom sa to celkom dá ;-)
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    MITTRA: Takhle nějak to musí vypadat :) Jen těch zničenejch unique, než se to povedlo...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam