• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IGRACEKTorchlight [Diablo reloaded] - jeste jeden level a du spat...
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    GAF: to si neco blbe pochopil :) unique predmety udelaji unique predmet a 2 kouzla udelaji jedno jine
    GAF
    GAF --- ---
    DARKELF: ha! Tak jestli v tomhle není problém. V tom odkazu od DANCHEZ to není, ale jsem si skoro jistej, že ve hře to bylo. Tak já se na to podívám teda.
    DARKELF
    DARKELF --- ---
    GAF: taková transmutace tam je?
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    az na ten neprehlednej inventar a zobrazeni veci v nem( aspon ty unique itemy by mohli vypadat nejak odlišně krom barevnyho ramecku nez ty ostatni) je to fakt zabava po dlouhy dobe
    GAF
    GAF --- ---
    Jak je to prosim vás s těmi čtyřmi socketovanými předměty a receptem? Ať tam dávám jakékoliv socketované předměty, tak mi to ten recept prostě nevytvoří.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    DARKELF: dík
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    jako s inzenyrem muzes i tankovat, ale chce to mit vylevlovanou tu absorbci
    SONNY1344
    SONNY1344 --- ---
    tak už vím přesně kde byl problém, snažil jsem se inženýra hrát na útok, což prostě nefungovalo, začal jsem znovu, tentokrát s maximálním důrazem na obranu - a to je trefa do černého. veterán, 17 level bez jediný smrti se následujícíma stats (dopředu podotýkám, že jsem si vzal od prvního inženýra komplet Regent set, každý předmět ochantovaný 2 dokonale sedícími vlastnostmi): Str 50, Dex 50, Foc 10. Vit 80 :D
    K tomu rychlou maulu do léčí 23 za úder - a poprvý co hraju t2 můžu prodávat elixíry :D
    A to nejlepší nakonec: našel jsem helmu, která mi od 20 levelu přidá +9 do finding magic items :D :D

    DOKONALÁ HRA!
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    DANCHEZ: ale neberte me za slovo kdyz prijdete o unikatni itemy:)
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    DARKELF: hele ne vsechny, treba tri unikatni mi hned vyhodily random unikatni bez receptu
    DARKELF
    DARKELF --- ---
    DANCHEZ: to netusim:)
    DARKELF
    DARKELF --- ---
    CHEWBACCA: prvni transmutace urciteho druhu ti neda nic, jenom objevi recept, pak uz ti to bude pridavat vse dle receptu do inventare:)
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    SONNY1344: elite 31 lvl v pulce druhyho aktu :) ti mali zmrdi co lezou z hnizda sou pro me s kanonem trochu problem :)
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    DARKELF: hrozny, kolik mu je? 8?
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    ted sem u nej transformoval 4 unique itemy a vznikla u nej kostka...co jako dal?
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    jak funguje ten transmuter ve meste ve druhym aktu ? hodim si transmutovat tri zakladni mana lahvicki a u nej naskoci jedna giant. jak ji ale dostanu do inventare nebo co
    DARKELF
    DARKELF --- ---
    Torchlight 2 E01:Tak jdeme na to... - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=uB7MRAJ9IYs

    docela pobavilo :)
    DARKELF
    DARKELF --- ---
    SONNY1344: tez jsem nemel s inzenyrem problemy... zkus zainvestovat do forcefieldu, chvili vydrzi a pak staci odbehnout a znovu nahodit:)
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    SONNY1344: jo trochu jsem mel problemy ve tretim aktu, ty litajici vybuchujici mrdky mi davaly zabrat, chce to naboostit poison resist a preskolil jsem na kanon, nastesti jsem od zacatku hazel jednou za cas body do Blast Cannon, taky se mi oplatilo neutracet skill body hned jak je dostanes
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam